Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety dlatego 17 kupuje jakos przezyje :D

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Mam pytanko bo nie moge sie doszukac na forum :) czy w b6 zawsze dmucha z bocznych nawiewow mowie o duzych nie o tyh malych??czy padla ktoraz klapka lub silniczek od nich :/ wszystkie inne dzialaja jak trzeba a te dmuchaja caly czas :/bledow na vagu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak te boczne dmuchaja caly czas na ciepło/letnio ale tam z boku masz pokretlo do zminimalizowania tego albo wylaczenia calkowicie musze zobaczyc jak jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem lancuch walkow i wogole teraz caly czas zimne napierd.... Ze wszystkich nawiewow podobno zdejmowali waz i plynu dolewali moze zapowietrzyli jade z reklamacja dzis bo zamarzzzzzzzzzzzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie moze ktores silniczki klapy do wymiany sprawdz vagiem powinno blad wywalic jak ktorys bedzie uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma podklepac torxa t8 w miare dlugiego nie dity srubokrecik z 7 cm :) manetka juz mi sie zakuzyla na puleczce trzeba ja ogarnac w koncu :)

---------- Post dopisany 27-03-2013 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 09:23 ----------

A moze ktos wie czy rant felgi 8j bedzie wystawal w oponie 215x50x17?? Jakby jakas fota albo cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torxa będę miał, co do felgi to jakie et ?

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et jest 45 a to ma znaczenie jakie et??hodzi mi o to zeby rant felgi nie wystawal a nie kolo poza nadkole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa kuźwa źle doczytałem :facepalm: Maluje od rana i się nawdychałem tego gówna :decayed: Na 8j będziesz miał minimalny delikutaśny naciąg, jaki producent opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continentale sa do kupienia ale teraz mam kurna oponki w tym rozmiarze pirelli i kuzwa rant wystaje sporo :/ moze to nie 8j tylko 8.5j ale wedlug kodu producenta 8j :) nie wiem juz sam w koncu sie wkur.... I kupie 225 x45x17 ale marnie mi sie jezdzilo na nich :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jak sam zauwazyles kiera leciutko chodzi przy tych oponkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et jest 45 a to ma znaczenie jakie et??hodzi mi o to zeby rant felgi nie wystawal a nie kolo poza nadkole :)

ja mam et 43 w 18 rs6 jak zrobimy spota to ci pokaże jak to wyglada u mnie

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Continentale sa do kupienia ale teraz mam kurna oponki w tym rozmiarze pirelli i kuzwa rant wystaje sporo :/ moze to nie 8j tylko 8.5j ale wedlug kodu producenta 8j :) nie wiem juz sam w koncu sie wkur.... I kupie 225 x45x17 ale marnie mi sie jezdzilo na nich :/

jak byś miał 8,5 cala szerokość to 235 minimum żeby rant ochronny opony był ja mam wlasnie w tych rs6 8.5cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś miał 8,5 cala szerokość to 235 minimum żeby rant ochronny opony był ja mam wlasnie w tych rs6 8.5cala

mialem kiedys borbety 8.5J ET24 , wystawaly 2cm poza obrys auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha to konkret :)

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Dzis sloneczko moze to wrozy szybkie nadejscie ciepla. A co za tym idzie ognicho :) mam nadzieje ze nikt nie powie ,,nie pije wodki bo...." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha to konkret :)

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Dzis sloneczko moze to wrozy szybkie nadejscie ciepla. A co za tym idzie ognicho :) mam nadzieje ze nikt nie powie ,,nie pije wodki bo...." :)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to sa a4 b6 z nawiewem na tyl tzn pod tylna popielniczka ??nie pod fotelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to sa a4 b6 z nawiewem na tyl tzn pod tylna popielniczka ??nie pod fotelami

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa opcja szkoda że niewiedziałem to bym może poszukał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za różnica gdzie jest nawiew mi się wydaje że na nogi chyba lepiej jak jest a wszystko można wyrezać o czym nie raz się przekonałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tez sie juz troche narezalem :) ale odnosnie nawiewu rezanka nie znalazlem pewnie nie to wpisuje co potrzeba. W wyszukiwarce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...