Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zbiórka krwii dla mojej mamy.


Rogalotti

Rekomendowane odpowiedzi

witaj. Dopiero teraz natknąłem się na tą wiadomość. Mam nadzieję ze z mamą już wporządku. Jakby w razie co była potrzebna jeszcze krew śmialo wrzucaj temat, a napewno przyjde z pomocą :) Szkoda ze dopiero teraz zauważylem. Zdrowka dla mamy zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już początek sierpnia, więc prosimy o info na temat zdrowia mamy i czy krew nadal potrzebna (posiadam 0 Rh+)

Dużo siły i cierpliwości życzę.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólczucie ...wyrazic chciałem

mam 40 lat o oddałem już ...naście litrów krwi. zcząłem w armii bo urlopu dawali i tak zostało. chciałem też zostac dawcą szpiku, ale je... NFZ prawie nie refunduje badań potencjalnych dawców a fundacje nie dają rady... więc płakac.

na pocieszenie powiem ci że moją mame rok temu rok temu lekarze do trumny wsadzili... hu...

dziś ma nowotwora wszędzie, ale jeszcze się uśmiecha. :)

z białaczką można miec szczęście...

ja mam A RH+ więc mogę jedynie powiedziec..

szacun i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal sprawa nadal aktualna ? jak by co to z chęcią oddam krew dla twojej mamy, pozdrów ją i trzymam kciuki za jej zdrowie

BTW sam wiem jak to jest mieć chorą bliską osobę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo żałuję, że nic nie wiedziałem o całej zbiórce. Widzieliśmy się raptem parę dni temu i z chęcią bym pomógł. Mam grupę 0 RH- więc jeśeli nadal potrzebna jest krew dla Twojej mamy to przy najbliższej wizycie w PL się zgłoszę. Pozdrawiam i życzę Twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z tą krwią/płytkami??

w razie czego w przyszłym tygodniu mogę znów oddać krew lub płytki - w zależności co będzie bardziej potrzebne

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama od piatku jest na trzeciej turze chemioterapii. Jak narazie po pierwszej i po drugiej uzyskała remisje wiec oby tak dalej Panie/Panowie.

Jezeli możecie oddawac krew/płytki to BARDZO PROSZĘ o to. Płytki są towarem deficytowym.. bardziej niż krew (wg. lekarzy).

Z GÓRY DZIEKUJĘ !!. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super że jest już lepiej, miejmy nadzieje że będzie jeszcze lepiej, w wyniku 100% zdrowia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

niestety, u mnie nie ma możliwości oddania płytek, nast razem pojadę tam gdzie można. oddałem krew, mam nadzieję, że się przyda

wieczorem prześle Tobie zaświadczenie

pzdr i życzę zdrowia dla Ciebie i rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

potrzebne jeszcze zaswiadczenia? jesli tak to podesle tylko prosze o adres na pm bo gdzies zapodzialem

ZDROWKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc !!

Dawno juz nie pisałem w tym watku... z aktualnosci moge powiedziec tyle, że moja Mama jest przygotowywana do piatej chemioterapii oraz finalnie do przeszczepu poniewaz ZNALAZŁ SIE DAWCA SZPIKU :notworthy:.

Co do zaswiadczen to jak najbardziej jezeli ktos oddał krew prosze o wysyłanie ich na dane (napisze tutaj a nie na PW żeby było juz na przyszłosc):

Witold Roguski

ul. Mineralna 26

02274 Warszawa.

DZIEKUJEMY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Nieznamy sie ale to nie oto chodzi .

Tez przezyłem dramat z moim synkiem teras ma 4 latka i 2 lata temu zachorował na wilms nowotwor nerki od tamtej pory oddaje krew .leczylismy sie rok czasu i dzieki Bogu wygralismy z rakiem i tego Zycze twojej mamie najbardziej. Trzymaj aie trzeba byc dobrej mysli to pomaga ja to doswiadczyłem.

Oddam krew mam grupe ORh+ czy wystarczy ze podam imie i nazwisko twojej mamy?

Pozdrawiam

właśnie w czwartek idę oddać krew [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________

Witold Roguski

ul. Mineralna 26

02274 Warszawa.

Ale dałem ciała.

Oddałem krew z dopiskiem

Witold Roguski

ul. Mineralna 26

02274 Warszawa.

czy to przejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddana. Jeszcze dziś wyślę potwierdzenie. Zdrowia Twojej mamie i forumowiczom życzę.

BTW. Nie wiem czy wiecie, ale za oddanie krwi przysługuje odpis podatku. 130zł za każdy litr krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...