Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko ładnie i z gustem :good: , przednie lampy usa mi nie bardzo ale reszta miodzio. :hi:

Opublikowano

:decayed: jest fajniusia, gratuluje :)

ciekawe ile wyjdzie na rolkach :)

Opublikowano

ja pier... :slina::shocked: chlopie wez ja maluj i szybko pokazuj jak to cudo wyglada pomijajac to ze jest teraz laciate to i tak jest MEGA :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Auto robi wrażenie, godnym pochwalenia jest opis dokumentujący dokonane prace przy aucie. Miło się czyta takie rzeczy. Auto pewnie w porównaniu do serii daje ogromną frajdę. Czekam na dalsze aktualizacje. Mogę prosić również na pw jak modyfikacje mechaniczne odchudziły portfel :hi:

Opublikowano
  • Autor

Hehe dzięki chłopaki :wink4:

patry(m)k(3) maznąłem Ci skromne PW.

Opublikowano

Przygarnął bym ten wydech :naughty:

Opublikowano

No wreszcie sie doczekałem aktualizacji :decayed:

Super sie prezentuje na tej glebie i feldze :) ale jak to się odpycha :naughty:

To jak robisz tylne lampy tak jak kiedys gadaliśmy?

Opublikowano
  • Autor

Plast lampki tylne? Hmm jak :mysli:

Opublikowano

tak tylne ale teraz dopiero zauważyłem że masz 2 lift :decayed:

no kiedys podesłałem Ci foto lamp po 1 lifcie zrobionych na czałekiem czerwono :) ale teraz to już nie ważne :)

Opublikowano
  • Autor

Aaaa pamiętam. Na pierwszym lifcie może i bym to poćwiczył, ale drugiego już mi szkoda nieco niszczyć.

Opublikowano
Auto pewnie w porównaniu do serii daje ogromną frajdę

Można powiedzieć że seria przy tym to nie przyśpiesza :)

Aaaa pamiętam. Na pierwszym lifcie może i bym to poćwiczył, ale drugiego już mi szkoda nieco niszczyć.

Nie no wiadomo :)

Opublikowano

kolego mam 2 pytania

1. jak sprawa rejestracji. policja sie nie czepia ??

2. gdzie kupiles przednie lampy. i czy nie ma z nimi problemu. w stanach maja symetryczne swiatla (bynajmniej przed liftem lampy takie byly)

Opublikowano
  • Autor

1. Nie wiem, mam w bagażniku ori rejestracje i dwa wkręty jakby coś.

2. Allegro, święcą typowo jak światła amerykańskie czyli symetrycznie.

Opublikowano

a co to za blacha? :mysli:

Krysia tak teraz patrzę i się napaliłem na tą klapę z jueseja :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

:wink4:

Blacha o wymiarach 6/12 czyli typowo US.

Opublikowano

:wink4:

Blacha o wymiarach 6/12 czyli typowo US.

to dlaczego miała by się psiarnia o nią rzucać? :cool1:
Opublikowano

:wink4:

Blacha o wymiarach 6/12 czyli typowo US.

to dlaczego miała by się psiarnia o nią rzucać? :cool1:

Nie będzie sie rzucać, u mnie dwie b6 jezdża z klapą US :good:

Opublikowano

:wink4:

Blacha o wymiarach 6/12 czyli typowo US.

to dlaczego miała by się psiarnia o nią rzucać? :cool1:

bo to nie legalne takiej tablicy w urzedzie nie dostaniesz przy rejestracji, sa dwa homologowane standardy na tablice rejestracyjne dla naszego kraju. kazda inna tablica niz ta z WK lub jej brak jest nielegalna :good:

Opublikowano

czyli nie ma w urzędzie opcji dostać takiej blachy kwadratowej czy jak bo nie rozumiem teraz? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

W urzędzie dostaniesz kwadrata ( 52zł ), ale takiej małej prostokątnej nie. Szczerze? Wolę się sr** po gaciach czy psy mi zabiorą dowód o tablicę czy tez nie, niż jeździć z kwadratem z tyłu :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.