Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed: podokrecałeś śrubki w BEX'ie :kox:

no właśnie nic nie robiłem :tongue:

a mi się wydaje że coś słabo jedzie:decayed: jestem ciekaw jak wyjdzie mam nadz ze nie będzie :shock3:

a Ty jak? gotowy? :naughty:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

kiedyś tak było :decayed:

cytuj

cytuj

cytuj

cytuj

cytuj

:decayed:

dokładnie i tak dziś chciałem przypomnieć tą tradycję i przywitać się z każdym z osobna i nabić 20postów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

a co tu tak cicho, zadnej debaty na temat meczu polska vs kacapy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna80, ja sie z tym zamiarem noszę od tygodnia.. :whistling:

pochwale sie zakupem, ramki klubowe już do mnie idą :naughty:

/ ale z was pesymiści. Będzie ogień, obejrzycie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ ale z was pesymiści. Będzie ogień, obejrzycie!!

Ogień będzie po meczu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z11919216X.jpg

Piąty dzień Euro w Warszawie [NA ŻYWO]

pozamykać pier**lone szuje.

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy, a czemu pozamykać? A kto mądry zezwolił ruskim na ten marsz? Pani Gronkiewicz-Waltz nie spodziewała się takich incydentów..?

mecz jak mecz, w sobote będzie i tak najciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy, a czemu pozamykać? A kto mądry zezwolił ruskim na ten marsz? Pani Gronkiewicz-Waltz nie spodziewała się takich incydentów..?

mecz jak mecz, w sobote będzie i tak najciekawiej

a co mieli ich ze spadochronów na stadion zrzucać? uważasz że normalne jest zachowanie tych peirdolonych debili pseudokibiców? chciałbyś ich na drodze w grupie spotkać? proszę Cię to debilne zachowanie trzeba raz na zawsze wytępić. A marsze są zawsze, a zgoda nie jest na nie potrzebna w ogóle.

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

tylko rosjanie poprosili o zgodę, tym sie ten marsz różnił.

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

a moim zdaniem nie mecz jak mecz, tylko bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych, jak na swoje możliwości, bo kolorowo zapowiedzi się nie prezentowały.

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

faktem jest że rosjanie symboliką sowiecką prowokowali, też nie są święci, chociaż najbardziej jak zwykle rozdmuchały i podsyciły atmosferę media, ale trzeba być mądrzejszym i zachować się po ludzku po prostu jak cała reszta kibiców, a tych debili trzeba pozamykać, tyle, dziwi mnie że masz inne zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpiszę Ci na PW jutro, bo trudno mi mądre zdania złożyć a chce żebyś moją opinie poznał

a co do meczu, to może masz i racje za dużo wymagam od tej kadry i Smuda dobrze powiedział, że nie jesteśmy Brazylią a wymagamy od nich tak dużo.. Powolutku i do przodu, w sb się zmobilizują i bankowo wyjdą z grupy a potem wola boska

a teraz dobranoc wszystkim

/http://www.youtube.com/watch?v=kU7njWVz0Ms takiej atmosfery na euro mi brakuje. a póki co mamy sztuczne flagi z czteropaka na autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpiszę Ci na PW jutro, bo trudno mi mądre zdania złożyć a chce żebyś moją opinie poznał

a co do meczu, to może masz i racje za dużo wymagam od tej kadry i Smuda dobrze powiedział, że nie jesteśmy Brazylią a wymagamy od nich tak dużo.. Powolutku i do przodu, w sb się zmobilizują i bankowo wyjdą z grupy a potem wola boska

a teraz dobranoc wszystkim

/http://www.youtube.com/watch?v=kU7njWVz0Ms takiej atmosfery na euro mi brakuje. a póki co mamy sztuczne flagi z czteropaka na autach

Na wcześniejszych zdjęciach widać dwie karetki pod Smykiem otoczone kordonem policji. Zanim pojawiła się policja dochodziło do bójek, które prowokowali niestety polscy pseudo-kibice zamaskowani szalikami. Rzucali butelkami, prowokowali Rosjan chamskimi hasłami itd. Rosjanie musieli uciekać. Pobito jednego z lekarzy (sanitariuszy) karetki. Dopiero gdy przyjechała druga, jeden z kierowców użył gaśnicy do odgonienia ludzi.

nie powiesz że to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

po meczuuuuuuuuuuuuuu :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

jest kadra... super świetny mecz zagrali chłopcy wypas dawno się tak nie cieszyłem jak wczoraj :decayed:

odpiszę Ci na PW jutro, bo trudno mi mądre zdania złożyć a chce żebyś moją opinie poznał

a co do meczu, to może masz i racje za dużo wymagam od tej kadry i Smuda dobrze powiedział, że nie jesteśmy Brazylią a wymagamy od nich tak dużo.. Powolutku i do przodu, w sb się zmobilizują i bankowo wyjdą z grupy a potem wola boska

a teraz dobranoc wszystkim

/http://www.youtube.com/watch?v=kU7njWVz0Ms takiej atmosfery na euro mi brakuje. a póki co mamy sztuczne flagi z czteropaka na autach

Gonzus nie wiem czego Ty słuchałeś :naughty:

bo ja wyraźnie słyszałem (czy czytałem bo pojawiły się literki na ekranie) jak mówił że Rosja nie jest Brazylią :naughty: w sensie że są do ogrania :wink:

a co do pseudokibiców którzy myślą tylko o atakowaniu innych i to publicznie to w 100% zgadzam się z Badboyem - raz na zawsze wytępić i pozamykać nie ma innej opcji..

chcą się napirdalać to są ustawki.. tam niech jadą i na polu się trzaskają ale taki ataków nie rozumiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś kiedyś byłby zainteresowany hamowaniem furki to szczerze polecam tą hamownię na której byliśmy wczoraj-> elprosys

wypas profesjonalizm w każdym calu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...