Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

Coś słabo ten Nissan idzie... :mysli:. Ciekawe jestem ile ma kuni ta Audi RS6...

750 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica koni kolosalna 270 :kox:

wynik nasuwa się sam, do 400m. "skośnooki", a coś więcej to tylko audi i mega koszty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 m.in. przegrywa na starcie, bo nie ma launch control. Ogólnie A6 C6 to już stara konstrukcja, za trok wychodzi nowa z V8 Biturbo i ma być mocniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo ten Nissan idzie... :mysli:. Ciekawe jestem ile ma kuni ta Audi RS6...

Ten nissan to muł :decayed: (Czyt. seria 3.5s do 100km/h)

Tu jest temat założony przeze mnie o wersji SWITZER P800 :gwizdanie:

I tu jest pokazane jakie są różnice z tym RS6 Evotecha którego P800 "zjada"

Tutaj bezpośredni pojedynek ale w słabej jakości :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten filmik zrobiono z 2 autami, ale daje do myslenia... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie gość myślał że jest mistrzem prostej ale nie zakrętów :decayed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:35_________________________________________________Chcieliście pojedynek z Veyronem :gwizdanie:

http://www.worldcarfans.com/110052526446/street-drag-race-bugatti-veyron-vs-nissan-gt-r-r35-video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie gość myślał że jest mistrzem prostej ale nie zakrętów :decayed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:35_________________________________________________Chcieliście pojedynek z Veyronem :gwizdanie:

http://www.worldcarfans.com/110052526446/street-drag-race-bugatti-veyron-vs-nissan-gt-r-r35-video

Nie no na veyrona nie ma h..a we wsi :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tą stronkę, ruskie mają tam takie fury ze kopara opada. Nissan to taki cichy zabójca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno wiem napewno ... Można o ruskich mówić że piją itd ale ... filmy o góry mówią wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla GT-Ra ale wygląda mi to jak reklama Switzera ,dziwi mnie nieziemski odjazd nissana przy wyższej v przecież veyron jest o jakieś 100km/h szybszy więc o co tu chodzi dodatkowy bieg w japończyku ,czy kierowca VW jechał na pół gwizdka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czego tu nie rozumiec ?

przy pierwszym podejsciu Gold z veyron'a odpuscil gaz co wyraznie slychac, zaraz po tym jak gtr wrzucil VI bieg, czyli przy ok. 250km/h, zapewne dlatego ze bylo mokro .......

przy drugim podejsciu z rolki Oleg z gtr przed startem mowi "300" wiec po osiagnieciu 300 km/h veyronem odpuscil a gtr przez moment polecial jeszcze pelnym ogniem i wygladalo to jak wygladalo .......

a to ze veyron jest 100km/h szybszy ...... nawet 2x slabsze auta niz gtr P800 moga miec wyzszy v-max, gtr ma tak zestopniowane biegi ze robi maksymalny przeciag w przedziale 0-300km/h i zaraz po przekroczeniu 300 sie konczy VI bieg, wiec nawet takie seryjne M5 507km po zdjeciu kaganca z v-max 330km/h przy odpowiednio dlugim torze moglo by tego gtr polknac ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veyron robi 300 km/h w 16,7 s ma 1000 KM i 1250 Nm jest może ze 100-150 kg cięższy od GT-ra ,tak więc nie wierzę że o 200 KM i z pare setek mniejszym niutonem nissan tak by pozamiatał sprawnego Bugatiego. Ale to moje zdanie i nikogo nie zamierzam do niego przekonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16,7 do 300 km/h robi ze sprawnym kierowca na suchym, tu bylo mokro

ale ok odkryles teorie spiskowa - Gold przyjechal palacym 40L/100km veyron'em na impreze, zaplacil na nasze 1500PLN wpisowego, i specjalnie w finale przegrywa z gtr, aby zrobic w Rosji reklame firmy tuningowej z USA i przy tym wszystkim to pikus, ze gtr jest katalogowo lzejszy o 300kg (roznica wieksza niz miedzy Audi A4 a A8), i do tego w pakiecie P800 ma lzejsze fotele, hamulce i wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tylko veyron wg ciebie jechał na mokrym poza tym tam jest 4x4 i automat i z rolki więc rzeczywiście straszna różnica w jakości kierownika 1500 to może dla ciebie są pieniądze nie ośmieszaj się tekstem że gość co jeździ Bugatim wydając 1500 będzie walczył jak lew bo nie po to wydał tyle kasy . Ale jak wyżej każdy wierzy w co chce i koło d. mi lata w co ty wierzysz.poza tym waga GT-R 1740 kg a Veyrona 1888 kg wg wiki.

Dla zakochanych i majętnych w P800:

Nissan GT-R P800 SWITZER w Polsce

(19 luty '2010)

W ubiegłym roku pisaliśmy na naszych łamach o wersji Nissana GT-R, przygotowanej przez amerykańską firmę tuningową Switzer Performance. Śpieszymy Was poinformować że jeden z samochodów trafił do naszego kraju i znajduje się w ofercie dealera samochodowego Ricardpol. Mowa tu o P800 SWITZER, wersji Black Edition z pakietem podniesienia mocy do... 800KM! Udało się to osiągnąć dzięki zamontowaniu turbosprężarki, intercoolerów i przeprogramowaniu ECU. Za sprawą tych modyfikacji GT-R zmienia się w prawdziwego potwora.

Cena? 555 tysięcy złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierze w to co widze w walce na drodze, a nie w papierkowe dane veyrona, jeszcze podawane przez wikipedie z ktorej czerpiesz wiedze :polew:

realna waga w/g testu

veyron 2025kg, gt-r 1740

smiejesz sie ze dla goscia z veyrona 1500pln to nie jest pieniadz, wiec powiedz w/g twoich teorii spiskowych ile musial dostac $$$ od Switzera aby specjalnie przegral w finale Unlim500+ ? :naughty: pewnie conajmniej 100 tys. $ zeby w ogole cos odczul co ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...