Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja montowałem ostatnio hidy i to nawet nie z przetwornicami slim, zmieściły się, kabli żadnych nie widać. Jedynie można się zorientować otwierając dekielek próbując wymienić żarówkę/żarnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy zakupiłem lampy dzielone BOSCH wersja z halogenami..a wczesniej miałem normalne lampy..tylko ze jedna Valeo a druga Boscha..sa gdzies jakieś schematy jak to dobrze podpiąć?bo chciałem zeby te halo świeciły i w zderzaku.bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje lampki leżą już 4 mies i czekają na montaż. Ori Valeo razem z silniczkami za 400zl musiałem tylko kostki dokupić. Najgorsza dla mnie będzie ta wycinka i malowanie błotnika. Czy dobrze rozumiem że ta minia to jest farba podkład antykorozyjny ? Czy lakier który kładzie się później musi być w kolorze auta ?? Nigdzie nie widziałem dokładnych informacji od strony blacharsko-lakierniczej. Pewnie jest wybór produktów i firm. Pomóżcie co wybrać do malowania. Pytania może banalne, ale jestem laik w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak, że jak zeszlifowałem błotnik to położyłem podkład parę milimetrów szerzej jak zjechana blacha, a na to na ciutkę szerszy fragment psiknąłem wcześniej dorobioną farbę w sprayu w lakierniczym, koszt to koło 40zł za pusze 400ml. Wyszło tak, że nic nie widać co było robione.

Edit.

Na podkład wziąłem najtańsze co było w Castoramie, chyba 10zł kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie masz się czego obawiać. Obciętego elementu nie widać bo jest schowany pod lampą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo kupiłem lampy valeo i zostały w niej zainstalowane xenony i są przetwornice helli i żarniki philipsa d2s. Czy można podłączyć je na krótko do akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo kupiłem lampy valeo i zostały w niej zainstalowane xenony i są przetwornice helli i żarniki philipsa d2s. Czy można podłączyć je na krótko do akumulatora?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś oświecić jak mam wyjać te wtyczki :facepalm:

gościu mi porobił elektryke, wpadam do garażu, podpinam, wszystko ładnie świeci ale jak chce wyjąc tą wtyczke z powrotem to jest chyba qwa zamurowana :| jakies zatrzaski mam podwazać ? szarpałem tym na lewo i prawo ale zdawało mi się że zaraz tam wszystko pourywam.

IMG_20140126_183049.jpg

IMG_20140126_183317.jpg

IMG_20140126_183333.jpg

Jeszcze jak ktoś może mi powiedzieć czy dół lampy montowaliście na jakies nity śruby silikony czy co jeszcze tam nie wymyślili, bo raczej górne dwa elestyczne zaczepy nie nadają się na nasze nierówności i pewnie zaraz mi lampa razem z nimi wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu powinien być zatrzask który naciskasz przed wyjęciem wtyczki... czegoś mi tam brakuje :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie :) teraz to chyba czarami będę mógł wyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj podważyć czymś cienkim delikatnie... może puści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaczepy które powinny ułatwić mi wyjęcie wtyczki są rzeczywiście połamane to chyba nic innego mi nie pozostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mocowań to oprócz górnych powinieneś mieć jeszcze bolce wchodzące koło chłodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje z rana się jeszcze temu wszystkiemu poprzyglądać bo już dzisiaj nie mam do tego nerwów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płaskim śrubokrętem bez problemu podważysz wtyczke :wink: a jak nie masz dolnych bolców to lampy będą sie ruszać co mnie osobiście strasznie wkurwiało i dorobiłem je sobie-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Przykleiłem kawałek plastiku z wkręconą grubą śrubą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...