Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
"bekstejdż"...

http://i.imgur.com/CQ2ffaF.jpg?1

Dlatego się tak spieszyłem z tymi boczkami żeby coś zrobić, teraz jest czas kombinować dalej...

Będą znowu dobre foty :D

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mały aktual...

Po zmianie hamulców przyszedł czas na wymianę płynu hamulcowego, wybór padł na Motula RB 600, wszystko odpowietrzone maszyną.

Kolejna sprawa to gwint z tyłu, skręcony do ostatniego zwoja a w stosunku do przodu trochę koza była. Amortyzatory poszły do Pecaru na sprawdzenie, dorobienie obniżających nakrętek, które pozwolą coś jeszcze urwać :wink:

Była by mozliwość jeszcze wymiany samych sprężyn na FK ale jest to jednak droższa impreza. Poza tym jednej nakrętki i tak nie można było już ruszyć więc ich wymiana dobrze zrobi.

wch8XFY.jpg

iabiceV.jpg

uQuiAxH.jpg

Jest:

b9vDvoG.jpg

vkusXbl.jpg

el4lT0O.jpg

Tył dokręcony ile się dało, siadł 1,5cm, nakrętka oparła się o wahacz, przód opuszczony o 1cm. Oprócz tego udało się trochę naprostować błotnik który się poddał jeszcze na sportecach i trochę się powyginał...

Kilka fotek ze spotkania Kawa i Samochody:

cspOx2i.jpg

80D5xh0.jpg

64QKdfS.jpg

oc6I1Pk.jpg

Opublikowano

IDEALNE to auto jest :slina: kiedys sobie taka zabawke sprawie

Opublikowano

Gracek ale Twoja w porównaniu do tej srebrnej to koza wc**j :kox:

Opublikowano
  • Autor
Gracek ale Twoja w porównaniu do tej srebrnej to koza wc**j :kox:

2mm srebrna jest teraz wyżej :wink:

Opublikowano

z czarnym rollem o wiele lepiej :thumbup1:

Opublikowano

Bardzo ladna... Tyl ma to do siebie ze nie chce zejsc za nisko... bede musial u siebie tez przegwintowac nizej amor...

Opublikowano

Robi wrażenie, ogromne! Propsy.

Opublikowano

:naughty::kox: cacy jest ta fotęcja :slina:

Opublikowano
  • Autor

Ciągle czekam na foty z sesji, mam nadzieję że za niedługo będą :wink:

Opublikowano

podeślij coś do kalendarza, fajnie będzie się patrzeć na to auto :wink:

Opublikowano

Gracjan grill masz matem malowany?

Opublikowano

Właśnie też się zastanawiam co takiego jest z grillem bo robi robotę:slina:

Opublikowano

Z tego co pamietam to plasti poszedł na grill:wink: Ja dalej obstawiam logo w czerń:jerk:

Opublikowano
Z tego co pamietam to plasti poszedł na grill:wink: Ja dalej obstawiam logo w czerń:jerk:

u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink:

Opublikowano
Z tego co pamietam to plasti poszedł na grill:wink: Ja dalej obstawiam logo w czerń:jerk:

u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink:

Ja dalej się zastanawiam czy cały połysk czy cały plasti:whistling: Nie widziałem jeszcze w połysku i nie wiem czy nie będzie kochy, ale w sumie zawsze można poprawić potem plasti hehe:decayed:

Opublikowano

ja pare dni temu malowalem dipem i jest tak samo jak u Gracjana . :D kosior 0000

Opublikowano
  • Autor

Cały jest pomalowany plasti diper oprócz wiadomo OOOO :wink:

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 23:36 ----------

0xHIjRc.jpg

Opublikowano

:slina::shock3:

Holy Shit

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.