Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no spoko jutro zrobię ten rozrząd, i obczaję czy coś jeszcze jest do roboty z takich drobiazgów. W piątek pojadę umyć silnik i uszczelnię na nowo EGR, może jeszcze zrobię w środku porządek. W sobotę do elektryka - mówicie że nie opłaca się tych philipsów albo osram? http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2267198946.html. Od razu popytam o żarówki na przód może wymienić postojówki na ledy, jak będę miał cały przód ściągnięty? Oraz jakie żarówki są z tyłu w światłach, bo coś kijowo świeci mi jedna. Normalnie dopieszczam auto pomału :decayed:

zależy na jaki efekt liczysz.. bo jak liczysz że będą świecić na inny kolor to może i będą - zależy co masz teraz.. ale do koloru ksenonu i białości to im na pewno brakuje :wink:

zależy czy wymieniasz je bo Twoje słabo świecą czy dlatego żeby lampy świeciły bardziej na biało.. jeśli mają świecić na biało to daruj sobie wymianę :wink: bo kasę wywalisz tylko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no spoko jutro zrobię ten rozrząd, i obczaję czy coś jeszcze jest do roboty z takich drobiazgów. W piątek pojadę umyć silnik i uszczelnię na nowo EGR, może jeszcze zrobię w środku porządek. W sobotę do elektryka - mówicie że nie opłaca się tych philipsów albo osram? http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2267198946.html. Od razu popytam o żarówki na przód może wymienić postojówki na ledy, jak będę miał cały przód ściągnięty? Oraz jakie żarówki są z tyłu w światłach, bo coś kijowo świeci mi jedna. Normalnie dopieszczam auto pomału :decayed:

zależy na jaki efekt liczysz.. bo jak liczysz że będą świecić na inny kolor to może i będą - zależy co masz teraz.. ale do koloru ksenonu i białości to im na pewno brakuje :wink:

zależy czy wymieniasz je bo Twoje słabo świecą czy dlatego żeby lampy świeciły bardziej na biało.. jeśli mają świecić na biało to daruj sobie wymianę :wink: bo kasę wywalisz tylko..

To ma świecić żeby było jasno w nocy a nie dla lansu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko jutro zrobię ten rozrząd, i obczaję czy coś jeszcze jest do roboty z takich drobiazgów. W piątek pojadę umyć silnik i uszczelnię na nowo EGR, może jeszcze zrobię w środku porządek. W sobotę do elektryka - mówicie że nie opłaca się tych philipsów albo osram? http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2267198946.html. Od razu popytam o żarówki na przód może wymienić postojówki na ledy, jak będę miał cały przód ściągnięty? Oraz jakie żarówki są z tyłu w światłach, bo coś kijowo świeci mi jedna. Normalnie dopieszczam auto pomału :decayed:

zależy na jaki efekt liczysz.. bo jak liczysz że będą świecić na inny kolor to może i będą - zależy co masz teraz.. ale do koloru ksenonu i białości to im na pewno brakuje :wink:

zależy czy wymieniasz je bo Twoje słabo świecą czy dlatego żeby lampy świeciły bardziej na biało.. jeśli mają świecić na biało to daruj sobie wymianę :wink: bo kasę wywalisz tylko..

To ma świecić żeby było jasno w nocy a nie dla lansu :facepalm:

a tam opowiadasz :decayed: musi wyglądać i świecić :naughty:

a tymi ich danymi marketingowymi nightbreakery bluevisiony +30 +50 +90 +100 że z roku na rok poprawiają to bym się nie sugerował :wink:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

a Kuna w nocy jeszcze nie jechał więc tym się raczej nie sugeruje :naughty:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

a Kuna w nocy jeszcze nie jechał więc tym się raczej nie sugeruje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko jutro zrobię ten rozrząd, i obczaję czy coś jeszcze jest do roboty z takich drobiazgów. W piątek pojadę umyć silnik i uszczelnię na nowo EGR, może jeszcze zrobię w środku porządek. W sobotę do elektryka - mówicie że nie opłaca się tych philipsów albo osram? http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2267198946.html. Od razu popytam o żarówki na przód może wymienić postojówki na ledy, jak będę miał cały przód ściągnięty? Oraz jakie żarówki są z tyłu w światłach, bo coś kijowo świeci mi jedna. Normalnie dopieszczam auto pomału :decayed:

Uszczelnienie na nowo EGR nic Ci nie da ( jeżeli masz na myśli zalozenie nowych uszczelek ) , jedynie pozbycie się oleju z dolotu ( głównie z IC ) może pomóc ... zajrzyj też tu ( i dowiesz się z czego cieknie ) > http://a4-klub.pl/showthread.php?161287-1-9-TDI-PD-Ciekn%B1cy-EGR-rozwi%B1zanie-dora%BCne :wink:

