Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak ma :cool1:

40012820.jpg

no faktycznie :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:53_________________________________________________jeśli będzie to wina tego to go odsyłam ;-)

tylko dziwne że stary potencjometr wskazywał 100% bezproblemowo bo to sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Ty powinieneś mieć z literką F na końcu , ja mam znowu 8E1...

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:55_________________________________________________

Kurna Robert to jutro zaś z Arkiem :drunk:

A Ty jako ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto potrzebował auta to walcie na PW do 10000€ sprowadzę.

Fajna A3 mi wczoraj pitła.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:55_________________________________________________Jo robia pełne tygodnie a mom na II zm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powinieneś mieć z literką F na końcu

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:55_________________________________________________

Kurna Robert to jutro zaś z Arkiem :drunk:

A Ty jako ?

czyli powinienem mieć: 8E1721523F tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli powinienech mieć 8E1721523F ja ?

TAK :wink4:

Ale , tak poszperałem , według mnie nie potrzebnie go wymieniałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli powinienech mieć 8E1721523F ja ?

TAK :wink4:

Ale , tak poszperałem , według mnie nie potrzebnie go wymieniałeś :gwizdanie:

czemu ???[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:09_________________________________________________chodzi CI o to że niby sie nie psują? i o wodę przy wiązce z ECU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , teraz już wiem na 100% , że zjebałeś sprawę , ale jeszcze poszperam :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:10_________________________________________________Pisałeś , że przytrafiło Ci się to po umyciu auta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , teraz już wiem na 100% , że zjebałeś sprawę , ale jeszcze poszperam :wink4:

część mogę zawsze odesłac :wink4: tak jestem z typem ugadany. a co do wody w pobliżu ECU i na samej wtyczce, sucho.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:11_________________________________________________

No , teraz już wiem na 100% , że zjebałeś sprawę , ale jeszcze poszperam :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:10_________________________________________________Pisałeś , że przytrafiło Ci się to po umyciu auta :cool1:

ale mógł to być zbieg okoliczności... na 2 dzień normalnie zajechałem do rybnika na zajęcia, jak wróciłem lałem go kiblami z woda i nic :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:12_________________________________________________oglądałem jak woda spływa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostęp do "passat forum" ? Jest to tam ładnie , pięknie opisane :wink4:

Zresztą zapodam Ci linka , ale nie wiem czy nie musisz się zalogować ( ja tam jestem ) :decayed:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74093 - przeczytaj wszystko ale szczególnie ostatni post :wink4:

Wody tam nie znajdziesz ( chyba w jakichś "masakrycznych" przypadkach )

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:17_________________________________________________A jak to Ci nie pomoże to zapodam Ci link z innego , zaprzyjaźnionego forum :wink4:

Wyciągałeś ECU , ze stwierdziłeś , że nie ma tam wody ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostęp do "passat forum" ? Jest to tam ładnie , pięknie opisane :wink4:

Zresztą zapodam Ci linka , ale nie wiem czy nie musisz się zalogować ( ja tam jestem ) :decayed:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74093 - przeczytaj wszystko ale szczególnie ostatni post :wink4:

Wody tam nie znajdziesz ( chyba w jakichś "masakrycznych" przypadkach )

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:17_________________________________________________A jak to Ci nie pomoże to zapodam Ci link z innego , zaprzyjaźnionego forum :wink4:

Wyciągałeś ECU , ze stwierdziłeś , że nie ma tam wody ???

otwierałem i wyciągałem ECU... i też psikałem preparatem białą kostkę... ale na 100% już teraz nie wiem czy nie była to jakaś inna :mysli: :mysli: :mysli: jutro się za to wezmę!

roberto jakbyś mógł prześlij jeszcze tego linka z innego forum z góry dzięki za pomoc robercie :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=100616 - przedostatni post

Wysusz dobrze ten stary potencjometr , daj go na grzejnik na jakiś ręcznik niech przeschnie dobrze , możesz pomóc suszarką i spróbuj go podmienić z powrotem

A jak co ja jutro/dziś :decayed: będę gadał z kumplem to zapytam go czy da się to jakoś zaadoptować do ECU , bo nowy potencjometr trzeba zaadoptować :wink4:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________A teraz spadam spać

nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=100616 - przedostatni post

Wysusz dobrze ten stary potencjometr , daj go na grzejnik na jakiś ręcznik niech przeschnie dobrze , możesz pomóc suszarką i spróbuj go podmienić z powrotem

A jak co ja jutro/dziś :decayed: będę gadał z kumplem to zapytam go czy da się to jakoś zaadoptować do ECU , bo nowy potencjometr trzeba zaadoptować :wink4:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________A teraz spadam spać

nara :hi:

jeszcze raz dzięki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jeszcze w ELSA , ale tak jak pisałem wcześniej dopasowanie "kick down" jest dla automatu , sprawdź czy masz dostępną gr. 063 w [01 ENGINE] , ale raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Kurna Robert to jutro zaś z Arkiem :drunk:

Wiesiek a ty o której dzisiaj kończysz :?:

a może jutro :?: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...