Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym je zdjął...bez zdrerzaków wygląda bardziej agresywnie :P

Tak i jeszcze zdemontował cały tłumik - wtedy bardziej agresywnie będzie mruczał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lukaszr

wtedy bardziej agresywnie będzie mruczał cheesy

żeby bardziej "mruczał" to by musiał turbo zdemontować bo tak to nie ma praktycznie żadnej różnicy - wiem to z autopsji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby bardziej "mruczał" to by musiał turbo zdemontować bo tak to nie ma praktycznie żadnej różnicy - wiem to z autopsji...

To po co tłumiki ?? Najlepiej same końcówki by wsadzali dla lepszego wyglądu i tyle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam dalej chcesz rezać?? Antene "szark" na dach?? :naughty:

Nic poza 18" i nowym lakierem na zderzaki i progi. Przy okazji lakierowania dojda boczne listwy od eSki, ktore sie aktualnie kurza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko OK ale fele i kolor totalna porażka - jak tak można na droge wyjechać :D

No ten Twój kolor jest zdecydowanie ładniejszy :D jak na moje oko te 00000,5 punktu w skali nasycenia robi Wielką Różnicę. Flayer maluj furmane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam jeszcze jedno pytanko odnosnie tego jak co gdzie i kiedy z tym sprowadzeniem :decayed: Tez mam zamiar kupic sobie samochod z zachodu nie wiem czy jechac po niego czy zlecic sprowadzenie ale to juz inna sprawa.Jezeli mozecie napiszcie mi jak wygladaly wasze wyjazdy czy jezdzicie sami po samochody czy macie kogos kto wam tam pomaga zna jezyk itd,kim jest tajemnicza postac Pana R. ?? :wink4: Jezeli chodzi o autohus-a faktycznie wybor niezly nawet spory jak wyglada sprawa z targowaniem sie ?ile procentowo opuszczaja ,wiem ze zalezy od auta itd ale prosze napisac mniej wiecej.Jeszcze pytanie odnosnie dlaczego autohus a nie z pierwszej reki?nie ma jakis gield albo ogloszen privet ?dzieki i czekam na odp ,ps nie bic swiezy jestem nie znam obyczajow ,obrzedow ,rytuałow :naughty:

Takie pytanie powinieneś zadać w Zakupie kontrolowanym, tutaj zrobi się OT

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro beda wreszcie nowe koncoweczki, fotostory tez :)

Soot: pisz na PW jak interesuje Cie sprowadzenie A4 z niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki juz mniej wiecej dostałem info na pw :oklaski: planuje zakup na zima 2007/2008 takze na robie wywiad co i jak ,interesowalem sie firmami typu autokristof i auto-camp ,poza tym ze kazdy narzeka na nie (w neciee) to mam znajomego co sprowadzal auto przez autokristofa i byl zadowolony ale bylem ciekaw czy moze ktos tutaj byl na takiej wycieczce :>

warnwarn.gifMimo prośby kontynujesz OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...