Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 527,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uzywam tej pierwszej i daje rade.

Opublikowano

Co masz za myjke?

Ja mam reczna pianownice,ale z tym sie nie da pracowac.

Opublikowano

Bo mam w planach kupić właśnie pianownicę pod Karchera...macie jakieś konkretne modele, czy może być taka z casto za 50zł:D Czy po myciu pianą wystarczy odczekać i spłukać czy normalnie po jakimś czasie kiedy piana jest wciąż na aucie wziąć gąbkę i przetrzeć?

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

Droga bestia.Ponad tysiaka sobie cenia.

Opublikowano

Droga bestia.Ponad tysiaka sobie cenia.

Jak już kupować to na lata, choć ta co ma vario też jest spoko :wink:

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

Bo mam w planach kupić właśnie pianownicę pod Karchera...macie jakieś konkretne modele, czy może być taka z casto za 50zł:D Czy po myciu pianą wystarczy odczekać i spłukać czy normalnie po jakimś czasie kiedy piana jest wciąż na aucie wziąć gąbkę i przetrzeć?

Najlepiej spłukać większy brud z pianą, a potem przemyć gąbką.

Opublikowano

Mocowanie urządzeń pod myjkę jest chyba takie jak kiedyś(wcisk i obrót?) Bo myjka ma z 15 lat i dalej śmiga:)

Opublikowano

myjki mają różne średnice na wężach i pianownica musi być dedykowana do danego modelu

Opublikowano

Panowie chcę zrobic zakupy w niskim budżecie temat to myjka i polerka.

Myjka do 300 zł - wiem, że zaraz będzie tona odpowiedzi, że gowno że to że tamto..ale ja myję auto raz w tygodniu przy sprzyjających wiatrach..w zimę jeżdżę na myjki. Pytanie ..co kupic i jakie musi miec minimalne ciśnienie robocze ? Na allegro jest kupę tanich Variantów czy innych Black Deckerów i nie wiem na co zwraca uwagę prócz alu pompy, która ma teraz każda marketówka :wink:

Polerka- kwestia ta sama.. jak będzie użyta raz na dwa miesiące to będzie szczyt. Coś taniego i idiotoodpornego .

Jakie parametry będą optymalne ?

POWERTEC/DDCCARS PT88003 - POLERKA ROTACYJNA - ShowCarShine - Detailing Shop ?

Opublikowano

co do myjki za 300 zł to szału nie będzie, ciśnienie 120 bar a wydajność pewnie poniżej 300 L więc słabo, jak już to polecam Karchera bo jest bardzo wytrzymały

Opublikowano

Jakiegoś Karchera K2 spokojnie kupisz, miałem wcześniej takiego kilka lat i dawał rade, tzn dalej daje bo działa tylko już nie używam go do mycia auta :decayed: jak pianownicę podłączyłem to też nie było najgorzej...

Opublikowano
;) tez mam K.2
Opublikowano

A tak trzyma się magi, na mocno brudnym aucie podobno do 30min :wink:

chcialbym to zobaczy na filmie te 30 min :grin::polew: juz ci mowie ze to bzdura...

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

co do Karschera nie tylko patrzcie na cisnienie itp.

lepiej kupic model z chlodzeniem wodnym na silnik :wink: z wiadomych wzgledow.

od roku mam K 5.7 - Myjka Karcher K 5.700 +T300 X ALU 3x GiFT 7.700 (2387069536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i szczerze POLECAM :wink:

Opublikowano
Panowie chcę zrobic zakupy w niskim budżecie temat to myjka i polerka.

Myjka do 300 zł - wiem, że zaraz będzie tona odpowiedzi, że gowno że to że tamto..ale ja myję auto raz w tygodniu przy sprzyjających wiatrach..w zimę jeżdżę na myjki. Pytanie ..co kupic i jakie musi miec minimalne ciśnienie robocze ? Na allegro jest kupę tanich Variantów czy innych Black Deckerów i nie wiem na co zwraca uwagę prócz alu pompy, która ma teraz każda marketówka :wink:

Polerka- kwestia ta sama.. jak będzie użyta raz na dwa miesiące to będzie szczyt. Coś taniego i idiotoodpornego .

Jakie parametry będą optymalne ?

POWERTEC/DDCCARS PT88003 - POLERKA ROTACYJNA - ShowCarShine - Detailing Shop ?

polerke polecam K2, ma stabilizacje obrotów i wolny start

elakiery.pl - Elektronarzędzia ť Polerki ť K2 1200 W Polerka elektryczna - solidna

Opublikowano
Ja kupiłem tą: Shiny Garage Fruit Snow Foam 1L - Piany aktywne i efekt :) z pianownicą Kaerchera, piana trzyma się ok 5 min.

http://images35.fotosik.pl/1435/99713e5075150ca9.jpg

Bartek przeciez tu piany prawie nie widac :wink: pianownice Karchera :facepalm: czym predzej zamien na ten model

Monza Professional Snow Foam Lance with Karcher Fitting | eBay

sa tez troche tansze " no name "ale bywa ze po pewnym czasie lub natychmiast :grin: nie trzymaja cisnienia, nie sa dostatecznie szczelne itp... ale jak gwar jest to mozna sie pokusic :wink:

Snow Foam lance , Karcher 'K' series,Karcher HD/HDS, Kew/Alto, Bosch, Lavor, M22 | eBay

co do piany to ZDECYDOWANIE :whistling: - Valet Pro -PH Neutral Snow Foam Shampoo 5 Liter | eBay

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.