Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkie rolki robi INA ... paski Conti , Dayco , Gates ... pompy wody - nikt nie wie ( ale nie są to SKF ) ja kupiłem pompę Hepu bo jako nieliczne mają metalowy wirnik

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

A jakaś gwarancja? :decayed:

Gwarancję da ten kto będzie zakładał :cool1:

Jaki masz dokładnie rocznik tego auta ? Najlepiej napisz 10 pozycję z VINu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest gwarancji na rozrząd gościu mi powiedział że po wejściu do uni 60000km lub rok czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest gwarancji na rozrząd gościu mi powiedział że po wejściu do uni 60000km lub rok czasu

:polew::polew::polew:

To ja już bym go omijał wielkim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a co do modzenia to zanim cokolwiek ruszysz pytaj :tongue:

zarowki to bym od razu nie zastanawiajac się hidy wrzucil ;) za philipsy zaplacisz a efektu brak wiec lepiej w ogole nie ruszaj.. wiem bo Tolek tak wydał a i tak na zółto świeca.. hid 5000 jest bardzo podobny do ori (ja mam u siebie teraz i bede zmienial na 6000 juz nawet kupilem bo chce bardziej białą barwę ;) )

Seves teraz to dałeś w palnik z tymi HIDami, biało to świecą 4300K i co najwyżej 5000K, ale 6000K świeca na niebiesko i na 1000% w deszczu nic nie będziesz widział.

Wiesiu ja znam kolory i wiem co to jest kolor biały :decayed: i miałem w poprzedniej b6 6000 :wink:

i mam teraz 5000 i jak włącze to owszem świecą ładnie na biało ale po jakieś minucie jak się rozgrzeją to dają już żółte światło :wink:

i 4300 na pewno na biało nie świecą - owszem świecą podobnie jak ori ale ORI w b5 i b6 nie świecą na biało tylko na żółto.. na biało świecą ksenony z b8 - a to nie jest ta sama barwa co w b6 - uwierz mi bo na żywo to oglądałem nie raz :wink:

EDIT: Wiesiu chyba że masz na myśli światło jakim droga jest oświetlona.. ja mam na myśli światło klosza- barwę na jaką świeci się lampa bo kupiłem postoje led i białą OSRAM na długie i najmniej na biało z tego zestawu daje hid 5000 bo ewidentnie soczewka świeci się na żółto po rozgrzaniu ;)

tak jak pisałem miałem 6000 w poprzedniej b6 a jeżdzę dużo i ani w śniegu ani deszczu nigdy mi to nie przeszkadzało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DE w ASO na Twój silnik 120kkm lub 5 lat , w PL ASO 90 kkm lub 5 lat

Zależy jaki mechanik Ci to będzie robił , może oczywiście nie dać nawet 1 dnia gwarancji , to już zależy od niego ale też świadczy o nim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile ma być, gwarancji. Byłem u dwóch typów jeden wywalił cene jak by mi miał półsilnika wymienić a każdy mówi że rozrząd z wymianą to koło 1000zł trzeba liczyć.

Ale ty mówisz o ASO - tam to zapłacę z 2 tys za wymianę i części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci ile ja dałem za części ( Tobie wyszło 650 + 250 robota ) robota to koszt 200-300 zł w warsztatach bo w ASO to już "troszkę" więcej

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Dobra spadam do fryzjera ściąć nieco moje afro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile ma być, gwarancji. Byłem u dwóch typów jeden wywalił cene jak by mi miał półsilnika wymienić a każdy mówi że rozrząd z wymianą to koło 1000zł trzeba liczyć.

Ale ty mówisz o ASO - tam to zapłacę z 2 tys za wymianę i części...

