Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

jest to trzecie mycie po woskowaniu i efekt jest jak widać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanie, czy do środka cleaner wax można stosować np Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner? Narazie chce kupic szampon i cleaner wax, mógł bym jeszcze dołożyć jeszcze do jednego środka, tylko który najlepiej żeby efekt był najlepszy? Jak sie przekonam to zakupie cały zestaw :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner - po użyciu tego środka musisz zabezpieczyć karoserię woskiem bo jest to środek który delikatnie poleruje, usuwa oksydację i wygladza lakier, po tym karoseria jest przygotowana na wosk najlepiej Goldclas lub Techwax i jest blysk potwierdzam z autopsji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli polerke DC step 2 moge odpusic? no wierze bo widziałem efekty jeszcze jak zdjęcia były :> a co myslisz o Deep Crystal Step 3 Wax Liquid? jest przez pol tanszy od NXT ale narazie nie chce szalec i zastanawiam sie nad nim, a w przyszlosci zainwestowal bym w NXT :)

Dzieki za odpowiedz :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do eksperta:

Co sądzisz o używaniu benzyny ekstrakcyjnej do zmywania smoły??

Jest bardzo skuteczna i nie kosztuje tyle.

Stosuję to kilkanaście lat i zawsze się sprawdza a potem mycie i woskowanie.

Czy są jakieś środki do koloru czarnego ??

Pytam się ponieważ miałem rózne kolory samochodów i z żadnym nie miałem tyle problemów co z czarnym.

Zawsze używałem pasty tempo do likwidacji zadrapań tzw. podklamkowych - od paznokci rewelacja

ale to co tempo robi na czarnym lakierze to masakra. Powstawały takie koliste zadrapania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedż nie eksperta:

ja też stosuję bezynkę ekstrakcyjną do trudno usuwalnych zanieczyszczeń z lakieru i jeszcze nigdy nic się lakierowi nie stało, pozatym że był czysty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem mały pakiecik: :naughty:

- NXT Generation Car Wash,

- Water Magnet Microfiber Drying Towel,

- NXT Generation Tech Wax,

- Scratch X,

- Quik Detail Pad

Po zastosowaniu mogę powiedzieć że:

- NXT Generation Car Wash - naprawdę wydajny szampon, dobrze zmiękcza wodę, ciężko go spłukać nawet z ręki, o super zapachu,

- Water Magnet Microfiber Drying Towel - nie zauważyłem nic szczególnego pomiędzy tą mikrofibrą a taką za 10-20 zł (poza 8-krotnie wyższą ceną i że też jest robiona w Chinach jak już chyba prawie wszystko),

- NXT Generation Tech Wax - i tu się bardzo ale to bardzo miło zaskoczyłem, rewelacyjna pasta powiedziałbym, że lepiej się sprawdziła w przypadku drobnych rys niż Scratch X, no i ten efekt cud malina, świetnie wydobywa głębie koloru, bardzo wydajny również poniekąd dzięki praktycznemu aplikatorowi, jeszcze tylko muszę dokupić jakiś środek do robienia mokrego efektu i :dance:

- scratch X to kompletna porażka nie zlikwidował nawet drobnych rys (stosowałem tak jak pisał Screw ) według mnie strata kasy - o wiele lepsza jest pasta tempo (tylko trzeba używać z wyczuciem),

- Quik Detail Pad - bardzo chłonna i delikatna gąbka, czasami za delikatna jak ktoś lubi pieścić swoje autko to będzie zachwycony :naughty:

Narazie to tyle.

Poszukuję jeszcze jakieś dobrego środka do kokpitu ale takiego żeby pozostawiał mat.

Może ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuś zapomniał o nas, przypomnę mu o nas przy okazji, ale jest strona firmowa i forum więc tam proszę pytać adres na poczatku tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mamy jeszcze zniżkę 10% przy zakupie?

Jakoś nie widzę, aby przy potwierdzeniu zamówienia był liczony rabat?

Czy może robię coś nie tak?

Musisz wyraźnie poprosić o rabat pisząc w uwagach zamówienia: Zniżka dla klubu Audi A4

Ja przy jednym zamówieniu zapomniałem dopisać (myśląc, że mają mnie już w bazie jako klubowicza A4) i nie policzyli zniżki. Jednak obiecali zwrócić kaskę wraz z następnym zamówieniem co też uczynili. Pełna kulturka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mamy jeszcze zniżkę 10% przy zakupie?

Jakoś nie widzę, aby przy potwierdzeniu zamówienia był liczony rabat?

Czy może robię coś nie tak?

Musisz wyraźnie poprosić o rabat pisząc w uwagach zamówienia: Zniżka dla klubu Audi A4

Ja przy jednym zamówieniu zapomniałem dopisać (myśląc, że mają mnie już w bazie jako klubowicza A4) i nie policzyli zniżki. Jednak obiecali zwrócić kaskę wraz z następnym zamówieniem co też uczynili. Pełna kulturka.

No tak, być może naliczą mi rabat jeśli zamówię towar z przesyłką - płatne przy odbiorze.

Wolę zapłatę przelewem na ich konto i tu jest problem...

Zresztą zaraz zadzwonię i zapytam.

P.S. malik - dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...