Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

hello Synki :hi:

Artur tos Ty juz piatke wpakowal a jeszcze glowica Cie czeka? zwykle nie przeklinam ale.. ale ja pierd_ole :confused4:

no to ten swap to jednak byla najlepsza opcja a tak to faktycznie juz chyba za pozno.. :confused4:

ale zanim zaczniesz dalej ladowac to przelicz lepiej wszystko.. moze udaloby sie odzyskac z tych czesci co wlozyles :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

no chce sprawdzić wtryski i gniazda zaworowe jeszcze jak już tak daleko będzie ,ani mi nie gadaj normalnie brak słow,rozwala mnie to najbardziej ,że auto stoi ,a mi urlop leci ;( :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie martw się jak wrócę z urlopu to ochrzcimy ten nowo narodzony motorek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzięki chłopaki za słowa uznania. Nic wielkiego. Służę pomocą jak by co.

Grzesiek26gs wężyk ten przy filtrze powietrza jest tylko do zasysania powietrza przez N75 gdy musi opuścić sztangę i nawet jak go odłączysz to i tak nie ma to wpływu na pracę turbiny tyle tylko, że N75 i N18 będą zasysać w razie potrzeby powietrze nie przez filtr powietrza tylko z zewnątrz nie przefiltrowane.[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 16:53_________________________________________________Artur współczuję. Tyle kasy ja pier... Tak dbasz o auto a tu takie niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie płata figle niestety ,myślę ,że przy mojej eksploatacji i tak długo V-ka wtrzymała bezawaryjnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że przy mojej eksploatacji i tak długo V-ka wtrzymała bezawaryjnie :wink4:

oj masz rację :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie płata figle niestety ,myślę ,że przy mojej eksploatacji i tak długo V-ka wtrzymała bezawaryjnie :wink4:

Lekkiego życia to ona nie ma przy Tobie :wink4: .

Wracając do wężyka wchodzącego w obudowę filtra powietrza chodziło mi oczywiście o nieszczelność, jeśli jest zagięty lub przytkany to będzie miał wpływ na pracę turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że przy mojej eksploatacji i tak długo V-ka wtrzymała bezawaryjnie :wink4:

oj masz rację :decayed:

Napisz do Audi powinni Ci dawać silniki do testów wytrzymałościowych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 19:41_________________________________________________Arek sprzedałeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaś trza jechać... :kwasny::disgust:

ale odbębnić ten tydzień i tydzień wolnego, potem już z górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wężyka wchodzącego w obudowę filtra powietrza chodziło mi oczywiście o nieszczelność, jeśli jest zagięty lub przytkany to będzie miał wpływ na pracę turbiny.

byl przylamany :wink4: wiec chyba to byla przyczyna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie do Was...

udalo mi sie wyszarpac z a8 tylnej polki dwa glosniki (bose) i kazdy z nich ma wbudowany wzmacniacz :kox: i sa dwie wtyczki jedna na 2 piny (szary ciemny i miebieski ida do tego wzmacha plytki +MHT-), druga na 5 (zielony i zolty do -EIN+ i szary jasny, czarny, czerwony kolejno SL -UB +UB) i jak to mam podlaczyc :?: do przodu

pomozcie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze do tej 2 pinowej i bedzie :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:07_________________________________________________halo...i jak pomozecie :?: :!: :cool1:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:18_________________________________________________hm...i jedna mysl mi jeszcze sie nasunela...jak podlaczyc tego ORI piszczka (tweeter) do tego glosnika :mysli: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...