Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry podpis Józek :good:

Dzięki :wink4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 21:18_________________________________________________4241819fe43e8dcea.jpg

Nie no podoba mi się :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś wczoraj w Bydgoszczy? bo widziałem identyczną jak Twoja na Fordońskiej, blachy GCH... felgi czarne, stalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś wczoraj w Bydgoszczy? bo widziałem identyczną jak Twoja na Fordońskiej, blachy GCH... felgi czarne, stalowe

To byłem ja :) a Ty leciałeś a3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno mi się wydaje ze też Cię widziałem :) byłem z babcią w szpitalu ;)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 13:11_________________________________________________Nowe graty wpadły :

- Castrol EDGE 5w30

- filtr oleju manna

- filtr paliwa

- nowe świeczniki

- czujnik temperatury

- termostat

- TEMPOMAT

18012011038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno mi się wydaje ze też Cię widziałem :) byłem z babcią w szpitalu ;)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 13:11_________________________________________________Nowe graty wpadły :

- Castrol EDGE 5w30

- filtr oleju manna

- filtr paliwa

- nowe świeczniki

- czujnik temperatury

- termostat

- TEMPOMAT

18012011038.jpg

Olej to mogłeś lepszy kupić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o nie, to ja znikam na 2 tyg. , jak Jozek będzie rezał tempomat , to zaś będzie ''milion pytań do'' i mogę tego nie wytrzymać :decayed: :decayed: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tempomat podpięty ?

oczywiście, wszystko ładnie śmiga:)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 19:20_________________________________________________

...o nie, to ja znikam na 2 tyg. , jak Jozek będzie rezał tempomat , to zaś będzie ''milion pytań do'' i mogę tego nie wytrzymać :decayed: :decayed: :polew: :polew:

oj Ive :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miałem tą wiązkę :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:12_________________________________________________Kiera RS4 :kox:

62c984e1da2a6ee8med.jpg

19012011041.jpg

foto kiepskie bo telefonem ale jak dostane aparat do reki to zrobie lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie myślałem już że wsadziłes cos z nowszej audi a to tylko stara trójramienna ze znaczkiem RS4 :gwizdanie:

Może być :good:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie myślałem już że wsadziłes cos z nowszej audi a to tylko stara trójramienna ze znaczkiem RS4 :gwizdanie:

Przecież jest nowsza :) Poducha jest inna niż w S4 :wink4: no i pikowana skórka :) Ale fakt faktem mała różnica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie myślałem już że wsadziłes cos z nowszej audi a to tylko stara trójramienna ze znaczkiem RS4 :gwizdanie:

Przecież jest nowsza :) Poducha jest inna niż w S4 :wink4: no i pikowana skórka :) Ale fakt faktem mała różnica :decayed:

jaka ona nowsza, moze max rok od poprzedniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie myślałem już że wsadziłes cos z nowszej audi a to tylko stara trójramienna ze znaczkiem RS4 :gwizdanie:

Przecież jest nowsza :) Poducha jest inna niż w S4 :wink4: no i pikowana skórka :) Ale fakt faktem mała różnica :decayed:

bo to nie S4 tylko RS4 :decayed: podobno po przebiegu 75 tyś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie S4 tylko RS4 :decayed: podobno po przebiegu 75 tyś :naughty:

wiem że RS4 :naughty: A ten przebieg to aż taką różnicę odczułeś między swoją po przebiegu milionowym a tą? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...