Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Kluczyk:

Zamykanie: szyby i dach

Otwieranie: szyby

Pilot:

Zamykanie: szyby i dach

Otwieranie: szyby

Do połowu otwarte tak samo.

A spróbuj otwierać szyber i jak dojedzie do końca, to przytrzymaj go jeszcze z 5 sekund. Potem zamknij i zobacz czy zadziała...

Nic zero reakcji szyberdachu nie otwiera się niczym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kluczyk:

Zamykanie: szyby i dach

Otwieranie: szyby

Pilot:

Zamykanie: szyby i dach

Otwieranie: szyby

Do połowu otwarte tak samo.

A spróbuj otwierać szyber i jak dojedzie do końca, to przytrzymaj go jeszcze z 5 sekund. Potem zamknij i zobacz czy zadziała...

Nic zero reakcji szyberdachu nie otwiera się niczym....

To teraz próbowałbym z podmianką MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Moduł,końcówka Ah coś więcej uciagnie niż w rozpisce od Bartka?? Bartek mówił ze jest szansa ze składane lusterka a czy coś wiecej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kupilem do siebie wiazke od 2002r z modulem 8E0 959 433 AJ – fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby) - wiazka ma wszystko oprocz navi wiec bogata bo swiatla nie swiatla, alarmy, pamiec foteli, itd.... U siebie mam wiazke z modulem AR. Podmieniam wiazke i do wiazek daje wszystkei moje modul czyli MCE bo mam najbogatszy oraz chce dac Modul komfortu BC. Czy bede mial jakies problemy z kodowaniem tego wszystkeigo do kupy? Zamki drzwi mam na tyle od b7 a przod b6 2003r.

Czy moduly z b7 drzwiowe na tyl pdejda od b7 do b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Moduł,końcówka Ah coś więcej uciagnie niż w rozpisce od Bartka?? Bartek mówił ze jest szansa ze składane lusterka a czy coś wiecej??

AH to moduł HIGH a więc obsłuży zarówno pamięć jak i składanie lusterek.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Mam takie pytanie. Kupilem do siebie wiazke od 2002r z modulem 8E0 959 433 AJ – fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby) - wiazka ma wszystko oprocz navi wiec bogata bo swiatla nie swiatla, alarmy, pamiec foteli, itd.... U siebie mam wiazke z modulem AR. Podmieniam wiazke i do wiazek daje wszystkei moje modul czyli MCE bo mam najbogatszy oraz chce dac Modul komfortu BC. Czy bede mial jakies problemy z kodowaniem tego wszystkeigo do kupy? Zamki drzwi mam na tyle od b7 a przod b6 2003r.

Czy moduly z b7 drzwiowe na tyl pdejda od b7 do b6?

Moduł AJ nie będzie się komunikował z Twoimi pilotami (nie będzie działać zdalnie sterowane centralnego zamka). AR powinieneś zmienić na BC lub BD. Sterowniki z B7 będą działać w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja mam wiazke od AJ a modul mam BC. Chodzi mi czy piny sie zgadzaja i czy wsyztsko zatrybi pod takim zestawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja mam wiazke od AJ a modul mam BC. Chodzi mi czy piny sie zgadzaja i czy wsyztsko zatrybi pod takim zestawieniem.

Będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziki zabieram sie za podmianke wiazek i modulow i zobacyzmy co z tego wyjdzie. Jescze jedno pytanie. 1 zamke drzwiowy mam od b6 2003r a 3 od b7 bedzie problem z kodowaniem i centralnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziki zabieram sie za podmianke wiazek i modulow i zobacyzmy co z tego wyjdzie. Jescze jedno pytanie. 1 zamke drzwiowy mam od b6 2003r a 3 od b7 bedzie problem z kodowaniem i centralnym?

Z tego co pamiętam sygnały są podłączone identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze jedno co trzeba zrobic zeby wpasowac klimatornik z b7?

Zainstalować dodatkowy przekaźnik - w dziale warsztat masz DIY wrclaguny na ten temat.

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Podaj mi na PW VIN Twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN Ci cos da? Bo ja wywalilem prakktycznie wsyztsko - cala instalacja elektryczna bedzie nowa od innego auta. Wiazke mam od 3.0 l w sumie biogata, nie miala tylko navi a tak to prkatycznie wsyztsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN Ci cos da? Bo ja wywalilem prakktycznie wsyztsko - cala instalacja elektryczna bedzie nowa od innego auta. Wiazke mam od 3.0 l w sumie biogata, nie miala tylko navi a tak to prkatycznie wsyztsko.

Robi się OT - przenosimy się z tą dyskusją na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie AS - BC podejdzie?

Chcialbym dolozyc alarm i podswietlenie - kodowanie wystarczy przerzucic z AS i dolozyc to co bede montowal czy wszystko trzeba od nowa? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie AS - BC podejdzie?

Chcialbym dolozyc alarm i podswietlenie - kodowanie wystarczy przerzucic z AS i dolozyc to co bede montowal czy wszystko trzeba od nowa? :hi:

podejdze :wink: przekładasz kodujesz klucze a potem sukcesywnie to co dołożysz dokodujesz :naughty: najlepiej na początku spisz kodowanie ze starego modułu i zapisz w nowym a potem dokładaj i dokładaj:naughty:

przy okazji chciałem obalić mit : moduł komfortu LOW obsłuży składanie luster :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gniazdo numer 2 w komfoircie od czego jest? BRak mam wtyczki i wiazki w glownej wiazce wlasnie od gnaizda numer 2.

gnaizda 1,3,4,5 obsadzone natomiast 2 luzna... Od czego ona jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gniazdo numer 2 w komfoircie od czego jest? BRak mam wtyczki i wiazki w glownej wiazce wlasnie od gnaizda numer 2.

gnaizda 1,3,4,5 obsadzone natomiast 2 luzna... Od czego ona jest?

pakiet oświetlenie nóg:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko od tego? Czy do czegos jeszcze? Bo ja np nie mialem oswietlenia nog w swoim a do modulu komfortu normlanie idzie ta wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo masz tylne szyby w korbach , a ta kość przy korbach steruje zamikiekm i światłem tapicerki drzwi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...