Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałem się zapytać jakie tarcze + klocki na tył do mojego auta oraz jakie są orientacyjne koszty ich. Audi A4 B5 96r 110km AFN Avant przed liftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają inny wymiar.Pasują i mozna wymiennie je założyć ale nie ma gwarancji że nie będą "chodzić" w zacisku i tym samym piszczeć itp:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Powoli przymierzam się do zakupu tarcz i klocków do a4 b5 1.9 TDI 110 KM AFN z napędem Quattro, rocznik 96" Co możecie polecić? Raczej daily driver, więc nie potrzebuję jakieś super hiper. Z przodu mam tarcze i klocki Boscha - jestem z nich zadowolony. Doszły mnie słuchy że wymieniając tarcze z tyłu w quattro należy wymienić również łożyska kół. Prawda to? Jeśli tak, co się stanie jak nie wymienię? Jaki koszt w/w łożysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Powoli przymierzam się do zakupu tarcz i klocków do a4 b5 1.9 TDI 110 KM AFN z napędem Quattro, rocznik 96" Co możecie polecić? Raczej daily driver, więc nie potrzebuję jakieś super hiper. Z przodu mam tarcze i klocki Boscha - jestem z nich zadowolony. Doszły mnie słuchy że wymieniając tarcze z tyłu w quattro należy wymienić również łożyska kół. Prawda to? Jeśli tak, co się stanie jak nie wymienię? Jaki koszt w/w łożysk?

Raczej w osce trzeba wymienić łożyska. W q nie ma tarczy razem z piasta:wink.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo nasz klient będzie testował w A6 C6 fl 347mm ferodo DS + tarcze OZ perforowane, do tego tył bodajże 302mm TRW + Ferodo premier na płynie rbf 300.

Devik dać na tył tarcze pagida czy trw i czy ferodo premier na tyle zastosować czy pagida ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden pies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pagid :)

Powiem Ci ze jakoś się nie przyjęły n nas:kwasny: Poszlo trochę i od razu kilka reklamacji. Ale to może być totalny przypadek:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj mowa o klockach, tematu tarcz jeszcze nie gryzłem

ale na dniach postaram sie cos tam poćwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot je raz dwa przećwiczy to będzie czarno na białym, dałbym OZ ale pusto ;) ma być najlepiej jak tylko się da więc będzie w miejscu stawać - auto super znajomego:whistling:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Kot je raz dwa przećwiczy to będzie czarno na białym, dałbym OZ ale pusto ;) ma być najlepiej jak tylko się da więc będzie w miejscu stawać - auto super znajomego:whistling:

Wandej w czym były te problemy? Osobówki czy cięższe tematy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot je raz dwa przećwiczy to będzie czarno na białym, dałbym OZ ale pusto ;) ma być najlepiej jak tylko się da więc będzie w miejscu stawać - auto super znajomego:whistling:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Kot je raz dwa przećwiczy to będzie czarno na białym, dałbym OZ ale pusto ;) ma być najlepiej jak tylko się da więc będzie w miejscu stawać - auto super znajomego:whistling:

Wandej w czym były te problemy? Osobówki czy cięższe tematy ?

E60 3.0d. Pogięte po 2 tygodniach. Ostre baty dostawały bo widać ze kolorowe ale raczej powinny wytrzymać:wink: Tył to raczej da radę każdy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wlasnie chodzi o tył. Jak slaby to przod dostaje w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj robiłem ogólny przegląd auta z racji wymiany wahacza i osłony przegubu. I zobaczyłem że kończą mi hamulce z tyłu w sensie tacza i klocki z jednej strony to dziwne bo z drugie jest jeszcze sporo. i dlatego mam pytanie jakie tarcze i klocki kupić ?? Mam A4 B5 1,8 125km 1997 przed lift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pod tarcze ATE 312mm klocki ferodo premier beda dpowiednie? jaki maja numer katalogowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pod tarcze ATE 312mm klocki ferodo premier beda dpowiednie? jaki maja numer katalogowy?

Na uj Ci te ate?:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy zamiast ate?

-mogie miec nowki tarcze za 200 stowki dlatego ATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...