Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwrot za kartę pojazdu


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Już można się zgłaszać i tylko wypełnić druk :)

http://www.bip.krakow.pl/?module=OKO&mmi=10600&newsId=10169

druk w załączniku :)

W Krakowie oddają bez problemu kasę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fiuty u mnie w Lublinie nie chcą oddać.Złożyłem pismo , dostałem odpowiedź odmowną i właśnie przygotowuję pozew :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunek konieczny: wydane w okresie od 21 sierpnia 2003 r. do 14 kwietnia 2006 r.

Ja sie nie lapie niestety, chyba ze wystąpię o zwrot z poprzedniego pojazdu. Orientuje sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunek konieczny: wydane w okresie od 21 sierpnia 2003 r. do 14 kwietnia 2006 r.

Ja sie nie lapie niestety, chyba ze wystąpię o zwrot z poprzedniego pojazdu. Orientuje sie ktos?

Ja tez sie nie łapie na obecna furmanke...ale za poprzednią.... czemu nie :) możnaby sie cos postarać... Przypomni ktoś o jakiej $$$ rozmawiamy (OK :) 425PLN)? W Zgorzelcu trzeba sie ponoć sądzic ze Starostwem w tej sprawie...polbownie nie chca kasy wydać :/ prostaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomni ktoś o jakiej $$$ rozmawiamy ?

425zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomni ktoś o jakiej $$$ rozmawiamy ?

425zł :hi:

Dziekuje :) znalazłem podobny wątek na stronie powiatu zgorzeleckiego.... :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy sa ktora sie zajmuja o zwrot jest pewny 300 zl :good: Ja wyslalem papiery w sumie na 3 auta i 1 motor :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprzedało się samochód to można ubiegać się o zwrot ? i ewentualnie jeśli nie posiadamy żadnych dokumentów poprzednich samochodów czy da radę odnaleźć odpowiednie papiery w wydziale komunikacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprzedało się samochód to można ubiegać się o zwrot ? i ewentualnie jeśli nie posiadamy żadnych dokumentów poprzednich samochodów czy da radę odnaleźć odpowiednie papiery w wydziale komunikacji ?

Podłącze sie do pytania...

Ja A6 juz sprzedalem.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprzedało się samochód to można ubiegać się o zwrot ? i ewentualnie jeśli nie posiadamy żadnych dokumentów poprzednich samochodów czy da radę odnaleźć odpowiednie papiery w wydziale komunikacji ?

Jak znajdziesz paragon to oddadzą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem za mojego drugiego CRXa :decayed: i to sie trzeba udac do starostwa gdzie byla wydawana karta pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: ja zarejestrowałem w czerwcu 2006 :/ dwa miesiące po terminie.. echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprzedało się samochód to można ubiegać się o zwrot ? i ewentualnie jeśli nie posiadamy żadnych dokumentów poprzednich samochodów czy da radę odnaleźć odpowiednie papiery w wydziale komunikacji ?

Do zwrotu pieniedzy ma prawo tylko ten co placil za karte pojazdu ,

W przypadku gdy osoba zainteresowana jest jeszcze posiadaczem pojazdu:

* ksero dowodu osobistego (obydwie strony koniecznie)

* jeżeli występuje współwłaściciel pojazdu również ksero dowodu osobistego współwłaściciela

* kserokopia karty pojazdu (1 i 2 strona, w przypadku współwłaściciela również przedostatnia strona)

w przypadku gdy osoba zainteresowana sprzedała już swój pojazd:

* kserokopia dowodu osobistego (obie strony koniecznie)

* jeżeli występuje współwłaściciel pojazdu również kserokopia dowodu osobistego współwłaściciela (obie strony koniecznie)

* kopie dokumentu na którym widnieje pieczątka z pierwszej rejestracji z określoną datą i numerami samochodu

* w przypadku braku jakichkolwiek dokumentów potwierdzających, zaświadczenie z wydziału komunikacji

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 17:50_________________________________________________A wiec jesli zadnych dokumentow nie macie to do wydzialu komunikacji i oni wydadza zaswiadczenie, bo przeciez maja kto placil :good:

Dla mnie bezsens i powinni zwracac kase bez zalatwiania zadnych papierow, ale to PL wiec :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają przelać pieniążki do 1 miesiąca. Podobno liczy się kto pierwszy to lepszy.Pani w okienku tak mówiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunek konieczny: wydane w okresie od 21 sierpnia 2003 r. do 14 kwietnia 2006 r.

to sie zalapie pewnie i ja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos juz cos dzialal w tym temacie? Bylem w urzedzie i oczywiscie wzbudzilem wielkie zamieszanie. Chociaz moze nie tyle zamieszanie co wkurw...nie pana kierownika ze przyszedlem z takim pismem. Na dzien dobry powiedzial ze nie przyjmie i wyjal jakis papier (ich interpretacje orzeczenia TK), ze oni nie oddaja tej kasy bo dzialali wg prawa a jak TK uznal ze jest bezprawne to niech oni teraz oddaja. Powiedzial ze bez sensu zebym u niego skladal to pismo tylko zebym od razu do sadu szedl. Powiedzialem ze pana obowiazkiem jest przyjac takie pismo a co pan z nim zrobi to juz pana broszka. On dalej mnie przekonuje ze nie ma sensu bo i tak mi odpisze, ze nie odda i zebym od razu do sadu szedl. Widze ze juz mu cisnienie skoczylo :decayed: Ale dalej uparcie ze ma przyjac bo jak napisze do sadu to sad sie zapyta, dlaczego do wlasciwego urzedu wydajacego karte pojazdu sie nie zglosilem i prawdopodobnie odesle mnie spowrotem do pana. Jak pan napisze ze nie odda kasy to wtedy mam podkladke i moge isc do sadu. Facet sie zagotowal i prawie wyrzucil mnie z gabinetu ale pismo przyjal. Powiedzialem zeby sie tylko wyraznie podpisal jak bedzie odpowiedz wysylal :decayed:

Mial juz ktos taka sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałeś mu kopię pisma , żeby przybił pieczątkę kiedy wpłynęło i złożył podpis ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałeś mu kopię pisma , żeby przybił pieczątkę kiedy wpłynęło i złożył podpis ??

oczywiscie :evil:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 10:20_________________________________________________chociaz nie tyle on sie pod tym podsteplowal co jakis koles w sekretariacie bo pan kierownik osobiscie nie przyjmuje pism. ale pieczatka z data i podpisem jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałeś mu kopię pisma , żeby przybił pieczątkę kiedy wpłynęło i złożył podpis ??

oczywiscie :evil:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 10:20_________________________________________________chociaz nie tyle on sie pod tym podsteplowal co jakis koles w sekretariacie bo pan kierownik osobiscie nie przyjmuje pism. ale pieczatka z data i podpisem jest

No to dobrze.U mnie też sekretarka się podpisała i po 4 dniach miałem odpowiedź.Negatywną oczywiście :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...