Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Do tych canardsów przydał by się jakiś dyfuzor z tyłu i może spojlerek na klape :eusathink:

Lotka na klapie będzie, do tego będę kminił nad jakimś dyfuzorem z tyłu bo zderzak i tak musi iść do malowania :wink:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

"Y" az sie prosi żeby ja na biało psiknąć :wink:

i felgi:whistling:

i ramkę grilla na czarno, znaczek z tyłu też... teraz jest racecar i nijak nie widzi mi się chrom:wink:

Felgi mówisz :co: W wolnej chwili ogarnij jakieś VT, będę wdzięczny :decayed: Ramkę można okleić to nie problem a znaczek raczej zostanie taki jaki jest :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Do tych canardsów przydał by się jakiś dyfuzor z tyłu i może spojlerek na klape :eusathink:

Lotka na klapie będzie, do tego będę kminił nad jakimś dyfuzorem z tyłu bo zderzak i tak musi iść do malowania :wink:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

"Y" az sie prosi żeby ja na biało psiknąć :wink:

i felgi:whistling:

i ramkę grilla na czarno, znaczek z tyłu też... teraz jest racecar i nijak nie widzi mi się chrom:wink:

Felgi mówisz :co: W wolnej chwili ogarnij jakieś VT, będę wdzięczny :decayed: Ramkę można okleić to nie problem a znaczek raczej zostanie taki jaki jest :wink:

Czarna morda nadałaby agresora:slina:

Opublikowano

Taki zdrzak na tyle bym widzial gracjan :wink:audis4b5mrctuning2.jpg

Opublikowano

mi się to coś na przednim zderzaku tez nie podoba :thumbdown:

Opublikowano
W wolnej chwili ogarnij jakieś VT, będę wdzięczny :decayed:

fvYc29Pa.jpg~original

Opublikowano

Boję się że te "modzenie" idzie w złą stronę. Wiadomo, Twoje auto, Twój gust, ale zgadzam się z Józkiem, też mi się to nie podoba.... Jak tak dalej pójdzie to..............

24azde9.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Czarna morda nadałaby agresora:slina:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Gracek , na wiosne pokaze Ci piękne połączenie bieli , czerni i nogaro , ściągniesz se od starego :wink:

Opublikowano

według mnie te canardsy w ogóle nie leżą na twoim wozie, nie rob calibry..

Opublikowano
Mały aktual świąteczny :-)

Wpadły canardsy na zderzak...

http://i.imgur.com/fvYc29P.jpg

http://i.imgur.com/j9VWZsf.jpg

http://i.imgur.com/iOh0X3q.jpg

Pytanie calkiem serio:decayed: Co to robi na takim aucie i do czego sluzy...? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Taki zdrzak na tyle bym widzial gracjan :wink:http://img10.imageshack.us/img10/7524/audis4b5mrctuning2.jpg

Dokładnie coś takiego będę chciał zrobić tylko wydech tak jak ori :wink:

W wolnej chwili ogarnij jakieś VT, będę wdzięczny :decayed:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/fvYc29Pa.jpg~original

Dzięki wielkie, ramkę okleję ale do tych felg nie umiem się cały czas przekonać :doh:

W wolnej chwili ogarnij jakieś VT, będę wdzięczny :decayed:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/fvYc29Pa.jpg~original

Tez te trójkaty mi sie nie widza :kwasny: jescze bym widzial tu ciemne lampy z przodu

Ciemne lampy były i już na pewno nie wrócą a czarne środki mi się nie podobają...

Czarna morda nadałaby agresora:slina:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Gracek , na wiosne pokaze Ci piękne połączenie bieli , czerni i nogaro , ściągniesz se od starego :wink:

Czekam, cały czas czekam :decayed:

Opublikowano

Mi tak samo te mody się nie widzą:kwasny: chcesz startować w dtm?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

co to jest to na zderzaku z przodu

Opublikowano

miał być street są canardsy, ale jakoś buda b5 ich nie chce przyjąć.

street bez skrzydełek allways byłby lepsiejszy.

Opublikowano
według mnie te canardsy w ogóle nie leżą na twoim wozie, nie rob calibry..

Jestem takiego samego zdania.

Opublikowano
Mały aktual świąteczny :-)

Wpadły canardsy na zderzak...

http://i.imgur.com/fvYc29P.jpg

http://i.imgur.com/j9VWZsf.jpg

http://i.imgur.com/iOh0X3q.jpg

Pytanie calkiem serio:decayed: Co to robi na takim aucie i do czego sluzy...? :decayed:

+1 też się nad tym zastanawiałem :whistling:

Opublikowano
według mnie te canardsy w ogóle nie leżą na twoim wozie, nie rob calibry..

Jestem takiego samego zdania.

ja również

Opublikowano

Pytanie calkiem serio:decayed: Co to robi na takim aucie i do czego sluzy...? :decayed:

+1 też się nad tym zastanawiałem :whistling:

Wygląda i służy do wyglądania, proste :wink:

Opublikowano

Raczej to nie wyglada :grin:

Opublikowano

Przerost formy nad trescia i modzenie juz typowo na siłe- zalatuje wiochą, tyle z mojej strony. Twoje auto, takze robisz jak Ci wygodnie :wink:

edit: mam nadzieje, ze to nie jest wwiercone w zderzak i masz mozliwosc w kazdej chwili to sciagnac..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.