Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanko, moje audi z 98 r. posiada założone lampy zespolone w których jest zamontowany oryginał ksenon (nie hidy), auto nie posiada spryskiwaczy i już z tego powodu chciałbym wymienić ksenon na zwykłą żarówkę.

czy wystarczy że kupie lampy na żarówkę h7 i podłączenie kostki będzie wszystko grało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety ale na chwilę obecną mam ważniejsze piorutety i pieniądze potrzebne na wyższe cele.

Więc mogę przełożyć normalnie z ksenona na lampy z h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz, ale przelicz sobie dwie lampy + dwa kierunki + kostki + robota czy wyjdzie Ci taniej jak spryski? Samochód straci na atrakcyjnosci bo zespolone lepiej wygladaja a do tego widocznosc bedzie gorsza niz na xenonie. Lepiej juz załóż te spryski :) ja jeżdze na bixenonie w czarnym macie bez spryskiwaczy i samopoziomu i narazie ani na kontroli ani na przegladach sie nie czepiali a ty jak masz normalne xenony srebrne w srodku to ori i nie rzuca sie w oczy wiec nikt tako Ci sie nie przyczepi. Przemsl to jeszcze bo szkoda czasu i grosza na przeróbkę w ta strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy za bardzo kombinujesz.

Ja jezdzę na jakiś badziewnych sonarach czy solarach (nie pamiętam dokładnie jak ta firma się nazywa) założone przez poprzedniego własciciela + hidy z alledrogo i przy zadnej kontroli nikt nigdy się nie czepiał, a dwa tyg. temu byłem na przeglądzie i też nic ;)

Nie mam sprysków ani samopoziomowania, z resztą imitację samopoziomowania jakiś użytkownik na forum sprzedawał i może jeszcze jakieś ma.

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz, ale przelicz sobie dwie lampy + dwa kierunki + kostki + robota

Ale je nie chce lamp dzielonych, tylko chce złożyć zespolone ale na zwykłą żarówkę

W chwili obecnej ten ksenon swieci okropnie, zapewnie wymalone odbłyśniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrać lampe i odbłyśniki do regeneracji :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy uparci jesteście,

Chce zespoloną lampę ale na zwykłe żarówki

Z chęcią się wymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


auto nie posiada spryskiwaczy i już z tego powodu chciałbym wymienić ksenon na zwykłą żarówkę.

nie żebym sie czepial ale tu pisales cos innego a nie ze slabo swieca. Za komplet zespolonych zaplacisz wiecej jak za regeneracje swoich odbłysnikow. Kazdy ci powie ze lepiej zregenerowac swoje niz kupic nawet nowki tyc bo te sa chyba w tej chwili najtansze. Zrobisz jak zechcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałem tego odrazu, tak są dwa powodu dla których chcę zmienić lampy, raz to nie mam spryskiwaczy, dwa bardzo słabo świecą.

Używane dostane za 300 zl komplet, to takich już nie mogę założyć???

Chłopacy doskonale wiem że dobrze zrobiony ksenon świeci lepiej, brat przy swojej ma wszystko o oryginale i świecą zaj... Ale kupiłem to audi dosyć tanio, musiałem sprzedać poprzednie auto aby przejść na tańsze bo kasa na mieszkanie potrzebna. I mam je niecały miesiąc a już sporo nerwów mi poszarpała

Edytowane przez chudy87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to osi zenon to napewno Się znajdzie chętny na zamianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z uzywkami nie wiadomo co sie trafi i czy bedziesz zadowolony ale tak jak siara gada ze chetnego na podmianke napewno znajdziesz. Wstawiaj ogloszenie do dzialu oddam zamienie i moze szybko znajdziesz chetnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że moja jedna jest rozbita, bo z miejsca bym się zamienił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że moja jedna jest rozbita, bo z miejsca bym się zamienił :wink:

mam na zamiane tylko ma połamane zaczepy, dorobiłęm porządniejsze jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko jak jest z długimi w zespolonych z UK? bo mijania to widaomo przesłonę się przestawia a długie w eupejskich i UK sa takie same czy maja odwrotnie linie swiata? ja nie mam jak sprawdzic bo mam dzienne w długich a kumplowi bede montował zespolone i chciałbym być pewny czy Uk mogą być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugie swieca symetrycznie w gore i w dol w UK i na kontynencie.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: jak wygląda regulacja silniczków po zmianie reflektorów?

Czy procedura wygląda jak przy xeononach, tzn tak:

http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7

czy inaczej? Poszukałem hasła "regulacja" w dziale "elektryka" ale znalazłem tylko powyższy link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki mają regulacje reczna i taka pozostaje. wiec vagiem nic nie ugrasz.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu, chodziło mi bardziej o to żeby "wyzerować" położenie reflektorów. Coś jak adaptacja silniczków w klimatyzacji - by oba nabrały ustawień początkowych, z których potem Ja regulują pokrętłem z kabiny. Nie wiem jak to do końca wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...