Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu :wink:

http://i.imgur.com/g7UOzb2.jpg?1

Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał :D hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6

http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg

a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś?

zazdrosny i dla tego :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Po wsi chodzo słuchy że się jakieś kubły krojo, pasy, szelki, rollbary, fajerwerki:whistling:

Prawda to?:naughty:

Coś tam prawdy jest :decayed:

Na razie kombinuję nad zabudową głośnika w bagażnika bo wk***ia mnie ta skrzynia, wygląda to jak w calibrze jakiejś... Jak to już będzie to chce zobaczyć jakby wyglądał zapas przypięty takim mocowaniem w bagażniku...

http://www.rallyshop.pl/galerie/m/mocowanie-kola-zapasoweg_11260.jpg

Oprócz tego na bank wpadną jakieś kubełki i szelki OMP niebieskie 3 calowe :wink:

czyli wyszlo ze zalozyles gaz przy okazji remontu :decayed:

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

jak to ma być "weekendowa wyścigówka" to po co ci to koło zapasowe i jego dodatkowe 20 kg? :naughty:
po co radio i subwoofer, po co gleba jak byle papieros na drodze zrywa Ci miske

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu :wink:

http://i.imgur.com/g7UOzb2.jpg?1

blaupunkt?

zapas na swoje miejsce do gory nogami i gitara

Opublikowano
  • Autor

Zapas chyba jednak zrobi wylot... zostało wygłuszyć wnękę koła ale to ma czas :wink:

A tymczasem...

l3QDyfu.jpg?2

Opublikowano

masz za***iste auto w kazdym calu ..... czapka z głowy . . . .

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

masz jakies fotki jak robbiłes słupek z zegarami jakich zegarow uzywałes???

Opublikowano
"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu :wink:

http://i.imgur.com/g7UOzb2.jpg?1

Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał :D hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6

http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg

a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś?

zazdrosny i dla tego :decayed:

Wcale nie u siebie właśnie składam car audio. :P Ale zobacz to ma max 250w RMS w sedanie to nie będzie wcale grało i do tego jak to wygląda to lepiej tsza było zrobić coś takiego :

bagaj_6.jpg

W swojej miałem już 2 x lanzar max 12 i one 1 szt miały 275 rms i też była siepa dlatego wiem co pisze audi jest dobrze ori wyciszone więc trzeba coś lepszego zamontować aby to grało na poziomie. obecnie w swojej montuje 4x165 w boczki 2x200 półka 4x świstki w ori miejsca 2x300 właśnie re audio wszystko na 3 wzmacniaczach + kondensator + żel w bagażniku więc czego mam zazdrościć jak jeden wzmacniacz wyniusł mnie więcej niż cała zabudowa która sie tu znajduje JL Audio Slash 300/2 - Car Audio Katalog

Opublikowano

uuuuuu... za barierkami:kox:

level wyżej:decayed:

Opublikowano

DKT :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu :wink:

http://i.imgur.com/g7UOzb2.jpg?1

Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał :D hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6

http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg

a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś?

zazdrosny i dla tego :decayed:

Wcale nie u siebie właśnie składam car audio. :P Ale zobacz to ma max 250w RMS w sedanie to nie będzie wcale grało i do tego jak to wygląda to lepiej tsza było zrobić coś takiego :

http://s9.postimg.org/u3v7m3ksr/bagaj_6.jpg

Robisz sobie to sobie rób, ja takiego czegoś nie potrzebuję, ma coś tam grać i tyle... V6 wole posłuchać :wink:

uuuuuu... za barierkami:kox:

level wyżej:decayed:

:naughty:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

DKT :thumbup1:

Nie do końca... :wink: Nie mam nic wspólnego z DKT :wink:

Opublikowano

Gracek Bose Ci słabo gra ?

Opublikowano
  • Autor
Gracek Bose Ci słabo gra ?

Po Bose zostały tylko wspomnienia :wink: Wszystkie głośniki są wymienione na Hertz-a, przód i tył drzwi gra po wzmaku z bose a półka i sub po wzmaku z Blaupunkta :wink: Do tego wygłuszone drzwi...

Opublikowano

Sorki, ale dla mnie trochę Twoja wizja się kłóci, albo wywal całkiem ten sub i wsadzaj kubły, szelki, etc., albo zostaw nagłośnienie i seryjny środek... Jak to ma być auto do typowego zapierdalania to na ch.. ten sub! Z innej beczki na jakieś track day'e auto będzie się wybierać?

Opublikowano
Sorki, ale dla mnie trochę Twoja wizja się kłóci, albo wywal całkiem ten sub i wsadzaj kubły, szelki, etc., albo zostaw nagłośnienie i seryjny środek... Jak to ma być auto do typowego zapierdalania to na ch.. ten sub! Z innej beczki na jakieś track day'e auto będzie się wybierać?

Widzisz a moim zdaniema Gracek dobrze kombinuje, nie robi typowego auta na tor, zreszta co komu do tego!! Ale zgodze sie z Juniorem ze obecna zabudowa slabo wyglada, zmien oslone lub wkomponuj glosnik zeby tak nie wystawal powinno byc lepiej ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Opublikowano

Najlepiej było by wszczepić suba w któryś boczek w bagażniku, w tą wnękę przy nadkolu :whistling: na allegro są nawet gotowe zabudowy, nie trzeba się nawet babrać z matami szklanymi i żywicą jak to kiedyś trzeba było :wink:

Opublikowano
Zapas chyba jednak zrobi wylot... zostało wygłuszyć wnękę koła ale to ma czas :wink:

A tymczasem...

http://i.imgur.com/l3QDyfu.jpg?2

Lubie to!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z okazji urodzin postanowiłem zrobić sobie prezent...

R367qxY.jpg

A w kartonach dwa fotele Bimarco Expert, pasy szelkowe 4 pkt OMP Racing 4M, oprócz tego mocowania foteli by STAFFA...

ijyePnW.jpg

Zaczynam rzeźbić :kox::naughty:

Opublikowano

Nio nio nio :sly:

A swoje juz pogoniles?

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor
Nio nio nio :sly:

A swoje juz pogoniles?

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Z swoich przekładam dolne mocowania, może uda się zrobić fotel kierwocy przesuwany elektrycznie, jak nie to przyspawam mocowanie pod ręczną regulację i kupię fotel dla samego mocowania dolnego...

Jedynie kanapę będę wystawiał, może się sprzeda...

Opublikowano
:kox: siuper foteliki
Opublikowano

Idealnie pasuje do tego filmiku teraz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.