Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze nikt nie wie nic na ten temat ;(

zostaje nam wymiana na 4,2 D2 :evil:

Opublikowano

mniej roboty to już chyba jest z tym kompresorem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dowiedziałem się że koszt samego używanego takiego kompresora to 1000 dolarów w USA.

Opublikowano

może zastosować kompresor uniwersalny, w czasach zajarania się autami z pod marki FIAT i ostrego dłubania FIATA COUPE 16vT oraz fiata marea 1,8 16v na pewnym zlocie w DE spotkałem się z fiatem 1,8 + kompresor... całkowita samoróbka (kompresor jakiś dosztukowany z innego auta) łapa dorezana, dotakowe koło napędu paska, orurowanie z kwasówki i komp smt6

Opublikowano

:hi:

a czy podejdzie do 2,4 q 99r ? i ile mozna z niego uzyskac?

Opublikowano

Firma PES robi kompresory dla 2.8, cena bagatela $3,495.00 :kox:

Opublikowano

Firma PES robi kompresory dla 2.8, cena bagatela $3,495.00 :kox:

Nic tylko sprzedawać audi kupowac kompresor i na półkę do domu :decayed:

Opublikowano

w NL sprzedaja cos takiego http://link.marktplaats.nl/346284071 :mysli:

podobno pasuje do wszystkich silników do 3 litrów

Opublikowano

fajne :good: ale ja przy takiej cenie szukał by, kompresora z merca czy vw i rezał sam, koszty były by do przełknięcia myślę że w 2,5tyś się by zmieścił

Opublikowano

Wydaje mi sie że to nie ma sensu :thumbdown:

Opublikowano

Wczoraj w TVN Turbo był VW Golf 4 z silniczkiem 2,8 V6 zrobionym w okolicę 400KM - miał założoną jakąś turbawkę z turbonetics, ale dokładnie nie wiem co i jak, bo nie obejrzałem do końca. Z tego wynika, że takie projekty są do zrobienia :decayed:

Opublikowano

Wczoraj w TVN Turbo był VW Golf 4 z silniczkiem 2,8 V6 zrobionym w okolicę 400KM - miał założoną jakąś turbawkę z turbonetics, ale dokładnie nie wiem co i jak, bo nie obejrzałem do końca. Z tego wynika, że takie projekty są do zrobienia :decayed:

Oglądałem to do końca :good:

Po hamowni wyszło około 500km i 700nm :kox::slina:

Opublikowano

Zapierdziela aż miło na Lotnisku w ułęzu(Ryki) go widziałem :evil:

Ale szybsza była od niego A4 1,8t++ wtedy czas robiła na 12.02 jak dobrze pamietam, a najlepszy był kierownik co tam dłubniete panie zwykła seria :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.