Uszczelkę i oring EGR'u warto ( a nawet trzeba ) wymienić podczas jego wyciągnięcia np. do czyszczenia

Założenie ledów w światła postojowe mija się z celem ( za niedługo zaczną mrugać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko jutro zrobię ten rozrząd, i obczaję czy coś jeszcze jest do roboty z takich drobiazgów. W piątek pojadę umyć silnik i uszczelnię na nowo EGR, może jeszcze zrobię w środku porządek. W sobotę do elektryka - mówicie że nie opłaca się tych philipsów albo osram? http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2267198946.html. Od razu popytam o żarówki na przód może wymienić postojówki na ledy, jak będę miał cały przód ściągnięty? Oraz jakie żarówki są z tyłu w światłach, bo coś kijowo świeci mi jedna. Normalnie dopieszczam auto pomału :decayed:

Uszczelnienie na nowo EGR nic Ci nie da ( jeżeli masz na myśli zalozenie nowych uszczelek ) , jedynie pozbycie się oleju z dolotu ( głównie z IC ) może pomóc ... zajrzyj też tu ( i dowiesz się z czego cieknie ) > http://a4-klub.pl/showthread.php?161287-1-9-TDI-PD-Ciekn%B1cy-EGR-rozwi%B1zanie-dora%BCne :wink:

Uszczelkę i oring EGR'u warto ( a nawet trzeba ) wymienić podczas jego wyciągnięcia np. do czyszczenia

Założenie ledów w światła postojowe mija się z celem ( za niedługo zaczną mrugać )

robert mi takowy zestaw działa od dwóch lat, ale nie przeczę, że miałem farta :wink:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

Nie no spoko jutro zrobię ten rozrząd, i obczaję czy coś jeszcze jest do roboty z takich drobiazgów. W piątek pojadę umyć silnik i uszczelnię na nowo EGR, może jeszcze zrobię w środku porządek. W sobotę do elektryka - mówicie że nie opłaca się tych philipsów albo osram? http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2267198946.html. Od razu popytam o żarówki na przód może wymienić postojówki na ledy, jak będę miał cały przód ściągnięty? Oraz jakie żarówki są z tyłu w światłach, bo coś kijowo świeci mi jedna. Normalnie dopieszczam auto pomału :decayed:

Uszczelnienie na nowo EGR nic Ci nie da ( jeżeli masz na myśli zalozenie nowych uszczelek ) , jedynie pozbycie się oleju z dolotu ( głównie z IC ) może pomóc ... zajrzyj też tu ( i dowiesz się z czego cieknie ) > http://a4-klub.pl/showthread.php?161287-1-9-TDI-PD-Ciekn%B1cy-EGR-rozwi%B1zanie-dora%BCne :wink:

Uszczelkę i oring EGR'u warto ( a nawet trzeba ) wymienić podczas jego wyciągnięcia np. do czyszczenia

Założenie ledów w światła postojowe mija się z celem ( za niedługo zaczną mrugać )

robert mi takowy zestaw działa od dwóch lat, ale nie przeczę, że miałem farta :wink:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

W schowku to ja tylko prezerwatywy wożę. I garderobę od płci pięknej :grin::polew:

Jaki jest koszt modułu tempomatu

jak zaczniesz więcej z furki korzystać zauważysz ogromny brak schowków w b6 :wink: ja nie lubię nic mieć na widoku i lubię porządek więc do schowka często coś chowam a poza schowkiem i maleńkim pudełeczkiem w podłokietniku nie ma za bardzo więcej miejsc :wink:

jak chcesz zmieniarkę kupić to Ci tylko bagażnik zostanie żeby ją zamontować- drożej Ci kabel wtedy wyjdzie :decayed:

ja ale seves całą szafę w aucie wozi :decayed:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

W schowku to ja tylko prezerwatywy wożę. I garderobę od płci pięknej :grin::polew:

Jaki jest koszt modułu tempomatu

jak zaczniesz więcej z furki korzystać zauważysz ogromny brak schowków w b6 :wink: ja nie lubię nic mieć na widoku i lubię porządek więc do schowka często coś chowam a poza schowkiem i maleńkim pudełeczkiem w podłokietniku nie ma za bardzo więcej miejsc :wink:

jak chcesz zmieniarkę kupić to Ci tylko bagażnik zostanie żeby ją zamontować- drożej Ci kabel wtedy wyjdzie :decayed:

ja ale seves całą szafę w aucie wozi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Auto oddane do mechanika.

Mam dwa pytania, chciałem umyć silnik i wyprać środek. Gościu mi powiedział 170zł za pranie środka a za mycie silnika 40zł - Ale on powiedział że silnik myją karcherem - przecież tam jest tyle elektroniki że masakra :facepalm: Macie jakieś namiary że ktoś czymś się takim zajmuje i w dobrej cenie.

