Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

a więc dajesz roberto bo mnie troche inaczej informowali.. w ogóle nie ma nic na temat regulacji potencjometru...pisałem ze sztomelem który się wypowiadał w jednym z tematów na ten temat ale przesłał mi info dotyczące Golfa IV, a tam to inna bajka jest.

Kurcze teraz dokładnie nie pamiętam :confused4: ale wydaje mi się , że jak wspomniałeś o "Kick-down'ie" to adaptacja polegała by tak samo jak adapt. gazu do skrzyni automatycznej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

nic trzeba się zbierać bo rano pobudka :hi:

jakby ktoś był chętny aby jutro wyrwać się gdzieś posiedzieć to piszcie, jutro tu zajrzę i się zdzwonimy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei te 1.6 benzyna tak jak mowi Robert male przebiegi tylko z kolei takim wlasnie jezdzil Tolek z Rudy bo mial auto zastepcze z ASO i mowil ze silnik strasznie slaby i bal sie wyprzedzac doslownie ;( ja nie wiem bo nie jezdzilem

Bo na pewno miał zwykłe 1.6 i :cool1: ze 102 kuniami :wink4: ... poza tym jak się przesiadł z auta np. turbodoładowanego to na pewno zdawało mu się dużo słabsze

hmmm no fakt pewnie dokladnie tak jak piszesz Robert :wink4:

tym bardziej ze na codzien jezdzi wlasnie avf :polew: :polew: :polew:

zwracam honor :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc dajesz roberto bo mnie troche inaczej informowali.. w ogóle nie ma nic na temat regulacji potencjometru...pisałem ze sztomelem który się wypowiadał w jednym z tematów na ten temat ale przesłał mi info dotyczące Golfa IV, a tam to inna bajka jest.

Kurcze teraz dokładnie nie pamiętam :confused4: ale wydaje mi się , że jak wspomniałeś o "Kick-down'ie" to adaptacja polegała by tak samo jak adapt. gazu do skrzyni automatycznej :wink4:

nic nie ma na ten temat nigdzie... wydaje mi się że po prostu zbyt blisko włożyłem pedał i nie może dojść do 100%. jutro to odkręcę i będę ręką próbował czy na VAGu pokaże 100% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja bym tam pomyslal o 2.0TFSI a nie 2.0FSI

z tego co widzę to w modelach przed liftem nie było 2.0 TFSi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic trzeba się zbierać bo rano pobudka :hi:

jakby ktoś był chętny aby jutro wyrwać się gdzieś posiedzieć to piszcie, jutro tu zajrzę i się zdzwonimy :wink4:

osz kur juz tyle godzin :shocked:

ja wiedzialem ze tak bedzie... zawsze tak jest jak na forum wleze :decayed:

heheh a na 6 do roboty :rolleyes:

3majcie sie Chlopaki tez spadam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja bym tam pomyslal o 2.0TFSI a nie 2.0FSI

z tego co widzę to w modelach przed liftem nie było 2.0 TFSi :no:

Było 1.8 TFSI , ten byłby całkiem całkiem :naughty::wink4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________

3majcie sie Chlopaki tez spadam :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja bym tam pomyslal o 2.0TFSI a nie 2.0FSI

z tego co widzę to w modelach przed liftem nie było 2.0 TFSi :no:

hmm w sumie mozliwe to ja chyba lepiej juz sie nie wypowiadam :embarrassed: bo yno zamet wprowadzam :rolleyes:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie ma na ten temat nigdzie... wydaje mi się że po prostu zbyt blisko włożyłem pedał i nie może dojść do 100%. jutro to odkręcę i będę ręką próbował czy na VAGu pokaże 100% :wink4:

Napisz mi , jak jeszcze masz gdzieś pudełko/paragon/fakturę , jaką dokładnie część wymieniłeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic trzeba się zbierać bo rano pobudka :hi:

jakby ktoś był chętny aby jutro wyrwać się gdzieś posiedzieć to piszcie, jutro tu zajrzę i się zdzwonimy :wink4:

osz kur juz tyle godzin :shocked:

ja wiedzialem ze tak bedzie... zawsze tak jest jak na forum wleze :decayed:

heheh a na 6 do roboty :rolleyes:

