Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

umnie 300tyś i z 0,5l sobie łyknie :good:

Opublikowano

Witam,

Wczoraj stuknelo 140.000 - auto kupione w salonie PL. Pozdro

Opublikowano

u mnie 285 tysi :decayed:

Opublikowano

328tys :kox: gdyby byla tyle warta co przebiegu ma :decayed:

Opublikowano

1.8T z 1997r, przebieg 183000km na dzień dzisiejszy

Opublikowano

125Tyś :naughty:

Opublikowano

209 kkm

Olej Motul Specific 504/507 wymieniany co 15 kkm -dolewka 0,6 l po ok 10 kkm

Opublikowano

250 000 :naughty: :naughty:

Opublikowano

209 kkm

Olej Motul Specific 504/507 wymieniany co 15 kkm -dolewka 0,6 l po ok 10 kkm

no i to jest właśnie "nowoczesna" technologia :thumbdown: ja, jak również dużo innych osób, w swoim silniku 1,9 z 98' nie muszę dolewać ani kropelki :blink: nowe silniki to porażka :sick3:

Opublikowano

Kurde ja zrobiłem właśnie z 9 tysięcy od wymiany oleju i nie musze ani kropeleczki dolać. Fakt, że silnik po remonciku jest :) a nalatane już 212 tysięcy. Silnik 1.9 TDI AFN rocznik 1999r.

Opublikowano

209 kkm

Olej Motul Specific 504/507 wymieniany co 15 kkm -dolewka 0,6 l po ok 10 kkm

no i to jest właśnie "nowoczesna" technologia :thumbdown: ja, jak również dużo innych osób, w swoim silniku 1,9 z 98' nie muszę dolewać ani kropelki :blink: nowe silniki to porażka :sick3:

Z tego co wiem to większość użytkowników 2.0 musi dolewać olej

Opublikowano

250tys km i jeszcze jezdzi :)

Opublikowano

265 tys... wymienione uszczelki pod głowicami i same głowice też robione. Przed zrobieniem uszczelnień zaworów brał jakiś litr na 15 tyś... teraz nie dolewam.

Opublikowano

ja mam 271 000 km nic nie robione jeżdżony na oleju mobil 10w-40 wymiana co 10 tyś i od wymiany do wymiany poziom oleju utrzymuje się w normie nigdy nie spadł poniżej min czyli bierze jakieś 100-150ml ale to dlatego że jest zgazowany :gwizdanie:

Opublikowano

moja kruszynka ma aktualnie 142 tys - udokumentowany :wink4:

Opublikowano

213 000 AVF dość mocno dłubany i ani kropli oleju nie trzeba dolewać :evil:

Opublikowano

:hi: Moja audiczka 1.9 tdi silnik AFN przebieg udokumentowany 230 tys. Jeżdżę na oleju castrol magnatec diesel 10W40. Nie dolewam ani kropelki oleju!!! Olej wymieniam regularnie co 10 tys.km. Polecam ten olej! http://allegro.pl/niemiecki-castrol-magnatec-10w40-diesel-5l-filtry-i1268955630.html

:shocked:

Trochę lipę polecasz, nie dość że półsyntetyk to jeszcze Castrol. Ten olej jest dobry, w reklamach.

Do aut z turbiną leje się PEŁNY SYNTETYK.

Opublikowano

To wyjaśnij dlaczego castrol jest lipny no prosze .. :gwizdanie:

Kumpla 1.9 Z 90km przebieg grubo ponad 3xx,xxx i silnik igła olej od fabryki lany 10w40 i nic go nie bierze.

Opublikowano

To wyjaśnij dlaczego castrol jest lipny no prosze .. :gwizdanie:

Kumpla 1.9 Z 90km przebieg grubo ponad 3xx,xxx i silnik igła olej od fabryki lany 10w40 i nic go nie bierze.

Wystarczy porównać właściwości olejów i wszystko staje się jasne :gwizdanie:

Castrole są popularne bo mają są reklamowane,a laicy się nabierają. Syntetyki castrola nie są nawet syntetykami :gwizdanie: Ale mają inteligentne molekuły :decayed:

Odpowiedzi na wszystkie pytania są tutaj, tylko trzeba trochę poczytać.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.