Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będzie pasować 

Jak chcesz to mam właściwy zestaw do Twojego auta.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Dnia 19.03.2017 o 18:20, Dev napisał:
Nie będzie pasować 
Jak chcesz to mam właściwy zestaw do Twojego auta.

 


Jaka cena? :)

 

Jaka jest różnica w tarczy/klockach miedzy zaciskiem Lucasa a ATE? Tarcza ma inną średnicę i klocek inny?

 

Edytowane przez Majk009

Opublikowano

Niestety muszę poszukać klocków do mojego auta :/. Robię naprawdę sporo kilometrów w ciągu roku i to jest ważna kwestia, ale oczywiście nie mam ochoty przepłacać :P. Widzę w ankiecie, że całkiem wysoko stoi to ATE. Myślicie, że coś takiego będzie OK: http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b5-1-6-2-8-98-01r-i5267922066.html ?

Opublikowano
8 godzin temu, Nieznany napisał:

Niestety muszę poszukać klocków do mojego auta :/. Robię naprawdę sporo kilometrów w ciągu roku i to jest ważna kwestia, ale oczywiście nie mam ochoty przepłacać :P. Widzę w ankiecie, że całkiem wysoko stoi to ATE. Myślicie, że coś takiego będzie OK: http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b5-1-6-2-8-98-01r-i5267922066.html ?

Kup Ferodo

Opublikowano
Dnia 3/28/2017 o 10:37, Nieznany napisał:

Niestety muszę poszukać klocków do mojego auta :/. Robię naprawdę sporo kilometrów w ciągu roku i to jest ważna kwestia, ale oczywiście nie mam ochoty przepłacać :P. Widzę w ankiecie, że całkiem wysoko stoi to ATE. Myślicie, że coś takiego będzie OK: http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b5-1-6-2-8-98-01r-i5267922066.html ?

Jest sporo tańszych i lepszych alternatyw:wink: Jak chcesz kupić coś dobrego to pisz

Opublikowano

Jeżeli zmieniasz co sezon na noname-y to nic dziwnego, polecam feroodo 

Opublikowano

Mój obecny zestaw ferodo na przodzie już się kończy i będę zmieniał na nowy komplet.Tym razem myślałem żeby zamontować Textar.Będzie lepsiejszy pod względem hamowania i czy ewentualnie klocek Texa będzie współgrać z tarczą Ferodo?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 godzin temu, bialy986 napisał:

Mój obecny zestaw ferodo na przodzie już się kończy i będę zmieniał na nowy komplet.Tym razem myślałem żeby zamontować Textar.Będzie lepsiejszy pod względem hamowania i czy ewentualnie klocek Texa będzie współgrać z tarczą Ferodo?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Jeden pies

Opublikowano

Panowie, będę wdzięczny za wyjaśnienie. A4 B5 Avant 2001 r 1.9 TDI 115 KM. Muszę wymienić tarcze z tyłu. z moich pomiarów (niezbyt dokładnych - suwmiarka nie była w stanie objąć całości) wynika, że średnica tarczy to 240 mm, a w ETCE odnajduję 245 mm. Tak samo podają producenci części. Możliwe, że poprzedni właściciel wstawił nie takie, czy mój model jest wyjątkowy?

Opublikowano

Wyjątkowo złośliwa korozja się nimi zajeła

Opublikowano

To możliwe. Ogólnie wołają o pomstę do nieba, dziękuję za pomoc.

Opublikowano
Dnia 3/30/2017 o 09:40, bialy986 napisał:

Mój obecny zestaw ferodo na przodzie już się kończy i będę zmieniał na nowy komplet.Tym razem myślałem żeby zamontować Textar.Będzie lepsiejszy pod względem hamowania i czy ewentualnie klocek Texa będzie współgrać z tarczą Ferodo?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Nic się nie zmieni ,może jedynie cena:wink:

Opublikowano

Mój obecny zestaw ferodo na przodzie już się kończy i będę zmieniał na nowy komplet.Tym razem myślałem żeby zamontować Textar.Będzie lepsiejszy pod względem hamowania i czy ewentualnie klocek Texa będzie współgrać z tarczą Ferodo?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Bierz textara a będziesz zadowolony.

Edytowane przez uszol

Opublikowano

witam koledzy czeka mnie wymiana tarcz klocków na tyle ,wstępnie wybrałem ATE albo TRW które lepiej kupić ?

Opublikowano

TRW, droższe, ale jakościowo z wyższej półki.

Opublikowano

Ten sam poziom ;) Ale i tak lepiej weź Ferodo :D

Opublikowano

Dokładnie bierz Ferrodo a będziesz zadowolony. 

Opublikowano

 

Dnia 6.04.2017 o 16:47, robespier napisał:

witam koledzy czeka mnie wymiana tarcz klocków na tyle ,wstępnie wybrałem ATE albo TRW które lepiej kupić ?

Obaj producenci są w porządku. Ja bym po prostu kupił tańsze. Różnicy nie odczujesz między jednym a drugim. Ewentualnie pozostaje sprawa pylenia klocków, ale tu się nie wypowiem.

Opublikowano

Textar ma lepsze zabezpieczenie antykorozyjne 

Opublikowano

Co by nie stało nie ruszane to skoroduje ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.