Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem wczoraj zespolone DEPO za 405 na allegro. Dziś przyszły :>

Kupując wtyczki w ASO trzeba wcześniej zamówić czy mają od ręki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zalezy od ASO, najlepiej od razu podaj im numer części by się nie przepracowali szukając, będą zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj zespolone DEPO za 405 na allegro. Dziś przyszły :>

Kupując wtyczki w ASO trzeba wcześniej zamówić czy mają od ręki?

W ASO auto viva trzeba było parę dni poczekać, dlatego najpierw lepiej zadzwonić i później przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli pytanie już padło to wybaczcie - szukajką nie znalazłem.

Pytanie: czy do wtyczek owalnych są w komplecie jakieś gumki na zabezpieczenie tak jak w starych okrągłych?

nie ma tam żadnych gumek, wtyczka wchodzi do środka w gniazdko i jest na taki lekki zatrzask, gumy są tam niepotrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "Warsztat- zrób to sam" jest po to,aby pokazać jakiś nowy mod w aucie,a nie prowadzenie dyskusji -posty nic nie wnoszące do tematu-będą bezwzględnie kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to - jakieś nowe zasady. rozmowa o modzie jest chyba dozwolona?? zawsze była przynajmniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem, zmieniam lampy w B5 z BOSCHa na dzielone soczewkowe DEPO a`la S4. wszystko pasuje tylko nie moge wyjac silnika z oryginalnej lampy zeby przelozyc do depo, wyglada to tak:

ffrrl.jpg

jak to dziadostwo przelozyc? w ogole da sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to dwa dni temu :)

Musisz obrócić w lewo lub prawo nie pamiętam teraz dokładnie (w jedną stronę tylko da się go wykręcić) ale cały silniczek, nie rozbieraj go, nie otwieraj, po przekręceniu musisz z wyczuciem odchylić w bok i wyczepić kulkę z nastawnika reflektora.

P.S. Przy okazji mam pytanie wymieniłem u siebie reflektory też na DEPO dzielone i ori miałem halogeny w reflektorze i teraz mi świeci kontrolka jakbym miał włączone światła przeciwmgłowe przednie, mam wypiąć kabelek od halogenów z wtyki od reflektora czy jak żeby zgasła ?

W przyszłości planuję wymianę zderzaka po lifcie z halogenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Czytam i widzę, że parę osób miało problem z zamontowaniem silniczków regulacji do lamp zespolonych DEPO. Zrobiłem tak jak pisaliście, bolec wysunięty na max i grzybek nasmarowany płynem, a mimo to grzybek nie chce się wcisnąć w uchwyt :kwasny: Jak próbuję go wcisnąć to zamiast się wbić to odpycha uchwyt.. Silniczki są od Fabii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się wszystko zgadzac.Rozumiem że kulka nie wchodzi.Ja miałem od punto i weszło lekko z małym "trzaskiem" gdy wskoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie w trochę inny sposób. Zeszlifowałem delikatnie grzybek na bokach, na których przeszkadzał przy wciskaniu. Wszedł z delikatnym pyknięciem, a po obróceniu silniczka o 45 stopni, trzyma się elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponawiam pytanie odnośnie aukcji ori reflektorów Valeo:

http://www.allegro.pl/item967647937_oryginalne_reflektory_audi_a4_b5_valeo.html

Co prawda są bez silniczków, ale to chyba nie problem.

Czy warto brać? I jeśli tak, to jak one chodzą cenowo, bo na allegro to ich jest jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto moim zdaniem, sam na takie za niedługo będę polować, a koszt to około 600 zł z tego co patrzyłem ostatnio :)

http://www.allegro.pl/item931348103_audi_a4_b5_99_01_reflektory_valeo_oryginalne.html

http://www.allegro.pl/item915209957_audi_lift_orginalne_99_01_94_98_xenon_valeo_a4_b5.html

http://allegro.pl/item949363820_audi_a4_b5_sedan_avant_clear_soczewka_h7_h7.html - za tyle ostatnio poszły nowe zamienniki TYC'a - też ponoć dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TYCach było ostatnio, któryś z forumowiczów bardzo się zawiódł na ich jakości :thumbdown: Jeśli chodzi o zamienniki, to ja bym postawił na sprawdzone DEPO, kilka PLN różnicy a masz pewność że będzie wszystko grało.

Odnośnie używanych Valeo trzeba sobie zadać pytanie, co będzie lepsze, nowe DEPO czy dziesięcioletnie VALEO? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Panowie mam Depo za 420zł.Z silniczkami,kostkami i pinami zmieściłem się w 600zł i przede wszystkim są nowe.Widziałem u paru chłopaków używane valeo i widac że są "używane".Depo to naprawdę dobry zamiennik wygląda super.Oczywiście wybór należy do Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...