Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak patrzę na to auto to żałuję a) że nie mam sedana B) nie kupiłem 19" :suicide_anim:

Kawał dobrej roboty:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przemiana :shock3: Pokłony, świetnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na jakim zawieszeniu jeździsz? Chcę podobnie położyć swoje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, myślę o tym kole tylko ie wiem czy nie będzie u mnie przycierać, jakie masz rozmiar opon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony mam 225/35 w związku tym, że te koła mają ET29 jest mały problem z przodem na dużej glebie. Ja mam gwint skręcony na -80mm od serii i przy mocnym skręcie jak jest duże wykrzyżowanie kół (różnica poziomów po przekątnej) czasem lekko przytrze ale tak kosmetycznie (mam rozgięte błotniki około 0.5 cm na stronę i zaklepane ranty) bez tego zabiegu na każdym większym łuku tarło. Z tyłem nie ma problemu bo w naszych B6 mamy regulowane pochylenie kół więc ustawiasz jak chcesz. Ale warto było każdy kto widzi to auto na tych kołach to się :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio strasznie po głowie chodzi mi benzynka w B6 i zastanawiam się nad sprzedażą swojej b7... zawsze mi się b6 podobały ale Twoja jest tak ładna że aż słów brakuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dużo pracy ale jest nowy modzik :banan:

Ambiente ala A6 C6. Fotograf ze mnie kiepski ale na żywo robi niesamowitą robotę :kox:

6npyoyck.jpg

9hgumahg.jpg

d7ruio8f.jpg

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wygląda! Dużo roboty?

Ja robiłem to długo bo jestem perfekcjonistą a jak się za to brałem to tak naprawdę nie wiedziałem do końca jak to zrobić żeby było dobrze a nie było kogo się poradzić bo taki mod mają chyba tylko dwie osoby. Największe ryzyko to zniszczenie dekorów, ale naprawdę warto efekt jest mega :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu bawiłem się z tym podświetleniem zrobiłem na jedne tylne drzwi i jednak odpuściłem tyle ze zrobiłem kolor czerwony ale jednak wole ciemność choć nie powiem na zdjęciach u Siemiana i Ciebie fajnie wygląda a fura kox. Choruje na ta fele tyle ze moje audi w tym roku musiało iść na dalszy plan :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor klawy. widziałem już w czerwieni ale chyba biały czy inny jasny lepiej pasuje. Coś pod kolor zegarów bo tego czerwonego to jak w u fotografa w ciemni. ale co kto lubi :)

a ile cie to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor klawy. widziałem już w czerwieni ale chyba jasny lepiej pasuje. Coś pod kolor zegarów bo tego czerwonego to jak w u fotografa w ciemni. ale co kto lubi :)

a ile cie to kosztowało?

Materiały jakieś 150 zł, no i dużo roboczo godzin. Przynajmniej na browarze zaoszczędziłem bo nie chciałem dekorów zniszczyć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda! :kox:

Zdradź jakieś szczegóły dotyczące montażu i materiałów bo na forum chyba nie ma tutorialu(?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda! :kox:

Zdradź jakieś szczegóły dotyczące montażu i materiałów bo na forum chyba nie ma tutorialu(?) :)

fakt nigdzie nic w temacie nie ma. Sprawa ogólnie jest prosta. Z materiałów listwy led na metry korytka do montażu led (a wlaściwie ich mleczna część), całość składamy do kupy i mocujemy do boczka, podłączamy pod oświetlenie klamek i wykonujemy rzeźbe w dekorach ( na wyczucie ). Tak się to w skrócie odbywa. Jak co pisz PW to Ci podpowiem szczegóły albo jakieś foto zrobie. Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun :) jak byś miał możliwość to zapodaj jakiś tutorial czy coś i więcej fotek w duuuużej rozdzielczości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to praca nie jest trudna, ale jedno jest pewne - nie można się śpieszyć i trzeba to robić z wyczuciem. Gdybyś mógł wrzucić zdjęcie dekorów zrobione z bliska - chodzi mi o ten fragment gdzie jest korytko z paskiem led. Ciekaw jestem w jaki sposób te dekory trzeba przyciąć(?). Myślę, że nie tylko dla mnie przydałoby się takie zdjęcie/zdjęcia :)

btw.

Planujesz wymienić żarówki w pakiecie oświetleniowym żeby wszystko świeciło w podobnej barwie? Czy aż tak bardzo to ze sobą się nie gryzie? Kurcze chyba też skuszę się na tą modyfikację :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...