Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj chyba w Borku czarne b6 na RZE z ramkami a później w blazowej czarne b7 na srebrnych ramkach ;-)

Opublikowano

Dziś widziane :

Czarny sedan b5 w Rzeszowie stał na poboczu w stronę Łańcuta.. Wlepa klubowa i kierunki US.

I czarny b6 avant na trasie Łańcut -Leżajsk. Mijaliśmy się przed źołynia.. Koło 17.za sterami jak dobrze widziałem była kobieta.

Pozdrawiam serdecznie kolegów.

Pozdrawiam :)

Czyli wlepe widać :)

Edytowane przez F4R3LL

Opublikowano

Dziś widziane :

Czarny sedan b5 w Rzeszowie stał na poboczu w stronę Łańcuta.. Wlepa klubowa i kierunki US.

I czarny b6 avant na trasie Łańcut -Leżajsk. Mijaliśmy się przed źołynia.. Koło 17.za sterami jak dobrze widziałem była kobieta.

Pozdrawiam serdecznie kolegów.

Pozdrawiam :)

Czyli wlepe widać :)

widać i to całkiem dobrze. :wink:

Dziś za myjnią bezdotykowa przy rondzie na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu przy bloku widziany sedan b5.. Pozdrawiam.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

:hi:

Kogo "ustrzeliłem" u siebie na wsi ?

5bd6853136c15eca975a6e64449ca610.jpg

Pozdro dla Kierownika ;)

Opublikowano

Dzisiaj pod Bernardynami granatowa B5 RLA :hi:

Opublikowano

Czeka sobie na wyjazd [emoji12] 807fdd230c8a6bc9b073245da066dfbb.jpg

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj 7:50 widziane na Alei Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego przed rondem granatowe B 6 sedan za kierownicą dama,pozdrowionka:)

Opublikowano

Dzisiaj pod Bernardynami granatowa B5 RLA :hi:

Żona tam parkuje :-)
Opublikowano

Wczoraj koło 14.00 zaparkowany R7 Jarek - Plac Ofiar Getta/Żeromskiego - niedaleko Avanti :wink:

Opublikowano

Wczoraj koło 14.00 zaparkowany R7 Jarek - Plac Ofiar Getta/Żeromskiego - niedaleko Avanti :wink:

co on tam robił :D

Opublikowano

Po żarcie dla Kazka pojechał :grin::grin::grin::grin::P

Opublikowano

Pozdrawiam kolege co "jechal"- czyt. stal w korku:D podkarpacka w kier. boguchwaly :) ok 15:20 srebrne B6 kombi

Opublikowano

Pozdrawiam kolege co "jechal"- czyt. stal w korku:D podkarpacka w kier. boguchwaly :) ok 15:20 srebrne B6 kombi

:hi: rozglądałem się ale nie widziałem nikogo na ramkach, widocznie przeoczyłem :wink:

Opublikowano

Dzisiaj na Wspólnej w Rzeszowie kolo 12.00 biała B5 RLA z tylna klapa US. Ładna sztuka :)

Edytowane przez SnOOpie

Opublikowano

Dzisiaj okolice 7 rano na podkarpackiej na skrzyżowaniu obok akademików Avant Kornela :)

Jechałem służbowym Punciakiem, nie było jak pomachać nawet ;)

Pozdrowienia Kornel :)

Edytowane przez alfar

Opublikowano

Ja też muszę pozdrowić :)

pozdrawiam kolegę który jechał a4 b5 w kolorze czerwony i nr rej RJA 15NG , widziany na pruchnickiej :) P.s jechałem za tobą

Opublikowano

Dzisiaj okolice 7 rano na podkarpackiej na skrzyżowaniu obok akademików Avant Kornela :)

Jechałem służbowym Punciakiem, nie było jak pomachać nawet ;)

Pozdrowienia Kornel :)

O widzisz, jakbyś B7 jechał to na pewno bym zauważył :decayed: Pozdrówki :hi:

Opublikowano

Wczoraj w Przeworsku widziałem czarne B6 w s-line - ramki klubowe RLA. Kolega chyba na w kolumnie ślubnej jechał.

pozdrawiam.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej b6 avant jechał dzis na przeworsk na rondzie na lwowskiej okolo 15.

Opublikowano

Dzisiaj widziany Slawek zaparkował na plantach na trawie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.