Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie 18 ET48 i 8J opona 225 i wystarcza dystans 5mm

no to teraz mi dałes do myślenia :)

ktoś ma jakiś pomysł?? czy potrzebny mi aż rzeczywiście 12mm?? czy moge bez obawy jakis mniejszy?

to zalezy czy podoba ci sie jak koło jest bardzo odsadzone na zew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ten dystans 5mm to tylko chwilowy patent, w planie sa 10tki tyl i przod bo jak dla mnie kola sa za mocno schowane, a czemu teraz jest tylko 5mm to juz dluzsza historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje sie wam ze są troche za szerokie? 235> do 1.9tdi 90ps da rade ? :) i nie będą wystawac?

nawet jak dasz do ET 43 dystanse 5mm to też bedzie ok

na szerokiej gumie zawsze musisz sie liczyć z minimalnie mniejszymi osiągami

no i szklanka ropy na 100km wiecej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem tydzień temu audiczke:)

na 15' stalowych chodziła cichutko,

ale założyłem 14 alu no i mam takie opony trochę głośne(jodełkowe) ale mniejsza oto, ale proszę o rade bo dużo osób mówiłe ze alu za 1200zł to nie ale, i po roku czasu mi zawieszenie padnie bo to wielki ciezar dla autka:(, a na zime planuje 15' a w lato czyli teraz 16' prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem tydzień temu audiczke:)

na 15' stalowych chodziła cichutko,

ale założyłem 14 alu no i mam takie opony trochę głośne(jodełkowe) ale mniejsza oto, ale proszę o rade bo dużo osób mówiłe ze alu za 1200zł to nie ale, i po roku czasu mi zawieszenie padnie bo to wielki ciezar dla autka:(, a na zime planuje 15' a w lato czyli teraz 16' prosze o porade

:polew: Uwielbiam mechaników rodem z PRL-u i samozwańczych znawców motoryzacji gadających takie bzdury :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem tydzień temu audiczke:)

na 15' stalowych chodziła cichutko,

ale założyłem 14 alu no i mam takie opony trochę głośne(jodełkowe) ale mniejsza oto, ale proszę o rade bo dużo osób mówiłe ze alu za 1200zł to nie ale, i po roku czasu mi zawieszenie padnie bo to wielki ciezar dla autka:(, a na zime planuje 15' a w lato czyli teraz 16' prosze o porade

Zrób fotke bo na tych 14kach to komicznie musi wyglądać :kox: opona to pewnie niezły balon o profilu 65-70 :polew: o ile taki duzy jest

Chłopie zmieniaj to na 16ki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze sorki za błąd mam obecnie 16 a nie 14;p, a fotki podżuce jutro, chociaż nie wiem jeszcze jak bo jestem nowy :naughty:, piszecie że za 1200zł można kupić ale już dobre, mi powiedziano że alu powinno być leciutkie a moje to z 10-13kg na oko waży :>

ale chyba zostawię na tych bo o niebo lepiej się prezentuje moja czarna audiczka na alu niż na normalnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze sorki za błąd mam obecnie 16 a nie 14;p, a fotki podżuce jutro, chociaż nie wiem jeszcze jak bo jestem nowy :naughty:, piszecie że za 1200zł można kupić ale już dobre, mi powiedziano że alu powinno być leciutkie a moje to z 10-13kg na oko waży :>

ale chyba zostawię na tych bo o niebo lepiej się prezentuje moja czarna audiczka na alu niż na normalnych:)

Na oko to chłop w szpitalu umarł :naughty: 13 kg to ważą moje RS618x8", ale czy 16" może taką wagę osiągnąć :mysli: (chyba całe oklejone obciążnikami i wygięte w 8 :polew:)

Całkiem leciutkie aluski są owszem dostępne, ale w cenach że tak powiem zaporowych, bo to z reguły wyroby najwyższych lotów producentów.

Za 1200pln rzeczywiście można kupić ładny komplet, czasem również z oponkami i to w 17" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np Avus

http://www.allegro.pl/item986232406_felgi_17_rs4_rs6_audi_a4_a6_a8_s8_s6_s4.html

tylko te jakieś dziwne maja dekielki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego zakupilem 17" borbety et42, jedyny blad wizualny jaki zrobilem to za wysokie opony 225/50 no i wyszedl staresznie wysoki balon i felga wizualnie wydaje sie jak 16" a mialem kiedys 225/45 to juz calkowicie inaczej sie prezentowaly, jedyny plus to ze nie bije tak na dolach, no i prawie allroad :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a te felgi - beda pasować do A4 B7 ? opony 225/45/17:

http://moto.allegro.pl/item1017159809_oryginalne_nowe_felgi_vw_volkswa_rabka_malopolska.html

Czy to oryginał - jakies podejzanie tanie te felgi - nie ma nabitych numerow produktu - wiem ze to od VW ale w sumie nie sa brzydkie.

Zastanawia mnie nośność 700kg - jak do transportowego samochodu ;)

No i to ET 54 - bedzie ok ? beda bardzo schowane ? czy tez w druga strone beda ocierać - szukalem troche po forum ... ale nic sensownego nie znalazlem.

Pomozecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a te felgi - beda pasować do A4 B7 ? opony 225/45/17:

http://moto.allegro.pl/item1017159809_oryginalne_nowe_felgi_vw_volkswa_rabka_malopolska.html

Czy to oryginał - jakies podejzanie tanie te felgi - nie ma nabitych numerow produktu - wiem ze to od VW ale w sumie nie sa brzydkie.

Zastanawia mnie nośność 700kg - jak do transportowego samochodu ;)

No i to ET 54 - bedzie ok ? beda bardzo schowane ? czy tez w druga strone beda ocierać - szukalem troche po forum ... ale nic sensownego nie znalazlem.

Pomozecie ?

za duże ET

Szukaj z Et35-45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...