Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt Mamed tu był duzo młodszy i zapewne dzis nie miałby duzych problemów z tym gostkiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami UFC 162.

Anderson Silva po wielu obronach tytułu uwierzył, ze jest niepokonany. Nie odbieram mu jego umiejętności, ale nonszalancja w ringu była czasem irytująca. Chris Weidman utarł mu nosa i co fajniejsze w sposób, w jaki to zwykle Silva kończył walki. Mamy nowego mistrza. :wink:

Ps. troche szkoda, liczyłem, że Mamed go kiedyś udusi. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiac z siebie idiote w klatce predzej czy pozniej to musialo sie tak skonczyc. A te priwokacje w tej walce.. masakra. Ciesze sie ze tak sie skonczylo, moze to go pokory nauczy :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 18:29 ----------

Wielkie show przed nami, o 23 do klatki wchodzi Daniel Omielańczuk, w debiucie ma olbrzymie szanse na zwycięstwo w UFC. Transmisja na Orange Sport, polecam oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie show przed nami, o 23 do klatki wchodzi Daniel Omielańczuk, w debiucie ma olbrzymie szanse na zwycięstwo w UFC. Transmisja na Orange Sport, polecam oglądać

Trochę sie z nim męczył, ale dopiął swego. Mam nadzieję, ze to stres debiutanta i dalej pójdzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma byc walki materli w łodzi bodajrze 28 czyli za 5 dni. Ciekawe czy bedzie gdzies relacja w tv ...

ysu9egap.jpg

Fight Card ... robi robote ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma byc walki materli w łodzi bodajrze 28 czyli za 5 dni. Ciekawe czy bedzie gdzies relacja w tv ...

http://img.tapatalk.com/d/13/09/24/ysu9egap.jpg

Fight Card ... robi robote ...

Relacja będzie tylko że PPV :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala gala i po gali ... moim zdaniem super widowisko i mega respekt z mojej strony dla walczących pań ... kondycha... siła...walka do końca na 100% resztkami sił... super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala gala i po gali ... moim zdaniem super widowisko .

może, jak dla mnie poza zachowaniem Materli po przegranej...:facepalm: szacuneczek dla Silvy za to, co powiedział do widowni :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest pięknie ładnie, tylko wkurwiające jest pay for view! Federacja taka jak K-1 wydaje się zdecydowanie bardziej otwarta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC na orange sport i wszystko jasne.. a tak swoja droga to ja tam wolalem stary pride..

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC na orange sport i wszystko jasne.. a tak swoja droga to ja tam wolalem stary pride..

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Wszystko się zgadza, ale niestety - komercja... A przy okazji, jakiś czas temu dowiedziałem się, dlaczego K-1 nie organizowało przez jakiś czas turniejów w Japonii ( w końcu kolebce K-1). Yakuza ponoć mocno weszła do organizacji :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą właśnie Hallmann przegrał z Iaquintą,szkoda.

Kuźwa, przegapiłem tą walkę :facepalm:. Recenzje po są jednak dla naszego marynarza bardzo pozytywne. A' propos nie wiedziałem, że trenuje pod okiem Jakubka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC na orange sport i wszystko jasne.. a tak swoja droga to ja tam wolalem stary pride..

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Wszystko się zgadza, ale niestety - komercja... A przy okazji, jakiś czas temu dowiedziałem się, dlaczego K-1 nie organizowało przez jakiś czas turniejów w Japonii ( w końcu kolebce K-1). Yakuza ponoć mocno weszła do organizacji :facepalm:.

zartujesz.. co do Halmana, walka b. ładna, chłopak ma serce, jednak roznica klas ewidentna.. Wiadomo jest, ze w przyszłym roku UFC w Polsce (Łódź) ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC na orange sport i wszystko jasne.. a tak swoja droga to ja tam wolalem stary pride..

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Wszystko się zgadza, ale niestety - komercja... A przy okazji, jakiś czas temu dowiedziałem się, dlaczego K-1 nie organizowało przez jakiś czas turniejów w Japonii ( w końcu kolebce K-1). Yakuza ponoć mocno weszła do organizacji :facepalm:.

zartujesz.. co do Halmana, walka b. ładna, chłopak ma serce, jednak roznica klas ewidentna.. Wiadomo jest, ze w przyszłym roku UFC w Polsce (Łódź) ? :kox:

Zaznaczyłem, że walki nie widziałem... A poza tym Hallmann to młody żagiel, więc jeszcze ma czas. Z tego co słyszałem, w robocie mu problemów nie robią, więc tylko trenować :wink:...

---------- Post dopisany 31-10-2013 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2013 at 22:17 ----------

Walkę już obejrzałem i stwierdzam, że rzeczywiście matros był słabszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się ksw 25 czy mi się zdaje czy owa gala będzie bezpłatna na Polsacie ? :shock3:

Może to prezent Mikołajkowy ? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...