Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

może dlatego było tyle miejsca bo obsługa jak i jakość jedzenia tam jest :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

może dlatego było tyle miejsca bo obsługa jak i jakość jedzenia tam jest :thumbdown:

a mi tam smakowało nie narzekałem :decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeżdzone :decayed:

na reklamy jak uzywasz firefoxa dodatek adblock plus na chrome tez cyba jest ja dodatkowo uzywam peerblock+

dzieki Mervin, Wiesiek mi to ostatnio polecał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Seves jak po nartach :?:

wypas :decayed:

serio my sie najezdzili dojs.. od 17 było jezdzenie z planeta za darmo :decayed: a ludzi na szczescie nie bylo wiec gora dol non stop :wink4:

i temperatura -14st a znosnie w ogóle mi zimno nie było.. co inneg 2tydnie temu -21na cienkowie nie szło wytrzymać :no:

na koniec jeszcze se posmigalem pod wyciagiem fajny fun był :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 13:15_________________________________________________

śliczny ale mocy bym się przyjrzał :decayed:

jak się hamuje automaty? realne w ogóle są wyniki z hamowni?[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 13:27_________________________________________________jak szukacie to Laki ostatnio wynalazł taką:

http://moto.allegro.pl/unikat-audi-a4-1-8t-163ps-s-line-skora-bose-19-cal-i2106977510.html

i na miejscu :naughty:

wiadomo ciekawe co i to i jak i gdzie i w góle.. ale wg mnie zobaczyć warto bo dość ciekawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Hammer Boskie a4. Gdyby coś takiego było w dieslu bez wahania bym jechał nawet nad morze :slina:

Znam to auto z SJZ - często widuje je jak jeżdżę do Panny na Mszanna [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 14:03_________________________________________________to jest dość ciekawe

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=157383746&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&ambitCountry=DE&zipcode=33334&zipcodeRadius=100&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&tabNumber=2

ciekawa i super cena bo ma ekstra wypas :good:

szkoda ze takie dupiate fotki jak Hammer napisał ..

nie wiecie od kiedy zice s-line szły w b6 bo myślałem że 03-04r.. zależy kiedy ta była wyprodukowana bo rej 11.02 to może być połowa roku a może byc może model na 03 :mysli: ale wygląda na ten model 01-02 bo tunel przetarty i klimatronik też ma przetarty knefel :mysli: szkoda że nie widać włącznika świateł bo by dużo wyjaśniło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieakwy i bdb cena , zawieche za parę stówek bys wyrezał :decayed:

ale fotek wnętrza brak, tarnów a rej mi się wydaje W ..

słabe fotki ale chyba jest duża soczewka czyli bixy.. przebieg idealny do sprawdzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy czekaja az auto kupisz i flacha postawisz :naughty::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...