Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się tylko chwalę, że czekam na kolejne zamówienie z SCS i już nie mogę się doczekać pracy z QD... Touran nie umyty w sobotnie południe, bo chce zobaczyć efekt umycia z QD...

Założyłem tylko potencjometr gazu z GTI (żeby nie pisać że pedał założyłem) i wymieniłem obudowę lusterka, którą rozwaliłem cofając na wczasach:( wzorowałem się na manualu z AUDI A4 B8 i dało radę:)

Ale żeby nie było, że nic nie robiłem umyłem bracholowi Hyundaia :) jednak woda w sobotę musi być !!!

To tak se napisałem dając znać że żyję... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azik miałeś na myśli użycie QD po myciu jako booster dla wosku ? Mam nadzieję, jaki QD zamówiłeś?

vario Ty znów terminologią rzucasz, a ja prosty amator jestem, co chce mieć fajne i czyste autko :)

nie wiem, czy o to Ci chodziło, ale odpowiem tak trochę celując bo nie zrozumiałem pytania....

dwa tyg temu po umyciu robiłem swoje autko Collinite`m 476 - chwaliłem się zdjęciami brązowego Touranka... potem widziałem S4 Gracjana co kładł właśnie ten QD i ze zdjęć mi się podobał efekt....

więc zamówiłem MEGUIARS - LAST TOUCH + fibry:

- na I rzut mikrofibra CRYSTALDETAIL

- ostateczne dopieszczenie EUROW SHAG WEAVE MICROFIBRE TOWEL ....[ już nie miałem kasy na WWL Daimos (WET WET LOOK DAIMOS) ]

a więc auto było wywoskowane, dwa tyg nie jeżdżone (2x po faJki do sklepu), tera chce je umyć: Karcher+2wiadra+bIG aPPLE, wytrzeć FLUFFY DRYER i nałożyć MEGUIARS - LAST TOUCH

O to chodziło??

Masz uwagi - pisz:) będę wdzięczny - się nauczę jeszcze więcej

Sent from my Variophone

No i angielski się kłania a ja noga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym polecice czyscic szybke zegarow? U kumpla w X6 zrobily sie zmazy i nie moge tego niczym doczyscic:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos bardziej tlustego, jakby ktos przetarl szmatka nasaczona preparatem i nie wytarl do sucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miałem taki efekt jak mi umyto szybe przednia na zewnatrz a pozniej w srodku i na to zegary :D

szampon z woskiem i dlatego od srodka szyby byla masakra tak jak i na zegarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś Lare epl - 41? Jest do niej uchwyt "U" albo można takie coś ewentualnie dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę nałożyć dwie warstwy wosku na lakier, zawsze nakładałem jedną, więc nie było problemu, a teraz się zastanawiam ile odczekać między pierwszą warstwą, a drugą i czy coś jeszcze muszę wykonać przed drugą warstwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy zmyjesz to płynem do szyb ewentualnie możesz użyć jakiegoś Quik interior detailera one nie zostawiają nic tłustego.

Probowalem usunac to VP Citrus Bling w stezeniu 1:3, plynem do szyb ajax bodajrze i nic. Wieczorem zabiore sie jeszcze raz za pomoca cleanera do szyb, cleanera do lakieru i IPY bo to mam w swoim arsenale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...