Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra idę wyciągać wtryski narazie

sprzedales? za ile?

350 zł[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:12_________________________________________________pompę wtryskową jeszcze wyciągnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze że z paputowozu juz nie długo nie wiele zostanie :D

Jak myslisz paput w jakiej kondycji sa u ciebie poduszki pod silnikiem? Stłuczka im nie zaszkodziła?

I co Wy pozostali myslicie o włozeniu takiej poduszki po wypadku? Nie będzie walnieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze że z paputowozu juz nie długo nie wiele zostanie :D

Jak myslisz paput w jakiej kondycji sa u ciebie poduszki pod silnikiem? Stłuczka im nie zaszkodziła?

I co Wy pozostali myslicie o włozeniu takiej poduszki po wypadku? Nie będzie walnieta?

:>

to jeszcze wyjąłem sławetny króciec w którym siedzi czujnik temperatury cieczy chłodzącej oraz rurkę odmy która założyłem 3 msc temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 zł

good prajs :good:

już wyceny szukasz? :wink4:mrogal żywice trza... i gdzie ją dostać we chełmie???? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie meldujcie się kto i o której będzie jutro na WOSPie? :rolleyes: Bo mnie mrogal molestuje żebym zajechał na chwilę :) Max o 13 muszę wyjechać z Lublina. Kto da radę do tej godziny żeby pogadać chwilę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę wcześniej :good:

Koło 11 :mysli:

Ale załamka, Ive na razie kół nie sprzedaje. Te radzyńskie mi się już nie podobają. A 19" są za duże :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę wcześniej :good:

Koło 11 :mysli:

Ale załamka, Ive na razie kół nie sprzedaje. Te radzyńskie mi się już nie podobają. A 19" są za duże :disgust:

No to git pewnie się spotkamy :) Bo na tą chwilę też planuję być na 11 :) Chyba, że znowu coś mi wypadnie :wallbash:

co do felg znajdziesz jakieś godne :) A może przemyśl Avusa III? On zawsze wygląda zacnie :) No chyba, że -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179358.0 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam zmieniać na 18" to tylko na prosiaki. Sam nie wiem, może jednak pojadę obejrzeć, przymierzę i zobaczymy.

Kupić RH 18" 5x112 też nie będzie łatwo. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się gdzie konkretnie Ive mieszka, dzwoń do Solara i jedźcie na akcję, jak Ive będzie w bukowinie :decayed: Solar takie akcje lubi :naughty: Najwyżej mu kartkę napiszesz z podziękowaniem i zostawisz 200 zł za to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się gdzie konkretnie Ive mieszka, dzwoń do Solara i jedźcie na akcję, jak Ive będzie w bukowinie :decayed: Solar takie akcje lubi :naughty: Najwyżej mu kartkę napiszesz z podziękowaniem i zostawisz 200 zł za to :D

Ive, mi napisał że felgi będą do sprzedania jak będzie sprzedawał auto a kiedy to nastąpi to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja uciekam w teren. Jak coś to daj znać na kom. albo jak chcesz żebym zobaczył te felgi i ocenił to też daj znać, bo tu będę później później. Mogę pojechać zrobić Ci dokładne foty. Przymiarkę do siebie :mysli: Nie wiem czy mi się będzie chciało :decayed::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja uciekam w teren. Jak coś to daj znać na kom. albo jak chcesz żebym zobaczył te felgi i ocenił to też daj znać, bo tu będę później później. Mogę pojechać zrobić Ci dokładne foty. Przymiarkę do siebie :mysli: Nie wiem czy mi się będzie chciało :decayed::mysli:

Ok, to dam znać w razie czego.

Wolę osobiście sprawdzić ale dzięki za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalezy jak się wyrobie ale moze też sie koło 11 pokaze :wink4:

Ale to nie do końca odemnie zalezy.

Dlatego miejmy nadzieje że sie uda i będę to sie zobaczymy :kox:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________A mam pytanie,

Przyjeżdzacie chłopaki z CB?

Bo potrzebuje sprawdzic u siebie radio i antene bo nie wiem co niedomaga :gwizdanie: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalezy jak się wyrobie ale moze też sie koło 11 pokaze :wink4:

Ale to nie do końca odemnie zalezy.

Dlatego miejmy nadzieje że sie uda i będę to sie zobaczymy :kox:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________A mam pytanie,

Przyjeżdzacie chłopaki z CB?

Bo potrzebuje sprawdzic u siebie radio i antene bo nie wiem co niedomaga :gwizdanie: :wallbash:

Spokojnie ja latam na CB i pewnie cała reszta też :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puertoss jak oceniasz awaryjność swojego 2,5 TDI? :mysli:

:confused4:paput skarbie Ty mój... :) zależy za jakie pieniądze kupisz takie 2,5 i w jakim stanie, ale ja Ci nie radzę :)

armistead dobry spontan na orlenie :hi::wink4:

ale pamiętasz jak Ci mówiłem, że coś chyba nie tak z moim hamowaniem? No to chwilę po tym jak się rozjechaliśmy na kompie jeden pisk i wykrzyknik :wallbash: Pedał śmigał do podłogi...

No i paput żebyś nie mówił że nic nie mówię o tym jak mi się coś psuje w aucie wyżej opisałem "awarię" :) Już naprawione :) A oto winowajca :blink: :

dscn6297t.th.jpg

małe aluminiowe podkładeczki (sztuk 2) przy końcówce przewodu, na wejściu do tylnego lewego zacisku :thumbdown: Po naszym spotkaniu hamowałem oczami :sick3: Takie gówno a prawie popsuło moje jutrzejsze wyjazdy :shocked::wallbash: Na szczęście ogarnięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytanko takie 1.8 125 KM daje rade lepiej niż 1.9 AFn? bo jest niezła okazja z gazem kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...