Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta


Soviet

Który przód:  

  1. 1. Który przód:



Rekomendowane odpowiedzi

zakładaj RS..

ja jestem właśnie na etapie ukończenia przeróbek i zakładam oba RS4 do tego progi co prawda laminat ale mi sie podobają:) za jakeis 2miechy mam nadzieje uda sie wszystko skończyć takze pojawią sie foty na forum.. a dopiero za dwa bo sa w realizacji jeszcze inne mody i chce zrobić wszystko na raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod RS4,tyl S4 i jest :kox: :kox: :kox:

Do tego przydalyby sie progi.

Bez progow bedzie lipa wg mnie...

.. do tego niezłe koło i dobra gleba. Gdy zabraknie któregoś z elementów będzie... dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za podpowiedzi, jednak żaden z tych zestawów nie wyląduje u mnie, wypalił kontrakt w firmie i jak dobrze pójdzie to na lato będzie b7, także wszystkie graty mam do sprzedania, jak ktoś coś chce niech pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zagłosowałem na S4... no ale jak masz możliwość wymiany na B7 to bym się nie zastanawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak masz możliwość wymiany na B7 to bym się nie zastanawiał :)

A ja bym się na B7 nie zamienił :decayed: Według mnie to najbrzydsze A4 jakie do tej pory wyszło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to najbrzydsze A4 jakie do tej pory wyszło :wink4:

no i to jest rzecz gustu... ale nie róbmy OT (bo ja nie chcę kolejnego ostrzeżenia :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez cos dorzuce od siebie dla potomnych. Moim zdaniem cały zestaw S4 to kwintesencja stylu. :notworthy:

Zderzak + progi + tył zderzak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jako że założyłes ten temat to piszę w nim może zobaczysz wyczyść skrzynkę z PW bo wiadomośći nie dochodzą do ciebie, maila nie podałeś, pozdrawiam i proszę o poinformowanie kolegi soviet o tym fakcie drodzy modowie a następnie o skasowanie tej wiadomości, dzięki

p.s przód s4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 wrzucaj bedzie :kox: a na tyl s4 i to dopiero bedzie :kox: :kox: no tylko tak jak koledzy mowia-obowiazkowo progi, bo tak hmm puuusto w srodku bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromny zdaniem, body S4 to dopracowanie serii A4, natomiast RS4, wyglada jak by to ująć bajecznie i ma moc,

wybor nalezy do Ciebie, przemysl zeby nie bylo przerostu formy nad trescią,

jak chcesz szokowac montuj rs4, jka chcesz odmlodzic a'cztery to montuj S4,

jedna uwaga, jesli zderzak przod s4 czy rs4, koniecznie progi i zderzak tyl, zeby mialo jakąś calość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 zdecydowanie

czemu ???

ponieważ do RS są już tanie podróbki made in china tanie przez to coraz więcej typa ma takie pseudo RS4 a widział ktoś podróbę S4 ???? nie ma takowych i naprawdę jest ich mniej na drogach chcesz mieć wyjątkowe autko zakładaj S4 bo RS to większość podroby. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 bajka, na drogach jest sporo zderzaków imitujących te od RS'a (nie tylko do AUDI) ale już z daleka widać, że to podróba. Fakt sam ori zderzak nie zrobi roboty, ale już jakby ktoś się połaszczył na dwa zderzaki, progi i błotniki to efekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki maja sie nijak do oryginału.. RS4 jest jedyny w swoim rodzaju.. koszta czasem spore i trochę zabawy w dopasowanie boków.. bo co do zmiany wszytskiego tak jak kolega tu podpowiadał to nie tak łatwo jak sie mysli zeby załozyć kompet RS4..jak sie przyjzysz to do wymiany masz przednie błotniki tylnie błotniki tylnie drzwi klapka wlewu i dopiero progi załozysz a to już spoory wydatek..

ale nei ma to jak RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...