Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś wie, które piny w module komfortu odpowiadają za składanie lusterek?? Podejrzewam, że jeśli mam szyberdach, to mam wersję HIGH i ta opcja powinna być dostępna?

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Wyświetleń 780,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie sie wydaje że od składania lusterek są moduły w drzwiach a nie komfortu

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Za składanie lusterek odpowiedzialne są moduły od el. szyb a nie MK:)

Opublikowano

Hej,

posiadam moduł w swoim aucie: 8E0 959 433 CD - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu,

czy jak zastąpie go wg rozpiski np: 

8E0 959 433 CH - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu

8E0 959 433 CQ - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
 

będzie on normalnie współpracował w moim aucie? 

Z tego co wcześniej wyczytałem, trzeba będzie dodać kluczyki i szyby?

Ale rozumiem, że auto normalnie będę mógł odpalać (moduł na to nie wpływa) , jedynie zamykać i otwierać poprzez wkładke ?

Pozdr
 

Edytowane przez artur10a

Opublikowano

dokładnie, blokada odpalania auta to rola immo, a on jest w zegarach. Mk to tylko szyby i centralny. Ale kluczyk przypisuje się vcdsem wiec podczas zmiany kodowania nowego modułu robisz wszystko za jednym razem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko. Jak mam Mk 8E0 959 433 CN to jaki moduł będzie jeszcze pasował na zamiennik?  Nie mogę nigdzie znaleźć z takim oznaczeniem jak mój. Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdro 

Opublikowano
Siemanko. Jak mam Mk 8E0 959 433 CN to jaki moduł będzie jeszcze pasował na zamiennik?  Nie mogę nigdzie znaleźć z takim oznaczeniem jak mój. Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdro 
BS albo CM

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

witam,

Mam moduł komfortu o numerach jak w screenie, obecne kodowanie to 06976, nie mogę się doliczyć jakie funkcje ma zakodowane... Co ciekawe też zadnego innego kodowania nie przyjmuje, próbowałem różnych kombinacji np 6772 i nie wchodzi, używałem dwóch różnych kabli i też bez efektu. 

 

 

mk.jpg

Opublikowano

A spróbuj 07008

Obliczylem i wg mnie jest tak zakodowane

4096

2048

512

256

64

Edytowane przez black_edition

Opublikowano
11 godzin temu, wasiesto napisał:

witam,

Mam moduł komfortu o numerach jak w screenie, obecne kodowanie to 06976, nie mogę się doliczyć jakie funkcje ma zakodowane... Co ciekawe też zadnego innego kodowania nie przyjmuje, próbowałem różnych kombinacji np 6772 i nie wchodzi, używałem dwóch różnych kabli i też bez efektu. 

 

 

mk.jpg

A spróbuj 07008

Obliczylem i wg mnie jest tak zakodowane

4096

2048

512

256

64

Opublikowano

Witam Mama problem z mk po zalaniu przestało działac prawie wszystko , zmieniłem AR na BC i wyskakuje bład 1333 1334 . wazki sprawdzone 

Edytowane przez slomirog250

Opublikowano

1333 i 1334 są od modulow które sa w drzwiach lewy i prawy . Bodajże chodzi o tyl. 

Edytowane przez black_edition

Opublikowano

chodzi o centralny zamek 

1333 Moduł sterujący drzwi lewy tył-J388

magistrala CAN brak sygnału

1334 

Moduł sterujący drzwi prawy

 tył-J388

magistrala CAN brak sygnału

Edytowane przez slomirog250

Opublikowano

Jak skasujesz błędy to od razu wracają?  Np. na kostkach nie łączy albo może być np. cos z modułem.odlacz akumulator i podłącz.  Kodowanie adaptacja. Trzeba próbować jak zareaguje 

Edytowane przez black_edition

Opublikowano

od razu wracają. 

Opublikowano
44 minuty temu, slomirog250 napisał:

od razu wracają. 

A takie głupie pytanie, z tyłu masz szyby elektryczne? 

Opublikowano

mam korby

Opublikowano

:facepalm:

To jak modul ma się połączyć z czymś czego nie ma ? 

Adaptacje zrób i będzie chulac . Pierwszy post w temacie 

Opublikowano

A to nie jest czasem błąd w komunikacji z modułem, który jest przy silniczku szyby?

Opublikowano
5 minut temu, black_edition napisał:

:facepalm:

j.w  przekoduj moduł

Edytowane przez Robero321

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.