3majcie sie Chlopaki tez spadam :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie ma na ten temat nigdzie... wydaje mi się że po prostu zbyt blisko włożyłem pedał i nie może dojść do 100%. jutro to odkręcę i będę ręką próbował czy na VAGu pokaże 100% :wink4:

Napisz mi , jak jeszcze masz gdzieś pudełko/paragon/fakturę , jaką dokładnie część wymieniłeś :wink4:

potencjometr pedału gazu nr części 8D1721523 albo 8D2721523 już teraz nie pamiętam dokładnie.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:22_________________________________________________http://allegro.pl/pedal-gazu-potencjometr-audi-a4-1-9tdi-8d1721523-i1388735152.html

sam potencjometr bez pedału ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potencjometr pedału gazu nr części 8D1721523 albo 8D2721523 już teraz nie pamiętam dokładnie.

Nowy w ASO ???

I powinien mieć taki nr. 8E1721523H ... ( z dwójką jest z anglika )

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:26_________________________________________________Spróbuj bardziej wkręcić na razie ten gumowy "odbój" na rys. część nr. 7

22054661.jpg

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:30_________________________________________________

nic trzeba się zbierać bo rano pobudka :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potencjometr pedału gazu nr części 8D1721523 albo 8D2721523 już teraz nie pamiętam dokładnie.

Nowy w ASO ???

I powinien mieć taki nr. 8E1721523H

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:26_________________________________________________Spróbuj bardziej wkręcić na razie ten gumowy "odbój" na rys. część nr. 7

22054661.jpg

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:30_________________________________________________

nic trzeba się zbierać bo rano pobudka :hi:

:hi:

wymieniłem na taki nr który mam w aucie.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:32_________________________________________________nie był nowy tylko używka, koszt nowego to 250zł...[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:34_________________________________________________to odbój który blokuje pedał? jeśli tak to u nas jest aliminiowy... i nie wiem czy da się go wkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odbój który blokuje pedał? jeśli tak to u nas jest aliminiowy... i nie wiem czy da się go wkręcić.

według mnie powinno dać się go wkręcać/odkręcać

ale powinno też dać się ten potencjometr zaadoptować , muszę tylko troszkę poszperać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odbój który blokuje pedał? jeśli tak to u nas jest aliminiowy... i nie wiem czy da się go wkręcić.

według mnie powinno dać się go wkręcać/odkręcać

ale powinno też dać się ten potencjometr zaadoptować , muszę tylko troszkę poszperać :wink4:

tez szukałem i kapa... jakbyś jednak roberto coś znalazł daj cynka, z góry dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem na taki nr który mam w aucie.

No to miałeś z [b5] po lifcie :wink4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________

tez szukałem i kapa... jakbyś jednak roberto coś znalazł daj cynka, z góry dzięki :good:

Wiem , na 100% że jest coś takiego jak adaptacja "Kick-down" :wink4: ( tylko nie wiem czy to nie jest tylko dla automatu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem na taki nr który mam w aucie.

No to miałeś z [b5] po lifcie :wink4:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________

tez szukałem i kapa... jakbyś jednak roberto coś znalazł daj cynka, z góry dzięki :good:

Wiem , na 100% że jest coś takiego jak adaptacja "Kick-down" :wink4: ( tylko nie wiem czy to nie jest tylko dla automatu )

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69439.0;highlight=adaptacja+potencjometr

tutaj spanky pisze że nie trzeba.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:43_________________________________________________ale przeciez b5 po lifcie nie ma takiego pedału...jak ten np.

http://allegro.pl/pedal-gazu-potencjometr-audi-a4-1-9tdi-8d1721523-i1388735152.html

tez myślałem że to jest oznaczenie modelu ale ponoć tak nie jest[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________ale mogę się mylić;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...