Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - potwierdzam, że moduł AR nie obsługuje pakietu.

Zamiast AR możesz użyć AT lub BA (a także BC i BD, tyle że w nich po prostu nie zakodujesz alarmu).

Dzięki!

Jeżeli z tyłu mam korby, to w grę wchodzą tylko moduły BA i BD, ale dodatkowo w module BD muszę z kodowania odjąć jedynkę, żeby dezaktywować alarm. Dobrze rozumuję?

zgadza sie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super!

Zbieram graty i montuję.

Ma ktoś namiary na kogoś z allegro, kto sprzedaje odpowiednie konektory do kostki T16h II, bo podejrzewam, że w aso tylko z zaciśniętymi kabelkami o skąpej długości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 959 433 AQ - 433MHz, korby tył,jest mozliwosc zamykania i otwierania szyb z pilota?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 959 433 AQ - 433MHz, korby tył,jest mozliwosc zamykania i otwierania szyb z pilota?pozdro

a to nie jest dostępne w każdej opcji MK???

Pamiętać trzeba tylko, że np po odpięciu akumulatora i po ponownym jego podpięciu należy "zaprogramować" (choć to duże słowo) silniczki od szyb. Tzn. trzymać przycisk do opuszczenia szyby do momentu, aż szyba się opuści i będzie słychać delikatne kliknięcie silniczka (coś w stylu dźwięku przekaźnika), a następnie zrobić to samo w drugą stronę tzn do góry - czynności powtórzyć z każdą szybą.

aha. i jeszcze jedna uwaga - szyby zamykają się/otwierają podczas trzymania na pilocie przycisku zamykania/otwierania auta, a nie tylko po jego jednokrotnym "szybkim" naciśnięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jest możliwośc zakodowania tak modułu aby podczas zadziałania abs przy hamowaniu zaświeciły się światła awaryjne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam moduł komfortu 8e1 959 801 funkcjonalnośc tego modułu. Pomozesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam moduł komfortu 8e1 959 801 funkcjonalnośc tego modułu. Pomozesz?

To silniczek drzwi kierowcy - full opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat , ale przedstawie mój problem

MK mam zakodowany na ryglowanie zamków po przekroczeniu 10km/h, opcja dla mnie bardzo ważna ze względu na bezpieczeństwo - wożę z tyłu małe dziecko

+32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy)

Problem polega na tym, że w momencie kiedy wyciągnę kluczyk ze stacyjki odryglowują się wszystkie zamki oprócz zamka lewego w tylnych drzwiach. W tych drzwiach trzeba pociągnąć klamkę wewnętrzną 2-krotnie żeby wydostać się na zewnątrz. VAG cały czas sygnalizuje błąd

[color=#000000][font=Verdana]01561 - Left Rear Door- Lewe Tylne drzwi [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]59-10 - Can't Unlock - Intermittent -Nie można odblokować - Przerywany[/font][/color]

Kasowanie nie pomaga, bład powraca zawsze. Czy to problem z mikrostykiem w samym zamku? Można to jakoś rozebrać i przeczyścić czy czeka mnie wymiana zamka?

Dodam, ze z pilota oraz guzika centralnego wewn. otwierać mogę bez problemu wszystkie zamki, tak samo jak zamykać . Jedynie przy zakodowaniu MK na ryglowanie automatyczne występuje ten problem, dziwne to trochę dla mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domi - próbować go wyczyścić czy wymieniać cały zamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domi - próbować go wyczyścić czy wymieniać cały zamek?

możesz czyśić tyle że prze... go wytargać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domi - próbować go wyczyścić czy wymieniać cały zamek?

możesz czyśić tyle że prze... go wytargać:facepalm:

to wymieniam na nowy (uzywany) albo zobacze ile w aso i zainwestuje w nowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sterownik AS i nie działają u mnie funkcje

+32 – Komfortowe otwieranie szyberdachu pilotem

+128 – Komfortowe otwieranie szyberdachu kluczykiem

A domyślnie miałem zakodowaną wartość 06976

Kodując według wzorów nie dawało mi się zakodować pojedynczego mrugnięcia kierunkami podczas zamykania drzwi, więc musiałem powrócić do wartości domyślnej i nie wiem co ona mi daje, bo z wyliczeń nie wychodzi mi taka liczba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sterownik AS i nie działają u mnie funkcje

+32 – Komfortowe otwieranie szyberdachu pilotem

+128 – Komfortowe otwieranie szyberdachu kluczykiem

A domyślnie miałem zakodowaną wartość 06976

Kodując według wzorów nie dawało mi się zakodować pojedynczego mrugnięcia kierunkami podczas zamykania drzwi, więc musiałem powrócić do wartości domyślnej i nie wiem co ona mi daje, bo z wyliczeń nie wychodzi mi taka liczba :(

Wychodzi wychodzi... tylko źle policzyłeś. Może inaczej - masz fabryczny alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi wychodzi... tylko źle policzyłeś. Może inaczej - masz fabryczny alarm?

No właśnie nie posiadam alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi wychodzi... tylko źle policzyłeś. Może inaczej - masz fabryczny alarm?

No właśnie nie posiadam alarmu

W takim razie zakoduj 6720 jako główne kodowanie MK. W adaptacjach na kanale 62 zakoduj wartość 255.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...