Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naklejka też fajna, była jako gratis czy zamawiałeś?

gratis

To jeszcze zdradz w jakim sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam jest napisane to jest to do wszystkiego, a co za tym idzie do niczego :). Nie używałem tego produktu akurat, ale miałem kiedyś produkty ori audi i nie byłem specjalnie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż kilka pln i kup jedno z tych, zależy jaki efekt chcesz osiągnąć - będziesz zadowolony:wink:

POORBOY'S WORLD NATURAL LOOK SATYNOWY EFEKT - ShowCarShine - Detailing Shop

MEGUIARS NATURAL SHINE NOWOŚĆ 2010 KOKPIT JAK NOWY - ShowCarShine - Detailing Shop

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

osobiście jestem zachwycony Natural Look'iem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż kilka pln i kup jedno z tych, zależy jaki efekt chcesz osiągnąć - będziesz zadowolony:wink:

POORBOY'S WORLD NATURAL LOOK SATYNOWY EFEKT - ShowCarShine - Detailing Shop

MEGUIARS NATURAL SHINE NOWOŚĆ 2010 KOKPIT JAK NOWY - ShowCarShine - Detailing Shop

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

osobiście jestem zachwycony Natural Look'iem:naughty:

Wszystko na ten temat :wink: Sam używam tylko natural looka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dawno tu nie zaglądałem (ogólnie na forum dawno)

Jako, że detaling`erzy z Was bardzo dobrzy prosże o poradę....

Bracik kupił Merca Okulara Avandgarde i środek zrobił sobie plakiem... bez śmiania... myślałęm, że nie wyjdę z tego auta przyklejony do tapicerki.... no cóż, on pracuje całymi dniami, więc wybaczcie mu nieświadomość

Jako że 3 lipca ma urodziny chciałem mu coś kupić

Nie wiecie z czego zbudowana jest deska, podłokietniki, tapicerka drzwi??? ogólnie jest miękka i wydaje mi sie że to skóra, ecoskóra zwał jak zwał... no chyba że jest to taki "miękki" plastik... raczej obstawiał bym na skórkę... macie jakieś pojęcie????

jeśli jest to skóra, to kiedyś kupiłem od Oscara (nie wiem czy wogóle jeszcze działa na tym forum) taki zestaw: dwuczęściowy Meguiar's Aloe Leather 2-Pack - cleaner i contidioner (do konserwacji i nabłyszczania bodajże) .... jako że został mi prawie cały cleaner to chciałbym dokupić coś do konserwacji / efekt końcowy.... no i jakie pady i szmatki????

nie wiem.... pomóżcie, bo chce mu taki zestawik sprawić.... i ewentualnie jakiś link do Oscara o ile żyje :).... lub kogoś innego z forum kto mógłby mi pomóc z zakupem

Podziękował....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie z czego zbudowana jest deska, podłokietniki, tapicerka drzwi??? ogólnie jest miękka i wydaje mi sie że to skóra, ecoskóra zwał jak zwał... no chyba że jest to taki "miękki" plastik... raczej obstawiał bym na skórkę... macie jakieś pojęcie????

Raczej eko.. Ostatnio robiliśmy wymianę boczków w fotelach od C klasy i tylko środek był skórzany..boki foteli i tył to najczystsze eko :decayed:

Panowie.. co do polerowania lamp ?? Potrzebuję czegoś dobrego bo moje lampy od A6 dopadła zaraza .. papierami wiadomo, że się dojedzie..ale co dalej do polerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być Meguiar's Polska - Sklep Online - Headlight Restoration Kit albo pasta Mellerud, cofnij się kilka stron to tam fotkę wstawiałem jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy pasta tempo di tego

Proszę Cię :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu wysrałem troszkę grosza na Lare EPL 11. Ktoś używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupilem taki zestaw czy to wystarczy na pierwszy raz zeby odswierzyc autko ?

• Meguiars Soft Foam Applicator Pads Auftragsschwamm

• Meguiars NXT Wash & Wax Set Wasch- und Wachsset, je 561ml + 532ml

• Meguiars Deep Crystal Paint Cleaner Lackreiniger, 473ml

• SONAX 05132000 FlugrostEntferner

• Meguiar's G1016EU Smooth Surface Clay Kit, 473 ml Quik Detailer, 177 ml Ultimate Quik Wax, 2x 80 g Knete und 1 Supreme Shine Mikrofasertuch

• SONAX 03342000 TeerEntferner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupilem taki zestaw czy to wystarczy na pierwszy raz zeby odswierzyc autko ?

Meguiars Soft Foam Applicator Pads Auftragsschwamm

Meguiars NXT Wash & Wax Set Wasch- und Wachsset, je 561ml + 532ml

Meguiars Deep Crystal Paint Cleaner Lackreiniger, 473ml

SONAX 05132000 FlugrostEntferner

Meguiar's G1016EU Smooth Surface Clay Kit, 473 ml Quik Detailer, 177 ml Ultimate Quik Wax, 2x 80 g Knete und 1 Supreme Shine Mikrofasertuch

SONAX 03342000 TeerEntferner

d*pa. Ile chcesz kasy na kosmetyki dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FrOstyyy. za takie teksty to podziękował.

Chciałem spytać kumatych czy ten zestaw mi wystarczy by autko jakoś wyglądało, bo im więcej czytam tym mniej wiem.

Moze znajdzie się ktoś bardziej rozgarnięty i podpowie ?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś coś w miarę dobrego i nie drogiego na rysy (srebrny metalik) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś coś w miarę dobrego i nie drogiego na rysy (srebrny metalik) ?

Przeczytaj kilka ostatnich stron, takich pytań było już bardzo dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FrOstyyy. za takie teksty to podziękował.

Chciałem spytać kumatych czy ten zestaw mi wystarczy by autko jakoś wyglądało, bo im więcej czytam tym mniej wiem.

Moze znajdzie się ktoś bardziej rozgarnięty i podpowie ?

Z góry dzięki.

Dlatego napisałem, że to jest d*pa zestaw :decayed:

Glinka - VALETpro YELLOW CLAY BAR 100G - GLINKA DO UŻYTKU Z WODĄ JAKO LUBRYKANT - ShowCarShine - Detailing Shop

Szampon - SHINY GARAGE PINK GLOSS CAR WASH 500ML - ShowCarShine - Detailing Shop

APC - NIELSEN APC CYCLONE 1 LITR - ALL PURPOSE CLEANER - ShowCarShine - Detailing Shop

Wosk + aplikator + mikrofibra - COLLINITE ZESTAW Najdłuższa Ochrona - ShowCarShine - Detailing Shop

Smoła - MAC PRICKBORT MAC 124 - 1L USUŃ SMOŁĘ ZOSTAW WOSK - ShowCarShine - Detailing Shop

Rękawica (najlepsza na rynku :)) - CAR PRO WOOL WASH MITT - MEGA PUSZYSTA I DELIKATNA - ShowCarShine - Detailing Shop

Napisz co chcesz osiągnąć, ile masz na to pieniędzy, bo zestaw można robić w nieskończoność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze brakuje Iron-X'a, szampon bym zastąpił Surf City Garage Pacific Blue, no i Quick Detailera brakuje

6d5fd0b96ec03505.jpg

tak wyglądają kropelki po samym szamponie Surf City, bez wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...