Druga sprawa - ubezpieczenie Za AC w warcie policzyli mi 2,300zł ubezpieczenie samochodu na 30tys, mini autocasco nie chcieli za duża wartość. A w PZU AC 3500zł ale wartośc samochodu 23tys :facepalm: Ale za to mają pakiet od kradzieży (oraz od zdarzeń losowych zderzenie z sarną, pożar, grad) , autopomoc, autoszyba za 500zł ale dostane tylko 80% z 23tys, czyli na dzień dzisiejszy 18tys :facepalm: Nie macie może jakiś innych pomysłów? Jeszcze jak by chcieli mi ubezpieczyć tak na 28tys to bym się zgodził ale za 18tys, to jest prawie połowa kasy która co ja dałem za cały :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w Warcie już 2gi rok

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

Kuna ja nieraz mylem silnik i nigdy nic sie nie stalo ,to nie benzyna ;)

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Kuna ja nieraz mylem silnik i nigdy nic sie nie stalo ,to nie benzyna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

Kuna ja mam w pizetju na 30 i jest opcja 100% i jest że w ciągu roku auto nie straci wartości tylko coś tam trzeba pewnie dopłacić :wink:

no a wartość furki duża różnica jednak 30 a 23.. ciekawe z czego to brali

bo mi wg rocznika też wyszło jakoś niedużo ponad 20.. a jak pouzupełniała wyposażenie dodatkowe to doszło do 30500 jakoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta 1900zł / Aliance 2000zł / PZU 3500zł / Minicasco PZU 600zł / Minicasco MTU 550zł / MTU 2100zł - teraz dzwoniłem telefonicznie do takich co mają wszystkie oferty.

Arturo, ale ty masz stary samochód :grin::decayed: Ale żeby tak lać wodą tylko? Przecież tam jest tyle modułów, elektroniki :kwasny: Wolałbym zapłacić więcej i mieć ładnie ręcznie umyty a nie karcherem. No i czekam aż ktoś podeśle jakieś namiary na mycie samochodu wewnątrz

EDIT: Seves podeślij mi środek swojego samochodu chciałem ojcu pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało gratów również tam nie mam :whistling::wink:

w deszczu też nie będziesz jeździł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic mi pod ciśnieniem nie będzie waliło po silniku i kablach :decayed: Kiedyś to ręcznie czyścili silniki, a teraz na łatwiznę ludzie idą. Robisz coś jutro wieczorkiem/popołudniu Arturoo? Bo chciałbym do elektryka auto odstawić tam koło Boryni jak oczywiście będzie miał czas i nie bardzo kto będzie mnie miał odebrać :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 auta bo ja jestem bez ?

Moje stoi u blacharza ;)

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Masz 2 auta bo ja jestem bez ?

Moje stoi u blacharza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje więcej stoi po warsztatach niż jeździ z tego co słyszę :decayed:

Tak mam dwa, kwestia taka że nie wiem czy elektryk będzie miał jutro czas - ten to ma kasę, masakra jakie fury tam stały :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzwon do Pana Waldka ;) juz dzisiaj

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

No bez wizyty na warsztacie w kwartale sie nie ruszam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic mi pod ciśnieniem nie będzie waliło po silniku i kablach :decayed: Kiedyś to ręcznie czyścili silniki, a teraz na łatwiznę ludzie idą.

Myj a nie pierd*l :facepalm: a jak wolisz szmateczką, to wejdź np. mrcleaner.pl i sobie coś zamów do pielęgnacji silnika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazał mi jutro rano zadzwonić bo byłem u niego wczoraj, miał rozgrzebane całe a8, zaczynali a6 c5, i na placu stało takie jak moje i jeszcze mercedes a klasa :decayed:

Hammer ale to mówisz że nic się nie stanie tym karcherem? Bo jest jeszcze jakaś myjnia parowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer ale to mówisz że nic się nie stanie tym karcherem? Bo jest jeszcze jakaś myjnia parowa

To nie benzyna, tu wszystko jest zabudowane albo zabezpieczone przed wodą. Najlepiej potraktować to pianą aktywną do cięższych brudów/smarów a potem spłókać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy, to trzeba tak zrobić. Bo kupiłem samochód od właściciela kopalni kamieni nagrobkowych. A że mieszkał przy robocie na wsi to na wszystkich drogach sam kurz, i właśnie z niego chciałem opłukać ten silnik. W takim razie pojadę to zrobić 20-40zł jak dobrze pamiętam ceny się wahają, a to może ktoś doradzi jeszcze kogoś od czyszczenia środka, chcę fotele/podsufitkę wyprać u mnie koszt 200zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...