Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

współczuje, mojemu bratu kiedyś w Fabii wybili szybę jak auto stało w ogrodzie :wallbash:

Opublikowano

Jak??

Opublikowano
  • Autor

miałem nieoryginalny wzmacniacz antenowy od A3 .\ dział dobrze przez pół roku. wczoraj coś zaczęło szumieć.

Zabrałem się do tego no i gdzieś zrobiłem naprężenie .

Wsiadam dzisiaj rano do auta. zamykam drzwi. i JEEEEBBBBB.. i taka to była Historia [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 13:52_________________________________________________jade3 kupic szybe do słomnik :)

Opublikowano

Poczekaj poczekaj, wzmacniacz Ci wybuchl?? ;(

Opublikowano

to gdzie ten wzmak jest w sedanie?

Opublikowano

nad szyba pod ta listwa za podsufitka

Opublikowano

w dosc ciulowym miejscu :(

Opublikowano
  • Autor

nie, miejsce wzmacniacza wcale złe nie jest. złe to jest jego mocowanie. na zatrzaski.

Ten oryginalny z B6 sedan stoi na allegro po 200-300zł.

ja zamontowałem od a3 i pięknie chodził.

`No ale przesadziłem z zamontowaniem...

szyba już kupiona. jutro rano umówiony jestem na montarz..

Opublikowano

Ciota... Co z moim xboxem ? :D Widze ze masz lepsze terminy niz ja :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba ci pało napisalem ze w sobe :kox:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 10:28_________________________________________________Naszło mnie ostatnio.

Strasznie dziadosko świeciły te moje lampy,

Postanowiłem coś z tym zrobić.

Wymontowałem lampy, wykręciłem soczewki i odbłyśniki.

Moim oczom ukazał się taki widok.

brudnai.jpg

Poszła w duch Pasta tempo.

Po polerowaniu.

czysta.jpg

Powiem wam że warto było :)

Opublikowano

Co to za żarówki tam masz?? :mysli: Kup lepiej hidy

Opublikowano

chyba u siebie też zrobie tak samo u siebie bo mam HID-y ale wydaje mi sie, że cienko świecą :przebiegly:

Pewnie odbłyśnik wyglada podobnie jak twój :confused4:

Opublikowano
  • Autor

MAM OSRAM NIGHT BRAKER . HID? HMM NIE Chcę.

Opublikowano

MAM OSRAM NIGHT BRAKER . HID? HMM NIE Chcę.

Najlepsze żarówki :good: Ja mam chyba ze 3 soczewy zwykłe na zbyciu bo i tak zawalają , a świeciły lepiej niż bixy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

MAM OSRAM NIGHT BRAKER . HID? HMM NIE Chcę.

Najlepsze żarówki :good: Ja mam chyba ze 3 soczewy zwykłe na zbyciu bo i tak zawalają , a świeciły lepiej niż bixy :wink4:

jak masz na zbyciu to chętnie przygarnę:)

Opublikowano

MAM OSRAM NIGHT BRAKER . HID? HMM NIE Chcę.

Najlepsze żarówki :good: Ja mam chyba ze 3 soczewy zwykłe na zbyciu bo i tak zawalają , a świeciły lepiej niż bixy :wink4:

jak masz na zbyciu to chętnie przygarnę :)

Wyjmę i dam Ci info co i jak :wink4: Za 50zl komplecik popchnę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

eee. to za 70 w dziale gielda koles sprzedaje Bixy :)

Opublikowano

eee. to za 70 w dziale gielda koles sprzedaje Bixy :)

Ale wiesz dlaczego sprzedaje?? :cool1: Bo trzeba ten shit do regeneracji dać a to i tak dużo nie daje :kwasny: Ja jak założyłem bixy(wczesniej miałem xenon) to myślałem ze coś się zjebało :wallbash: Jedna soczewa z b8 świeci lepiej niż 2 bixy w b6 :decayed: Ale zwykły xenon daję radę :good:

Opublikowano
  • Autor

No to teraz chyba mam pomysł.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240925.0

Zrobimy Swapa, dołożymy d2s 5000 pod przetwornice HiD

I powinno być Pięknie.

Opublikowano

Kupiłem własnie te soczewki od gacka i też będę niedługo zakładał. Nie wiem tylko jak Hidy się sprawdzą w takim połączeniu :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.