Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

albo bylo cos z nim nie tak

albo koleś nie wnikał i patrzył kątem oka jak się napinasz w furze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

generalnie posiadacze Cayenne'ów to wiekowe 50+ więc na ściganie mała szansa, nie raz widziałem babki 55+ w Cayenne S albo Turbo, po cholerę im auto którym nie potrafią pojechać jak należy, moim zdaniem to szukaj Caymanów albo 911 do ścigania bo młodszych kierowników możesz napotkać i się zdziwisz jakie masz wolne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to szukaj Caymanów albo 911 do ścigania bo młodszych kierowników możesz napotkać i się zdziwisz jakie masz wolne auto

Oj tak, prowadziłem ostatnio Carrera 4S Targa 2008r i w A4 choćbyś miał tysiąc koni to nigdy nie będzie to samo. Sama pozycja za kierownicą to jakby się szurało dupskiem po asfalcie. W ogóle porsche jak na auto za tyle hajsu ma bardzo średniej jakości plastiki wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne S i nie wiem... albo bylo cos z nim nie tak, albo ogolnie toto nie jedzie mimo 385PS,

Przyjedź do Wrocka... tu taki jeden młody upala Cayenne. Nikomu nie popuści ze świateł..... raz widziałem jak dziabał ze świateł się z czerwonym evo i nie wiem czy to nie było bobika evo ale nie dał rady. Evo poszło jak szalone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie posiadacze Cayenne'ów to wiekowe 50+ więc na ściganie mała szansa, nie raz widziałem babki 55+ w Cayenne S albo Turbo, po cholerę im auto którym nie potrafią pojechać jak należy, moim zdaniem to szukaj Caymanów albo 911 do ścigania bo młodszych kierowników możesz napotkać i się zdziwisz jakie masz wolne auto

ha... ja wiem, ze mam auto wolne, dla mnie toto juz kompletnie nie jedzie, mam nadzieje, ze po sofcie odzyje :)

a poza tym typ ewidentnie cisnal na maksa, bo to bylo poprostu widac.

ja sie ogolnie nie scigam, bo malo jezdze po miescie, ale ten mnie "zaczepil" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robcie mi offtopu :chytry:

Bryka pojechala na FMIC, wywalenie srodkowego, w niedziele prawdopodobnie odbior :kox: - po drodze byly 2 kille z Cayenne S i nie wiem... albo bylo cos z nim nie tak, albo ogolnie toto nie jedzie mimo 385PS, bo z miejsca dostal baty (kilka dlugosci do 150kmh), a z rolki mialem ciut ciezej, ale to byl raptem 2 i 3 bieg, wiec tez slabe porownanie.

a co z wydechem? nie bedziesz robił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie, musze poczekac troche, bo mialem jazdy z ecu, klimą i sporo talarów to pochlonelo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram graty na wydech. Możliwe że w przyszłym tygodniu zaczniemy coś kombinować bo jest kilka samochodów chętnych do zrobienia wydechu więc trzeba coś zacząć działać :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram graty na wydech. Możliwe że w przyszłym tygodniu zaczniemy coś kombinować bo jest kilka samochodów chętnych do zrobienia wydechu więc trzeba coś zacząć działać :przebiegly:

a gdzie będziecie zamawiali gotowe puchy i po ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem, negocjujemy cene kwasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem, negocjujemy cene kwasa :decayed:

Jakie rury ? Bo jak macie dobrą cenę to się bym podłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem, negocjujemy cene kwasa :decayed:

Jakie rury ? Bo jak macie dobrą cenę to się bym podłączył.

Jeszcze nie wiem dokładnie bo kumpel ma jechać i gadać o cenie. Myślę, że 2,5" - 2,75" ale to zależy do jakiego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem, negocjujemy cene kwasa :decayed:

Jakie rury ? Bo jak macie dobrą cenę to się bym podłączył.

Jeszcze nie wiem dokładnie bo kumpel ma jechać i gadać o cenie. Myślę, że 2,5" - 2,75" ale to zależy do jakiego auta.

jak juz robic to 2,75"

Mi Poziowiec radził 2,5 PD do środkowego i później 2 x 2.25 tak jak było w siwym. I chyba takie rury bym zakupił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się będzie robiło sryliardylion koni to jasne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się będzie robiło sryliardylion koni to jasne :wink4:

raczej nie bedzie... juz powoli wyrastam z wywalania kasy w auto :decayed:

robie fmic, soft i na ten sezon styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak po golfie mówiłem. A w audi wydech, zawieszenie zrobiłem już, cooler w drodze :wallbash::decayed:, nie licząc innych drobiazgów :angry:

Ale w następnym aucie juz nic nie robie :no: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...