Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

ok myslalem ze w dobrym stanie są. A inne graty musti sprzedajesz przed sprzedażą samochodu czy idą razem z nim?

Fele są trochę przytarte , a oponki dobre :)

Inne graty tzn co :decayed: ???

ok myslalem ze w dobrym stanie są. A inne graty musti sprzedajesz przed sprzedażą samochodu czy idą razem z nim?

musti nie sprzedaje swojego auta , ono idzie na wymiane.

propozycja jak najbardziej aktualna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zawsze cos by sie znalazlo czego ja nie mam napewno rns bym odkupil [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 18:02_________________________________________________w razie jak byś coś chciał opchnąć to pisz za rozsądne pieniadze moge wziaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie jak byś coś chciał opchnąć to pisz za rozsądne pieniadze moge wziaść

jesli bedzie na sell to raczej ja łykne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo będziemy sie licytować:)

nie sądze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuja co ty chcesz od mustiego wziąć ?

toć on bierze moją B6 :>

pewnie RNS-a by chciał :evil:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________

zawsze cos by sie znalazlo czego ja nie mam napewno rns bym odkupil [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 18:02_________________________________________________w razie jak byś coś chciał opchnąć to pisz za rozsądne pieniadze moge wziaść

Patryk napisz mi co Cię interesuje , a ja Ci powiem czy sprzedaję i jaka cena ewentualnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba że tak. Rns by sie przydal listwy s line te chromy no i nie wiem co tam jeszcze masz fajnego. Co do ceny jakos bysmy sie dogadali [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 22:47_________________________________________________teraz głównie szukam felunek a poźniej rns-a miałem szukać ale jak by się wcześniej trafił to bym sie nie pogniewał napisz jaka cena cie interesuje to jakoś będziemy rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuja co ty chcesz od mustiego wziąć ?

Aaaaa bo Ty nic nie wiesz ;P Wujas bierze B6 od Mustiego, ja biorę od Wujasa eSkę a Musti od Ciebie odkupi rower i dorzuci Ci jeszcze 2 cheesburgery i colę do tego :decayed: Sorry, że zhandlowaliśmy Twój rower z Moskalem ale Musti musi się czymś lansować po mieście, co dwa zimne łokcie to nie jeden :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuja co ty chcesz od mustiego wziąć ?

Aaaaa bo Ty nic nie wiesz ;P Wujas bierze B6 od Mustiego, ja biorę od Wujasa eSkę a Musti od Ciebie odkupi rower i dorzuci Ci jeszcze 2 cheesburgery i colę do tego :decayed: Sorry, że zhandlowaliśmy Twój rower z Moskalem ale Musti musi się czymś lansować po mieście, co dwa zimne łokcie to nie jeden :cool1::naughty:

A co z kuną??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z kuną??? :decayed:

kuny w zime śpią :decayed:

zauwazyłem w kunie jeden mały mankament , szyby rano sa mocniej zamarzniete od środka niż na zewnątrz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z kuną??? :decayed:

kuny w zime śpią :decayed:

zauwazyłem w kunie jeden mały mankament , szyby rano sa mocniej zamarzniete od środka niż na zewnątrz :kox:

bo łople taka mają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti to ty dzisiaj z kobitą w Błoniu jechałeś bo chyba sie mijaliśmy?

jo kobieta prowadziła toć ja nie byłem w stanie ważkości jeszcze ale furke i ledy z tyłu poznałem :decayed:

0,3 mi o 15 wykazało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,3 mi o 15 wykazało :gwizdanie:

tyle to ja mam non stop od 13 lat :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moglem dobrze świetować bo musialem wrocic od siebie do grodziska bo od jutra znowu wyklady a nie miałem kierowcy a kawałek mam to wolalem nie ryzykowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to ja mam non stop od 13 lat :naughty

kiedy coś :drunk: ??[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 00:07_________________________________________________

ja nie moglem dobrze świetować bo musialem wrocic od siebie do grodziska bo od jutra znowu wyklady a nie miałem kierowcy a kawałek mam to wolalem nie ryzykowac

ja akurat mogłem :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 00:08_________________________________________________Ruszają zapisy na Ogólnopolski Zlot w Bukowinie Tatrzańskiej który jedzie :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszają zapisy na Ogólnopolski Zlot w Bukowinie Tatrzańskiej który jedzie :decayed: ?

no chyba nie do mnie ta bajera ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszają zapisy na Ogólnopolski Zlot w Bukowinie Tatrzańskiej który jedzie :decayed: ?

no chyba nie do mnie ta bajera ???

Ty bądź cicho bo układ był :cool1:

Góral ja myślę że dupsko ruszysz do BT bo do nas to daleko Ci strasznie :tongue4:

A co z resztą ?

Przemots ? Sqizzy ? Milczar ? Jerry013 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...