Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass


Lucjus1

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś powyginany ten zderzak :gwizdanie: samo turbo nie da ci za duzo, wtryski je skutecznie zblokują, ale fakt nieco lepiej bedzie jeżdził niz seria po sofcie, ale nie na tyle żeby była to dosc widoczna różnica :gwizdanie: przerabiałem obie wersje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wtryski też bedą wymienione i dojdzie wiekszy intercooler a na razie chce tylko silnik odciążyć zdeczka i zastanawiam sie nad inną chłodnicą gdyż olej dochodzi mi czasem do 100'C :( ale to tylko jak poszaleje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wtryski też bedą wymienione i dojdzie wiekszy intercooler a na razie chce tylko silnik odciążyć zdeczka i zastanawiam sie nad inną chłodnicą gdyż olej dochodzi mi czasem do 100'C :( ale to tylko jak poszaleje :D

olej do 100 to niewiele :gwizdanie: normalna praca to 90st wiec +10 nie ma tragedii, u mnie w ciepłe dni dochodzi do 120st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie widze zabawa pelna para tu idzie :) to sie odrazu pochwal jak juz bedziesz wszystko mial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno tu wszystko bedzie :P

dlatego wtryski też bedą wymienione i dojdzie wiekszy intercooler a na razie chce tylko silnik odciążyć zdeczka i zastanawiam sie nad inną chłodnicą gdyż olej dochodzi mi czasem do 100'C :( ale to tylko jak poszaleje :D

olej do 100 to niewiele :gwizdanie: normalna praca to 90st wiec +10 nie ma tragedii, u mnie w ciepłe dni dochodzi do 120st

ja nie mówię o temp silnika tylko oleju w samej misce olejowej :P jego lepiej chyba nie przegrzewać bo straci swoje właściwości a odczyt miałem z tego wskaźnika w lewym dolnym rogu zegarów. musze go sprawdzić na klimatronicu :P

fajnie widze zabawa pelna para tu idzie :) to sie odrazu pochwal jak juz bedziesz wszystko mial :D

jeżeli chodzi o to co na fotkach to jest ;) tylko u lakiernika a jeżeli chodzi o turbo to może bedzie w piątek a wtryski i int.col muszą poczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno tu wszystko bedzie :P

dlatego wtryski też bedą wymienione i dojdzie wiekszy intercooler a na razie chce tylko silnik odciążyć zdeczka i zastanawiam sie nad inną chłodnicą gdyż olej dochodzi mi czasem do 100'C :( ale to tylko jak poszaleje :D

olej do 100 to niewiele :gwizdanie: normalna praca to 90st wiec +10 nie ma tragedii, u mnie w ciepłe dni dochodzi do 120st

ja nie mówię o temp silnika tylko oleju w samej misce olejowej :P jego lepiej chyba nie przegrzewać bo straci swoje właściwości a odczyt miałem z tego wskaźnika w lewym dolnym rogu zegarów. musze go sprawdzić na klimatronicu :P

no ja wiem ze piszesz o temp oleju i naprawde 100st to jest wynik OK, ludzie montują dodatkowe chłodnice żeby utrzymać taka temperature oleju, na seryjnej chłodnicy niestety po modyfikacjach olej szybko przekracza 100st przy obecnych upałach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czego inter.col polecasz ????

narazie nie musisz nic robic pod tym względem, jeśłi temp oleju po 10-20km jazdy powyzej 150 bedzie ci przekraczać 110 to mozesz pomyśłeć o jakiejs chłodnicy, ale ogólnie temat jest drogi, mozesz załozyć AWX chłodnice ale czy ona jest lepsza nikt jeszcze nie potwierdził, czekamy na topora :decayed: mozesz kupić również Mocala ale koszt jego załozenia przekroczy 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek dostane większe turbo i może się mylę ale do niego będzie potrzebny intercooler większy aby dostawał lepszą dawkę powietrza. wole wiedzieć teraz co potrzebuje żeby powoli szukać czegoś odpowiedniego a przepis na sukces to chyba TURBO wtryski i intercooler a co do cen to nie chce wyjść na jakiegoś gbura z wysp ale u nas części są trochę tańsze i zarobki inne dzięki temu doczekałem się swojej audi-ki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój koleś na zmywaku też nieźle zarabia :kox:

przepis na sukces to chyba TURBO wtryski i intercooler

sukces to jeszcze pompa 11ka

u nas części są trochę tańsze

dużo... wszyscy moi koledzy którzy mają szroty biorą części lub całe auta z wysp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój koleś na zmywaku też nieźle zarabia :kox:

no ja na zmywaku nie robie :P tylko pigułki przeciwbólowe mieszam heheheh :P więc pompy też z czasem poszukam ;)

wszyscy moi koledzy którzy mają szroty biorą części lub całe auta z wysp
teraz wiem dlaczego części tak ciężko znaleźć :P po spryski do zderzaka do salonu muszę jechać a oni wołają 150 fuli :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój koleś na zmywaku też nieźle zarabia :kox:

no ja na zmywaku nie robie :P tylko pigułki przeciwbólowe mieszam heheheh :P więc pompy też z czasem poszukam ;)

wszyscy moi koledzy którzy mają szroty biorą części lub całe auta z wysp
teraz wiem dlaczego części tak ciężko znaleźć :P po spryski do zderzaka do salonu muszę jechać a oni wołają 150 fuli :(

no z spryskami to jest jajo, ja na dniach straciłem i musze kupic teraz, jeden już upolowałem, ale drugiego nie widać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawczyni w końcu dojechała i odrazu skórę z siebie zrzuciła

:D

zdjcie0080b.th.jpg

zdjcie0081.th.jpg

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 23:22_________________________________________________klapa od HAWAJ wkońcu zpasowana jeszcze tylko gleba i body :D i bedzie miło zdjcie0092q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka ale ta klapa to bezsensu mod po co było zmieniac???

posiedzisz na forum to zrozumiesz po co :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka ale ta klapa to bezsensu mod po co było zmieniac???

posiedzisz na forum to zrozumiesz po co :gwizdanie:

Nowo zarejestrowany ?? nie każdy rozpozna białego kruka :D jedyna taka a4-ka w irlandii północnej :D

troche ta klapa sobie po europie pojezdzila zanim znowu trafila do iralndii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...