Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek 2-go wolne :naughty: ,mam podskoczyć po Ciebie :cool1: ,ok :good:

Spytom sie muti jak ona to widzi i dam Ci jeszcze znać ;)

Pewnie bedzie wolala jechac sama ,przynajmniej na baku obroci spokojnie :gwizdanie: ostatnio nie bylo takiej szansy :no::embarrassed:

:> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek 2-go wolne :naughty: ,mam podskoczyć po Ciebie :cool1: ,ok :good:

Spytom sie muti jak ona to widzi i dam Ci jeszcze znać ;)

Pewnie bedzie wolala jechac sama ,przynajmniej na baku obroci spokojnie :gwizdanie: ostatnio nie bylo takiej szansy :no::embarrassed:

:> :> :>

Kasa za paliwo dostana zwrócono :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oblecimy na 2 bakach :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:23_________________________________________________no niestety foty przy sztucznym świetle wyszły lipnie, zrobie jutro za dnia i wrzucę , :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:41_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oblecimy na 2 bakach :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:23_________________________________________________no niestety foty przy sztucznym świetle wyszły lipnie, zrobie jutro za dnia i wrzucę , :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:41_________________________________________________

:hi:

:hi: :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co do spota to jestem za ogniskiem 30-tego :gwizdanie:

Arturoo kiedy mi wyrezasz drl'e :?: :naughty:

no i jeszcze jedna sprawa, coś niedobrego zaczyna się dziać z moją A4 (chyba za długo stoi w garażu). od czasu do czasu zacinają mi się kierunkowskazy i zamiast mrugać świecą non stop, co wy o tym myślicie :?: i druga sprawa, od czasu do czasu zapala mi się na fisie "sensor oleje" ale jak tylko wyłączę ponownie zapłon to następnym razem już się nie zapala :mysli: oleju jest ok bo sprawdzam. co o tym sądzicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek trzeba jedynie zamówić SD-2 ,podpiąć nie ma problemu -zrobię to :wink4:.

Jak aku słabnie to się chyba pojawiał przy odpalaniu " ! " jak mnie pamięć nie myli :mysli:.

Czujnik oleju z miski pewnie do wymiany będzie-też tak miałem :confused4: ,pojawiała się żółta "konewka" przy dobrym poziomie oliwy,dopiero wymiana czujnika rozwiązała problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto sprawdzić aq jak auto długo stoi , ew. może jakaś wilgoć gdzieś się dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czujnik ori w używce jakieś 50 pln plus kw :wink4:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 14:01_________________________________________________

Ale warto sprawdzić aq jak auto długo stoi , ew. może jakaś wilgoć gdzieś się dostaje

Natalia musi nim trochę pojeżdzić jak go nie ma żeby aku nie stał i nie marniał ,wilgoć klekotowi nie powinna nabroić ,benzynie szybciej bym się spodziewał :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 14:03_________________________________________________Robert sprawdź mi proszę numer w etce jak będziesz miał chwilkę wolną ,potrzebuję do AVF'a wąż od turbo w dół schodzący do rurki , która idzie w zderzaku , muszę namierzyć jakąś używkę dla ojca bo musi go wymienić - w aso zaśpiewali 380 pln :wallbash: za niego,spróbuję go namierzyć na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wilgoć klekotowi nie powinna nabroić ,benzynie szybciej bym się spodziewał :gwizdanie:...

mam na myśli elektronikę :cool1: a wtedy co różnica czy klekot czy benzin :mysli::cool1:

[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 14:10_________________________________________________

... sprawdź mi proszę numer w etce jak będziesz miał chwilkę wolną ,potrzebuję do AVF'a wąż od turbo w dół schodzący do rurki , która idzie w zderzaku , muszę namierzyć jakąś używkę dla ojca bo musi go wymienić - w aso zaśpiewali 380 pln :wallbash: za niego,spróbuję go namierzyć na allegro :wink4:

Wąż bezpośrednio co idzie od turbo w dół ? Z takim kolankiem i łączy się ze rurą poprzeczną pasa przedniego ?

VIN potrzebuję ( są dwa rodzaje ) , jest to automat czy manual ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek dzięki za wczoraj :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Oto efekty wczorajszej zabawy z lutownicą i kabelkami :kox:

na postojówkach

imag0851.jpg

włączone drl'e :>

imag0850y.jpg

mijania

imag0852.jpg

[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 14:19_________________________________________________wąż jakiś esowaty,Pretor mi dzwonił ,że taki trzeba wymienić - turbo czyści u ojca, vinu jeszcze nie mam ale jak mi ojciec oddzwoni to Ci zaraz wyślę [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 14:30_________________________________________________skrzynia man 6-tka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wąż jakiś esowaty,Pretor mi dzwonił ,że taki trzeba wymienić - turbo czyści u ojca, vinu jeszcze nie mam ale jak mi ojciec oddzwoni to Ci zaraz wyślę ... skrzynia man 6-tka

bardzo często te węże padają , główna przyczyna przeładowywanie gwizdawki

do VINu WAUZZZ8E_3_500000 - 8E0 145 834 M ~ 702 PLN w ASO

powyzej VINu WAUZZZ8E_4_000001 ( rok modelowy 2004 ) - 8E0 145 834 AR ~ 786 PLN w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ci to świeci prawie jak u mnie :decayed::good:

no :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ci to świeci prawie jak u mnie :decayed::good:

U Artura jakoś lepiej :gwizdanie: :mysli::cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ci to świeci prawie jak u mnie :decayed::good:

U Artura jakoś lepiej :gwizdanie: :mysli::cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

A u Ciebie wcale :polew: tylko jskiś ujowy HID :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie wcale :polew: tylko jskiś ujowy HID :decayed:

Nie widziałeś jakie teraz mam :naughty::cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...