co innego gwarancja a co innego okres/dystans po jakim rozrząd musisz wymienić :wink:

mechanik nie da Ci gwarancji na przebieg bo wiadomo co u nas się z przebiegami dzieje :decayed:

mój z pompą wody i robocizną chce za 1.8T i 1.9tdi podobnie ok.850pln ;) i wg mnie to dobra cena ale szczerze nigdy nie pytalem go na jakich częściach mi to robił :decayed: na pewno ORI ale nie wiem które :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale są różne firmy, bo ludzie nawet zakładają części za powiedział mi ze części same od 400-800zł. Teraz tylko jakie. :wink: A powiedzcie mi co z EGR trzeba czyścić? Delikatnie się "poci" chyba jak każde 1.9tdi jakie widziałem. Nawet mam dwóch znajomych i też mają z tym problem jeden mi powiedział że najlepiej wyłączyć programowo i obwinąć bandażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna masz na myśli chyba egr a nie erg już któryś raz tak piszesz :decayed:

na rozrządach najlepiej się zna Robert zaczekaj jak wróci z golenia to Ci to ładnie wyjaśni jak będzie miał cierpliwość bo już nie raz o tym było

jest po prostu kilka firm - to co Ci napisał stronę wcześniej - które produkują części ORI

a najlepiej zrobisz jak zapytasz Roberta co on założył i bez zastanawiania się kup to samo bo na pewno bardzo dobrze zakup przemyślał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem się wina klawiatury :decayed: No nic poczekam, tylko że jutro umówiony jestem z typem na rano i mam się zdecydować na jakich częściach robimy. Jak się wyrobi to popołudniu mogę odebrać samochód. Fakt faktem gościu powiedział że ładny silniczek nic nie cieknie, równo pracuje. Ale rozrząd to nie jest wielki wydatek a na słowo gościowi nie mogę wierzyć że jeszcze 5-8tys przejeżdżę na starym rozrządzie :wink: Jak już coś robić to na tip top. Jaki płyn do chłodnicy wlać bo będę miał to w gratisie.

Seves dawaj ten email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna jaki masz silnik? i który to rocznik? :decayed:

avf? czy awx? :naughty:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

avf z końcówki produkji miały niby bardzo duży gratis od fabryki :wink:

a nie wiem jak awx a pytam bo masz dosyć spory bonus :naughty:

więc się zastanawiam czy chcesz robić program i będziesz oszczędzał na niego czy nie:decayed:

EGR chłopaki często na programie właśnie wyłaczają :wink: bo samo zaslepienie chyba nie wystarczy.. trzeba cos programowo wylaczyc ale nie jestem pewien:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko na emailu. Nic musze oszczędzić na tego tempomata i pełnego fisa + coś do grania co jest lepsze zmieniarka do schowka czy taki emulator? Na rns-a mnie nie stać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko na emailu. Nic musze oszczędzić na tego tempomata i pełnego fisa + coś do grania co jest lepsze zmieniarka do schowka czy taki emulator? Na rns-a mnie nie stać :decayed:

wg mnie... szporuj na rnse :wink:

masz ksiazke do concerta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna ja mam ori audi/vw rozrząd do 1.9TDI po 330zł + ori pompa wody za 150zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna ja mam ori audi/vw rozrząd do 1.9TDI po 330zł + ori pompa wody za 150zł :wink:

widzisz Kuna... bierz i z tym do mechaniora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak tanio? :decayed: A w razie czego na jutro dałbyś radę go mieć? A jest na to jakaś gwarancja? Bo nie wiem czy ten co będzie mi zakładał da gwarancję na części nie kupione u niego hmm.:kwasny:

Mam książkę z kodem wszystkie papierki, nawet rachunki jak koleś w de kupował żarówki w aso, full wypas :grin:. RNS fajna rzecz ale nie stać mnie na nią. I przez najbliższy rok raczek tego nie kupię. Myślę co lepiej kupić zmieniarkę do schowka / emulator aby mp3 podłączyć / 2 dinowe radio ze zmieniarką.

I szukam magika który naprawi mi zaczep schowka lub namiar na schowek w dobrej kasie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak tanio? :decayed: A w razie czego na jutro dałbyś radę go mieć? A jest na to jakaś gwarancja? Bo nie wiem czy ten co będzie mi zakładał da gwarancję na części nie kupione u niego hmm.:kwasny:

Mam książkę z kodem wszystkie papierki, nawet rachunki jak koleś w de kupował żarówki w aso, full wypas :grin:

Hurtowo :wink: najszybciej to w piątek u Ciebie, bo jutro to wyjdzie kurierem. Gwarancja 12mies, rachunek lub FV.

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Schowek pasażera czy podłokietnik?

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

Schowek pasażera czy podłokietnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...