Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Panowie mam sprawę, bardzo pilną. Czy zna ktoś z was Artura Steckiewicza z Podkowy Leśnej 17 ? Zostałem przez niego oszukany na 900 zł. Jezeli ktos ma na j\niego jakies namiary bede wdzieczny. Pozdrawiam.

nie znam typka

Adres jest na bank kopnięty bo podkowa jest za duża żeby nie mieć nazw ulic :decayed:

Moskal w sumie racja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kto łyknął starą ? danny ?

dokładnie :kox:

bingo :) po okazyjnej cenie :) dla wybranki serca ale coś juz słyszałem o przekładce na manuala więc coś podejrzewam że moją byłą żabkę podusi trochę :D

póki automat działa to nie śmiga jak bedzie dawca to sie pomyśli może nad przekładką :grin: Gdzie ona będzie miała lepiej jak u mnie :wink:

To raczej niedługo ona będzie w całości :grin:

Sqizzy żebyś nie wykrakał kurna :whistling: Narazie ja głownie nad nią sprawuję opiekę, wolę niż 407-ke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplo sie robi , szukam chetnego do pomocy w ogarnieciu wycieku płynu chłodniczego z esy. Robota lekka łatwa i przyjemna - pod blokiem - zapewniam alkohol i blanty i swoje bezcenne towarzystwo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze po zalaniu 5w30 bo taki byl poprzednio wlany odezwal sie lancuch??masakra dopiero co gosc rozrzad zrobil i mowil ze lancuch i napinacz sa gitara :/ tylko uszczelke wymienil od zaworow jade jutro niech rozbiera jeszcze raz jak to to hyba ze olej moze juz jakis inny jeszcze raz wymienic??a moze cos innego taki dzwiek wydaje ??bo ten lacuch to caly w oleju jest rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze po zalaniu 5w30 bo taki byl poprzednio wlany odezwal sie lancuch??masakra dopiero co gosc rozrzad zrobil i mowil ze lancuch i napinacz sa gitara :/ tylko uszczelke wymienil od zaworow jade jutro niech rozbiera jeszcze raz jak to to hyba ze olej moze juz jakis inny jeszcze raz wymienic??a moze cos innego taki dzwiek wydaje ??bo ten lacuch to caly w oleju jest rozumiem??

jesli zmieniłeś olej na taki jaki był to znaczy ze taki poprzednio nie był. Uzyles takiego samego ?? parametry i producent ??

Łańcuch nie jest cały czas w oleju ale jest dobrze smarowany. Posłuchaj , łancuch jest z tyłu silnika , od strony grodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No olej taki sam a chyba tam grzebal skoro mowil ze go sprawdzal i uszczelke wymienil faktycznie :/ a to wlasnie jakby z tylu silnika :/

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Jak kupowalem furke to slyhac bylo ten dzwiek ale z 10 sekund jak odpalilem na zimnym teraz hyba caly czas ehhh tzn jak sie nad silnikiem nachyle bo w srodku samochodu cicho a przynajmniej tak mi sie wydaje po przesiadce z dieselka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No olej taki sam a chyba tam grzebal skoro mowil ze go sprawdzal i uszczelke wymienil faktycznie :/ a to wlasnie jakby z tylu silnika :/

heh , chodzi mi o to , ze grzebiac tam nie musiał tego zj***ć. Normalne ,ze jak zmieniał uszczelke to miał napinacz na wierzchu. Ciekawe jak go spradzał... pewnie sprawdził palcem czy jest naciągnięty łańcuch i jak mocno wyżłobiony jest rowek na napinaczu... Przy tym nie ma naprawde czego sp***dolić.

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Jakbyś do mnie podbił koło 19:00 to byśmy lukneli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna o 19 to ja dzis z roboty wylaze i mialem zamiar trening odbebnic ale tak mnie to wkurwilo ze moze i bym podbil dzis tylko puzniej jakos a gdzie podbic??i wsumie jak dokladnie oblukalem przed chwila to 5w30 byl lany 20tys temu wiec podrodze moglo sie cos zmienic ale ciezko mi powiedziec na co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW poszło

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Albo inaczej , załatw uszczelke pod dekiel , podjedz w sobote to odkrecimy i zerkniemy co w trawie piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplo sie robi , szukam chetnego do pomocy w ogarnieciu wycieku płynu chłodniczego z esy. Robota lekka łatwa i przyjemna - pod blokiem - zapewniam alkohol i blanty i swoje bezcenne towarzystwo :naughty:

kiedy tą skorupę chcesz robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno mam zalanego castrola i castrol byl poprzednio powaznie to syf taki?? Hehe zaraz sie wnerwie i wymienie na inny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

castrolem to mozesz smarować , ale zawiasy w stodole :grin:

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

kiedy tą skorupę chcesz robić ?

teraz mi sie w weekend starzy wbijaja na chate , mysle ze nastepna sobota jesli aura pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrozumialem wymienic :) zawsze mobila wszedzie lalem wiec i tu naleje :) tez 5w30 czy innego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplo sie robi , szukam chetnego do pomocy w ogarnieciu wycieku płynu chłodniczego z esy. Robota lekka łatwa i przyjemna - pod blokiem - zapewniam alkohol i blanty i swoje bezcenne towarzystwo :naughty:

No ja myślałem że myśmy się umawiali już na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem że myśmy się umawiali już na to ?

kazda para rąk sie przyda , zapraszam. Ktos musi miec czyste rece do krecenia lolków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj z bongodem, u niego przy garażu można to ogarnąć, jak się nie poskłada jednego dnia to może stać, miejsca ma od cholery :decayed: A i jakoś tak lepiej pić by było niż pod oknami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...