Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czym się roznia tarcze ferodo DDF 1706 od DDF 320?

i czy ten zestawik będzie pasowal do Audi A4 B5 95r 2.8

http://allegro.pl/tarcze-ferodo-klocki-audi-a4-a6-passat-96-przod-i5620994768.html

lub ewentualnie same tarcze plus jakies inne klocki

http://allegro.pl/tarcze-ferodo-przod-audi-a4-b6-b7-1-9tdi-288mm-kpl-i5952251797.html

Edytowane przez radi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znalazlem na Alledrogo komplet z klockami na tyl za 230 zeta około. Ale nie jestem pewien czy nie jakies MADE IN CHINA

Nie wiem co znalazłeś na allegro ale nieco drożej można już kupić dobry markowy zestaw.

radi

Ten pierwszy zestaw zdecydowanie odpuść, tarcze OK ale klocki przydały by się lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafilem na taki temat przypadkiem ,a ciekawe jak tarcze master sport,ktos moze testowal

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/82848-all-klocki-master-sport/

Edytowane przez radi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafilem na taki temat przypadkiem ,a ciekawe jak tarcze master sport,ktos moze testowal

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/82848-all-klocki-master-sport/

Ja miałem klocki MS.Tragedia,nie polecam.Lepiej dołożyć i kupić coś sprawdzonego i pewnego niż później zmieniać i dodatkowo ponosić koszta.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbe odnosnie klocków na tył.

b5 polift rocznik 2000 zaciski aluminiowe. jakie klocki na tył powinny być tzn jaki numer?

bede wdzieczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat i i małe pytanie jestem nowym właścicielem Audi a4 b5 i szykuje wymiane Tarcz i klockow z przodu i klocków z tylu . tak szczerze nie mam pojecia jakie mam kupic , chodzi o rozmiar i wgl rodzaj szukam czegos dobrego ale tez nie za drogiego... Audi a4 b5 1.8 prosze o pomoc ; )

Edytowane przez Wugo1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam ATE, dwa razy miałem i dwa razy kicha, po pewnym czasie zaczęły się tarcze krzywić. ferrodo całkiem spoko, trw miałem tylko klocki ale przy tarczach ate więc ciężko powiedzieć o ich jakości, ale co zauważyłem zużywały się normalnie, nie hałasowały i pylenie również w normie. Więc ja bym polecał ferrodo lub trw

Edytowane przez michal_g84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a miał może ktoś do czynienia z tarczami hella?? bo mam opcje kupna za ok 300 kpl i nie wiem czy się zdecydować... jazda raczej normalna, czasem tylko gdzieś pociągne do czerwonego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińszczyzna to to nie jest, całkiem przyzwoite tarcze ale podejrzewam, że niewiele dołożysz i będziesz miał zimmermanna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Macie jakiś sprawdzony sklep bądź sprzedawcę internetowego? Planuję w najbliższym czasie kupić klika gratów (klocki, tarcze, olej, filtr oleju, wycieraczki)

A co do samego tematu hamulców... na tył posiadam klocki i tarcze Bosch jeżdżę już na nich rok czasu i nie mam powodów do narzekań. Czytając Wasze opinie chcę na przód zakupić komplet Ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Macie jakiś sprawdzony sklep bądź sprzedawcę internetowego? Planuję w najbliższym czasie kupić klika gratów (klocki, tarcze, olej, filtr oleju, wycieraczki)

A co do samego tematu hamulców... na tył posiadam klocki i tarcze Bosch jeżdżę już na nich rok czasu i nie mam powodów do narzekań. Czytając Wasze opinie chcę na przód zakupić komplet Ferodo.

pisz na pw co tam potrzebujesz. Chłopaki z forum potwierdzą Ci moją wiarygodność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam tarcze i klocki ATE i nie ma z nimi problemow.KRzywienia itp.

Ale teraz chyba przejde na Brembo lub Ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

czas wymienić u mnie tarcze i klocki przód. potrzebuje Waszej pomocy odnośnie wymiarów. 1.8T Q. 2001 ANB

co możecie powiedzieć o Brembo , ktoś ma doświadczenie z tą firmą ktoś poleca bo mało opinii widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...