Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do meguiarsa lepiej użyć polerki czy ręcznie? Używałem co jakiś czas politury z sonaxa, ale bez efektu z myślą, że coś pomoże, ale...rysy jak były tak są.

Przyznam się, że myślałem o Clear Coat Safe Polishing Compound, a później Cleaner Wax Paste/liquid, ew. Deep Crystal Carnauba Wax. Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro masz dostep do polerki to zrob pelna korekte.

Recznie nie uzyskasz nigdy takich efektow.

Co do srodkow,ktore podales to pierwszy jest do stosowania tylko recznego.

Nie uzywalem ich,ale pewnie efekty beda podobne do tych co podalem./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pilnie porady w sprawie wyprania foteli materialowych. Chodzi mi o wypranie ich domowym sposobem bez uzycia odkurzacza pioracego. Czy mozecie mi cos polecic dostepnego normalnie w sklepach bo na przesylke juz za pozno !? Sprawa pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowym sposobem, to zrób roztwór vanisha do dywanów, namocz tym gąbkę i heja. Schodzi wszystko, od tłustych plam po krew:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiem o vanishu troche ale tez bardzo negatywne rzeczy :/

woda z szarym mydłem i podstawowe brudy usuniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam problem. Chciałem kupić szampon do mycia samochodu, ale ilość postów w tym temacie mnie przeraża żeby się przez nie przebić i wybrać coś dobrego. Dlatego proszę o poradę: jaki szampon mam kupić do mycia mojej pięknej czarnej Audi? Zaznaczam, że potrzebuję preparat tylko do umycia samochodu, bo niestety nie mam tak dużo czasu, aby bawić się w te wszystkie pastowania, i mycia po kilka razy (a bardzo żałuję że nie mam na to czasu, bo chętnie bym się tak pobawił).

Chciałbym taki szampon, który nie będzie zostawiał zacieków. Bardzo proszę o poradę.

Duragloss #901 :thumbup1:

A coś tańszego, tak do 80 - 100 zł ?? Jak żona się dowie ile dałem na szampon do auta to ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli o takim szamponie do samochodu: VALETPRO CONCENTRATED CAR SHAMPOO 5L? Cena jest bardzo przystępna i pojemność duża. Za Meguiar's Gold Class albo Surf City Garage Pacific Blue Wash o pojemności 3,8 litra trzeba już wyrzucić około 120 PLN kurcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupować takie pojemności??? bez sensu, ja mam Megsa zużytego po 2 latach do niecałej połowy, Surfa kupiłem 1 L i pewnie na długo wystarczy, kupisz litr, zużyjesz a potem można coś innego kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz w moje słowa :)

jak będziesz robił pre-wash to zaoszczędzisz na szamponie i efekt będzie lepszy, trochę testowałem z szamponami wymienionymi przeze mnie, jak dasz za dużo to ciężko będzie wytrzeć do sucha i będą smugi, te szampony są mega wydajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam problem. Chciałem kupić szampon do mycia samochodu, ale ilość postów w tym temacie mnie przeraża żeby się przez nie przebić i wybrać coś dobrego. Dlatego proszę o poradę: jaki szampon mam kupić do mycia mojej pięknej czarnej Audi? Zaznaczam, że potrzebuję preparat tylko do umycia samochodu, bo niestety nie mam tak dużo czasu, aby bawić się w te wszystkie pastowania, i mycia po kilka razy (a bardzo żałuję że nie mam na to czasu, bo chętnie bym się tak pobawił).

Chciałbym taki szampon, który nie będzie zostawiał zacieków. Bardzo proszę o poradę.

Duragloss #901 :thumbup1:

A coś tańszego, tak do 80 - 100 zł ?? Jak żona się dowie ile dałem na szampon do auta to ...:)

Duragloss jest po ok 35zł/475ml :wink:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Mam w domu dwa samochody do mycia, a czasami jeszcze brat przyjeżdża więc trochę tego szamponu zużywamy.

Tak jak pisze varo, to są koncentraty i średnio nakrętka wystarcza na 10L wody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy szampon nada się pod pianownice czy do tego należy kupić dedykowany do tego zastosowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...