Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

czyli szmelc, pozostaje regeneracja

wysyłaj do ReamPoland-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poniedziałek/wtorek zapadnie ostateczna decyzja co robimy :good:

Na koniec przyszłego tygodnia chciałbym lub początek kolejnego chciałbym wyjechać autem.

Na razie wiem że muszę dość sporo gratów kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiłem że około a nie że tyle będzie, wróżką nie jestem jak co niektórzy :decayed:

ja to wróżyłem z tunerem :naughty:, oczywiście mówimy o zdrowej jednostce

Poniedziałek/wtorek zapadnie ostateczna decyzja co robimy :good:

Na koniec przyszłego tygodnia chciałbym lub początek kolejnego chciałbym wyjechać autem.

Na razie wiem że muszę dość sporo gratów kupić...

co kupujesz dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód do turbo który ukręciłem ( SID ma :naughty: ), kupę uszczelek, o-ringów, podkładek, wąż ze wspomagania, duuużą ilość opasek tych skręcanych, olej + filtr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile ty masz przebiegu? moje k03 które leża na półce po 260k km nie mają żadnego pęknięcia a stary silnił łatwo nie miał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ma, sprawdzane było już w nie jednym serwisie... Nie rozumiem po co miałbym nie mówić prawdy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezle. Musialy byc ostro upalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezle. Musialy byc ostro upalane.

Rychu biorąc pod uwage Twoje przeboje z autem i Gracjana przeboje z autem , to raczej wątpie zeby te Twoje na półce miały taki przebieg , no chyba ze po 3 regeneracjach :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tys za regeneracje to za dwie 4tys za tyle to idzie caly silnik kupic :gwizdanie: chora cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tys za regeneracje to za dwie 4tys za tyle to idzie caly silnik kupic :gwizdanie: chora cena

Tak tylko masz kota w worku, niewiadomo co w jakim stanie... :gwizdanie: Za 4K masz po regeneracji z gwarancją ,a za 5,3K masz nówki sztuki K03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tys za regeneracje to za dwie 4tys za tyle to idzie caly silnik kupic :gwizdanie: chora cena

2000zł netto więc brutto wychodzi 2460zł.. za sztukę, ta cena za regeneracje w ogóle nie wchodzi w grę... za 2800zł/szt mam możliwość kupić nówki...

[br]Dopisany: 31-12-2011, 13:42:06_________________________________________________Pierwszy właściciel w Kielcach nie wiem jak jeździł, poprzedni właściciel nie miał na paliwo więc wątpię że upalał a ja wiem jak jeździłem, wydaje mi się że to loteria...

Kolega u którego robię auto ma jedną turbinę po przebiegu chyba 220tys, pęknięcie jest identyczne...

Powoli jest jakiś progress, przed chwilą odebrałem coolery, jeden był nieszczelny, zostały wymyte, wyglądają bardzo ładnie :good:

20111231_132220.jpg 20111231_132243.jpg

LCQ, cyknąłem też zdjęcia wirników:

20111231_132131.jpg 20111231_132148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4k to idzie kupic k04 w idealnym stanie.tylko ze jak potrzeba to nigdy nie ma wiem cos o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowane nie byly bo maja blaszki znamionowe. Moze byly kiedys wymieniane.

Dziwne ze miales dziure i trzymal doladowanie. Ale szczescie w nieszczesciu sprawdziles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4k to idzie kupic k04 w idealnym stanie.tylko ze jak potrzeba to nigdy nie ma wiem cos o tym

juz za 3400 kupisz nówkę na gwarancji[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:59_________________________________________________Gracjan rób turbiny na większe wirniki od zimnej strony, mięsa jest tam az nadto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowane nie byly bo maja blaszki znamionowe. Moze byly kiedys wymieniane.

Dziwne ze miales dziure i trzymal doladowanie. Ale szczescie w nieszczesciu sprawdziles

Pęknięcia były już jakieś małe jak zakładałem wydech, widać że uszkodzenia bardzo szybko postępują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzales przewody olejowe czy drozne? Moze smarowanie kiespkie bylo.

Lacze sie z toba w bolu bo tez bede mial teraz robote ze swoja... f*ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody odkręcałem i wyglądają bardzo dobrze... U mnie powodem tego co się stało był program który zabił te turbiny... Za dużo już przeszły żeby program na nich zrobić :thumbdown:

Buba, czytałem że też masz jakiś problem... Ach, podobno Audi się nie psują :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...