Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Ci napisałem, które według oryginału mają być do Twojego modelu. A 1323 oczywiście też da się założyć ;)

Opublikowano

Adam, a gdzie to sprawdzasz?

Kurcze czyli są 2 typy klocków do tego samego auta/zacisku i można sobie założyć które się chce? To chyba nie tak, nie wierzę.

Przecież klocek jest częścią o konkretnych wymiarach a te dwa różnią się grubością i wysokością.

Musi być jakieś źródło, które powie chociażby do jakiego VIN'u idzie jeden a od jakiego drugi skoro oba są dedykowane do B5.

Sorki, że tak drążę ten temat ale jak się założy złe to później stuka, piszczy itp. A ja chcę tego uniknąć.

Opublikowano

W bazie Audi.

Jest właśnie tak jak mówisz i akurat do Twojego modelu odpowiednie są te, które podałem.

Opublikowano

To jest jakaś baza on-line czy masz lokalnie na kompie?

Opublikowano

Online ;) Ale płatna także sam sobie nie sprawdzisz :P

Opublikowano

Widzicie już mamy dwie sprzeczne wypowiedzi.

Katalog pokazuje oba do B5.

na płocie "d,,,pa" było napisane

będziesz to rżnął ?????

klocki B5 i B6 są inne a w B6 kierunkowe

załozysz z B5 i bedziesz miec parowóz wjezdzający na stacje

Opublikowano

Chłopie nie bądź niemiły, bo robisz ze mnie kretyna.

Ty też dobierając części czytasz to, co jest napisane i tym się kierujesz więc mnie nie obrażaj.

Drążę temat bo katalog wprowadza w błąd i na dodatek różne osoby piszą inaczej.


klocki B5 i B6 są inne a w B6 kierunkowe



w B5 też są kierunkowe bo takie właśnie mam


załozysz z B5 i bedziesz miec parowóz wjezdzający na stacje



tego nie rozumiem niestety
Opublikowano

Kolego irzyk,Dev kiedyś podwieszal temat z zestawami hamulcowymi do naszych aut.Tu masz link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153785-Oznaczenia-zestawów-hamulcowych-do-naszych-aut

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Do Twojego modelu powinny być FDB1717

Mordo nie pomyliłeś się? :decayed:

FDB1167- bez czujnki do liftu

FDB1323-czujnik polifty

FDB1717 - B6/7

Adam vin pokazuje klocki z b6?

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Podałem to co wychodzi z bazy Audi ;)

Opublikowano

ETKA pokazuje, że w B5 z VIN'em od 8D-X-200001 i większymi jest "do wyboru" (jest tak dokładnie napisane) albo 4B0698151AB co odpowiada FDB1717 albo 4B0698151J co odpowiada FDB1323

Także wynika z tego, że w B5 można stosować oba a w B6 już tylko FDB1717.

Edytowane przez irzyk

Opublikowano

Właśnie to cały czas próbujemy Ci wyjaśnić :banan:

A odpowiednikiem tego co oryginalnie było w Twoim aucie jest 1717

Wsio w temacie.

Opublikowano

do b5 stosuj FDB1323 , kolega Adam się zamieszał ale jest

FDB1323 do B5

FDB1717 do B6 i wyżej

Ty z profilu masz b5 więc stosujesz fdb1323

Opublikowano

Aaaaaaaaaaaaa. Już sam nie wiem. Chyba kupię oba komplety i założę temat w poradach, czym się konkretnie różnią

Opublikowano

Przyjacielu, próbujesz wyważyć otwarte drzwi.

w katalogach znajdziesz cuda, jako ze g....o znam sie na hamulcach to podam Ci pierwszy z brzegu przyklad.

TRW do B5 i B6 podaje GDB1307

Opublikowano

jeśli wierzysz katalogom, a nie ludziom co w tym siedzą to powodzenia :grin:

Opublikowano

Co do niedrogich tarcz i dobrych do B5 to uważam, że nasza Polska Mikoda jest dobra. Założyłem rok temu na przód i jest git, na dniach zakładam takie same na tył.

Ja akurat założyłem z klockami Steinhof aczkolwiek nie będę ich polecał, bo mimo tego, że dobrze hamują i wolno się ścierają to mocno pylą i troszeczkę piszczą.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co sądzicie o takim zestawie tarczki ate Power disc plus klocek ferodo ds performance dodam że silnik 1.9 tdi 110km po programie na 147km

Edytowane przez luty2502

Opublikowano

:facepalm:

Przyjedz jutro to Ci pałą "wytłumaczę " dlaczego

Opublikowano

Podjade :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.