Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Widze jak na razie tylko jedna osoba jakoś bardziej uzasadniła swoja wypowiedź, reszta po prostu odradza, bo tak?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje Ci, że czy Ty założysz ATE, Bosch, Ferodo, TRW, Textar czy Zimmermann i będziesz jeździł normalnie to będziesz zadowolony, za kompletem Ferodo przemawia to, że cenowo wyjdzie na pewno najtaniej z tych wszystkich podanych firm a jakościowo na pewno nie słabiej jak ATE, Bosch, TRW czy Textar. Jak chcesz wydać trochę więcej to weź tarcze Zimmermann i klocki Ferodo i wtedy masz najlepszy zestaw obecnie dostępny.

 

Nie chodzi o to, że TRW jest złe, chodzi o to, że w stosunku jakości do ceny wypada gorzej jak np Ferodo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki zestaw na przód z TRW i jestem zadowolony. Od roku wszystko działa prawidłowo, zero pisków. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Langista napisał:

Widze jak na razie tylko jedna osoba jakoś bardziej uzasadniła swoja wypowiedź, reszta po prostu odradza, bo tak?..

Gdzie to uzasadnienie? To że klocki sa twarde?  Tak jak Adam pisze można wydać 200zł na klocki TRW czy ATE a za 50zł taniej mamy Ferodo o takiej samej jakości. Gdyby nie liczyła się również cena to nikt by tutaj nie pytał tylko szedł do sklepu i mówił że chce najlepsze hamulce do swojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

czytam wasze wypowiedzi i opinie na temat tarcz i klocków  jakiej firmy dobrać hamulce mam prośbę do was jakie tarcze i klocki dobrać na przód 

zaznaczam ze mało jeżdżę średnio robię ok 2 -3 tyś rocznie w większości po mieście .

Dziękuje z góry za rady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie pomogłem ... właściwie sam sobie pomógł czytając wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zapytać nie zaszkodzi

WRACAJĄC DO (USZOLA) MAM WENTYLOWANE

 

Edytowane przez myts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się na komplet trw i nie żałuję, nawet nie wiedziałem że auto może tak hamować ( nie martwcie sie, docieram tarcze jak należy ). Zauważalna różnica już na takim etapie, gdzie żeby szybko się zatrzymać wystarczy lekko nacisnąć hamulec, a nie w opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klocki EBC Red ktos zna? na Zimmermany jak zaloze to bedzie wporzo?  Teoretycznie maja lepszy wspolczynnik tarcia od DS Performance od Feroooodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ;) W praktyce trzymaj się jak najdalej od tego :P A już na pewno nie do tarcz Zimmermann.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/24/2017 o 16:17, Langista napisał:

Każde z nich może być alternatywą, zależy od tego na jaką partie trafisz.

Bzdura. EBC to bardziej reklama niż mega jakość. Po Prostu w przypadku Ferodo cena jest adekwatna do jakości a w przypadku EBC trochę jest to zachwiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATE jest drogie i tylko pakuje klocki i tarcze - wiele ludzi uważa ze sa to ori czesci na 1 montaz, a oni tylko opracowali system hamulcowy dla oooo

TEXTAR  w BMW 1 montaż jaokośc jak nabardziej ok napewno lepsza od ATE

najlepsze tarcze to zimmermann , textar , pagid, jurid

klocki ferrodo, textar, pagid, jurid

reszta firm  jak ATE, TRW to przeważnie pakowacze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...