Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Kuna gdzie warto kupować gry na xbox'a, gdzie są tanie i jest duży wybór :?:

Arek ja bym Ci polecił najpierw "przeróbkę" X-a ( wiadomo przez neta nie pograsz ale gry będą za kilkanaście/kilkadziesiąt zł ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Allegro :decayed:

Ja się zdecydowałem na przeróbkę jutro prawdopodobnie jadę do boguszowic swojego przerobić bo tak to 60 min i gra już na moim kompie i 179zł zaoszczedzone :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro :decayed:

Ja się zdecydowałem na przeróbkę jutro prawdopodobnie jadę do boguszowic swojego przerobić bo tak to 60 min i gra już na moim kompie i 179zł zaoszczedzone :evil:

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro :decayed:

Ja się zdecydowałem na przeróbkę jutro prawdopodobnie jadę do boguszowic swojego przerobić bo tak to 60 min i gra już na moim kompie i 179zł zaoszczedzone :evil:

polecam gościa nagrywałem u niego nowego softa, szybko i fachowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja bym Ci polecił najpierw "przeróbkę" X-a ( wiadomo przez neta nie pograsz ale gry będą za kilkanaście/kilkadziesiąt zł ) :wink4:

jak mi się skończy gwarancja to go przerobie :wink4:

bo tak to 60 min i gra już na moim kompie

na przerobionego gry się ściąga z netu :?: są wtedy wszystkie dostępne i te najnowsze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z cenami?

nie pamiętam do końca, chyba na forum xboxowym jest jego cennik :wink4: ja wgrywałem tylko nowy soft u niego, bo mój X był przerobiony już jak go kupowałem.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:41_________________________________________________

Arek ja bym Ci polecił najpierw "przeróbkę" X-a ( wiadomo przez neta nie pograsz ale gry będą za kilkanaście/kilkadziesiąt zł ) :wink4:

jak mi się skończy gwarancja to go przerobie :wink4:

bo tak to 60 min i gra już na moim kompie

na przerobionego gry się ściąga z netu :?: są wtedy wszystkie dostępne i te najnowsze :?:

są dostępne i można ściągać, jedynym problemem jest właściwa nagrywarka i coraz to nowe softy, które musisz na X-a wgrać by dana gra śmigała,o ile w oryginalne robisz to przez neta, w przeróbce nie jest to już możliwe tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboy a jakie ty masz gry :?: może bym coś od ciebie pożyczył :decayed:

mam wszystko to co nowego wchodzi, ale same piraty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja bym Ci polecił najpierw "przeróbkę" X-a ( wiadomo przez neta nie pograsz ale gry będą za kilkanaście/kilkadziesiąt zł ) :wink4:

jak mi się skończy gwarancja to go przerobie :wink4:

bo tak to 60 min i gra już na moim kompie

na przerobionego gry się ściąga z netu :?: są wtedy wszystkie dostępne i te najnowsze :?:

tez jestem tego samego zdania, mozna kupic gry w wersji bundle copy czyli zalaczane do zestawu z konsola za pare groszy, dzis wzialem forze 3 za 49zl nowke ori tyle ze bundle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint i 18-stki na polskie drogi się nie nadaje. Mam znajomego co założył gwinta i 17-stki i teraz myśli czy nie kupić na codzień innego samochodu bo tym się na dłuższa mete nie da jeździć. Auto do roboty ma być a nie na pokazy :) Bardziej liczy się żywotność silnika 1.9TDI i wygoda w środku niż gwinty, felgi czy bodykity :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 13:40_________________________________________________

:gwizdanie: jeszcze nie było sytuacji abym nie dał rady, a ponad pół Polski przejeździłem na -70 :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________apropos :embarrassed: zapomniałem kapelusza zdjąć :hi:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint i 18-stki na polskie drogi się nie nadaje. Mam znajomego co założył gwinta i 17-stki i teraz myśli czy nie kupić na codzień innego samochodu bo tym się na dłuższa mete nie da jeździć. Auto do roboty ma być a nie na pokazy :) Bardziej liczy się żywotność silnika 1.9TDI i wygoda w środku niż gwinty, felgi czy bodykity :gwizdanie:

To Ty chyba nigdy na 18" nie jeździłeś :gwizdanie: nie dziwie się jak ktoś kupi gwint za 1000zł i oczekuje komfortu, co innego gwint z regulacją twardości, wtedy jest komfort i wygląd :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 09:46_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 09:47_________________________________________________PS. Robert czemu kasujesz moje komenty na Motostat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tracicie gwarancji na sprzęt przerabiając, można wrócić do softa przed przeróbką. Plomby nie są zrywane.

A z drugiej strony na co mi konsola jak nie mam w co grać... :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:36_________________________________________________A zapomniałem :hi:

Powiedzcie mi na co ten biały skurczybyk za oknem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tracicie gwarancji na sprzęt przerabiając, można wrócić do softa przed przeróbką. Plomby nie są zrywane.

A z drugiej strony na co mi konsola jak nie mam w co grać... :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:36_________________________________________________A zapomniałem :hi:

Powiedzcie mi na co ten biały skurczybyk za oknem :wallbash:

a co zasp się boisz :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...