Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

wycieraczki = dywaniki w środku.....

....no tak mi się wydaje, bo masz lekko zużyte już

dzieki za sprostowanie, chodziło mi o dywanik kierowcy... jest brzydki bo:

a) zmęczony jak stara dziwka

B) jest to tani zamiennik ktory nijak ma sie do maksymalnego wypasu ktory masz wewnatrz fury

Musisz koniecznie kupic nowy ori dywanik. Poza tym to auto to kosmos i tylko gratulować, a mody to malinka - tylko nie wiem skad ta moda na schwartz pakiet ...zapewne zapoczatkowal to gosc ktory nie mial chromu i zapaćkał sobie gril a na dodatek wmówił wszystkim, że teraz jego a4 jest ładniejszy niz te z chrom pakietem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hyhyhy, masz sporo racji, ale ORI kosztuja.

Co do szfarc pakietu - pomysl pojawil sie jakies pol roku po kupnie auta [1,5r temu], ale nie mialem do tej pory ani czasu, ani budzetu zeby w koncu zrobic wszystko za jednym zamachem.

Czemu szfarc pakiet? Bo nie mialem chromow wokol szyb, ktorych dolozenie jest skomplikowane i kosztowne. Poza tym auto w takiej formie nabiera "charakteru" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy, masz sporo racji, ale ORI kosztuja.

Co do szfarc pakietu - pomysl pojawil sie jakies pol roku po kupnie auta [1,5r temu], ale nie mialem do tej pory ani czasu, ani budzetu zeby w koncu zrobic wszystko za jednym zamachem.

Czemu szfarc pakiet? Bo nie mialem chromow wokol szyb, ktorych dolozenie jest skomplikowane i kosztowne. Poza tym auto w takiej formie nabiera "charakteru" :evil:

oby nie pojawiało się szwarców zbyt wiele, no nie ? :kox:

drogo za dywaniki ? A ile do A4 kosztuje ? (parę miesięcy temu kupowałem do A3, zapłaciłem 200zł za kompletny przód, albo całość ? nie pamietam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ze był pełen chrom, skoro go nie miałeś to rozumiem kierunek schw :naughty:arz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 są bardzo trwałe- autko ma ponad 200 000 i dywaniki :good: , w b6 po 100 000 robią sie dziury :thumbdown: .... co nowszy model to gorsza jakosc niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nie pojawiało się szwarców zbyt wiele, no nie ?

no nie wiem nie wiem :mysli:

jak nie znajdziesz tego DTMa,to tym bardziej nie wiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazl :cool1:

ale do swojego i to nie DTM,tylko jakiś śline,czy jakoś tak mówił,mówię ci Michał,lipa :sick3:,grill pomalowany wałkiem,tablica na jakiś plastikowych spinkach,normalnie szok :chytry:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzają się dywaniki Ori ??? bo ja już 3 komplet zmieniam ze względu na wycierającą się część dotykaną przez pietę kierowcy rzecz jasna...

Bo wy w szpilkach chyba jeździcie :> Buty oddać do szewca i dywaniki przetrwają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazl :cool1:

y Tomuś maczał w tym swe rynce ( :notworthy:), a i on ma też plana na coś :decayed:

:sick3: grill pomalowany wałkiem,tablica na jakiś plastikowych spinkach,normalnie szok

kurvva, no masz rację - ale już zakupiłem szpraja i bedziem jechać :black: pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wracam do przedniego zderzaka.

Mysle, ze do jutra wrzuce go na ałto + przykleje tylni spoilerek na klape :kox:

Mam dylemat. Mam czarne listwy, a z tylu auta brakuje troche czarnego akcentu.

Niby listwa jest czarna, ale to troche za malo. Z drugiej strony jakbym nalepil ta czarna naklejke nad wydechami to znowu byloby za duzo...

Moze i pomaluje jednak listwy... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj naklejke i bedzie dobrze.. :)

Jak jeszcze pomalujesz listwy to juz w ogole bedzie malo tego czarnego.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - mi sie podoba zderzak w pelnym kolorze. Wyglada naprawde fajnie. Naklejka go troche szpeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumper przod prawie zlozony - zostaly boczne kratki.

Kolor koks :)

SNC00472.jpg

Musz tez powalczyc z parowaniem lamp... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...